reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas na drugie dziecko :)

Dołączył(a)
28 Lipiec 2017
Postów
1
Cześć, mój syn ma 1,5 roku, mąż namawia mnie już na drugie dziecko, a ja chciałabym, ale boje się, że to za wcześnie, że nie dam sobie rady. W jakim odstępie czasu, Wy zdecydowałyście się na drugiego dzidziusia? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć, mój syn ma 1,5 roku, mąż namawia mnie już na drugie dziecko, a ja chciałabym, ale boje się, że to za wcześnie, że nie dam sobie rady. W jakim odstępie czasu, Wy zdecydowałyście się na drugiego dzidziusia? :)

Syn ma 1.5 roku i właśnie zaczęliśmy starania o kolejne.

Nic na sile. Jak będziesz czula się gotowa to wtedy dzialaj ;)
Corka jutro ma drugie urodzinki a syn za tydzien skonczy 3 miesiace. Jes bardzo duzo pracy ale myslalam ze bedzie duzo gorzej. Syn jest spokojny duzo spi. Corka juz z najgorszego odchowana.. Jesli oboje chcecie to bedzie dobrze. Moja dwulatka bardzo dojrzala w ostatnim czasie. Jest odpieluchowana i bardziej samodzielna. Ciagle potrzebuje duzo milosci i uwagi ale da sie pogodzic to wszystko.

U Was byla by juz i tak wieksza roznica. Ja w ciaze zaszlam jak corka miala rowny roczek.
Uwazam ze musisz Ty tego chcie. I byc gotowa.
 
Różnica pomiędzy moimi chłopakami to 15 miesięcy. Było mi trochę ciężko pod koniec ciąży zajmować się i podnosić starszego ale jak już się urodził to dawaliśmy radę. A teraz chłopaki są praktycznie jak bliźniaki. Praktycznie nie rozłączni, młodszy szybciej się rozwija bo wpatrzony w starszego brata.
 
Jeśli oboje jesteście zgodni w temacie powiększenia rodziny to działajcie. Ja zwlekałam z decyzją po pierwszym dziecku a jak podjęliśmy się działań trwało to 3 lata teraz oczekujemy drugiej córeczki;+) powodzenia
 
reklama
reklama
W druga ciaze zaszlam, gdy corka miala 2 latka. Powiem szczerze, ze moje dziecko rowniez baardzo wydoroslalo w czasie mojej drugiej ciazy. Byla absolutnie moim najwiekszym wsparciem w tym okresie. Mialam ciaze zagrozona i musialam lezec plackie. Corcia mi pomagala, dzielnie znosila moja niedyspozycje, pocieszala kiedy mialam.gorsze dni. Teraz w lipcu starsza skonczyla 3 latka, a mlodsza 3 miesiace :)
 
Do góry