reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

Ja słodkiego to wogóle nie mogłabym jeśc a kiedyś to często sięgałam po to czy tamto:p mój misiek wraca z niemiec i ma pół torby żelków dla mnie to chyba dopiero po ciąży zjem :D za to mama zrobiła ogóraski małosolne to połykam jej prosto z wiadra bo nie ma czasu na talerzyk polożyć hehe :D
 
reklama
Mnie od czekolady i czekoladowpodobnych rzeczy odrzuca, ostatnio jem strasznie dużo owoców, nie wiem czy te ilości trochę mojemu żolądkowi nie zaszkodziły, bo coś za często do kibelka pomykam;-). No i oczywiście mimo wszelkich dobrodziejstw warzywnych ogórki małosolne i korniszony są na pierwszym miejscu.:-)Na śniadanko odwiecznie już płatki (ale tylko fitnesy, reszty nie zdzierżę). A dziś zafunduję sobie makrelę wędzoną, bo strasznie dawno ryby żadnej nie jadłam.
 
Ja postanowiłam przejść na dietę, chcę od tej pory zajadać się owocami i warzywami a odstawić słodycze, chipsy, zupki chińskie ;-)
Myślę, że dam radę - zrobię to dla dziecka i dla swojego dobra

Życzcie mi powodzenia
 
Mnie odrzuca od mięsa szczególnie mielone. Jak oglądam reklamę "gołąbki bez zawijania " to mam odruch wymiotny, ryby poszły w odstawkę, do wędliny się przekonałam ale minimalne ilości. Słodkie może nie istanieć (a uwielbiałam).
Ochotę mam na : ARBUZ - codziennie musi być, pierogi najlepiej ruskie, do pomidorów sie przekonałam. Barszcz czerwony wzmocniony octem :tak: i kilka innych smaków.

Dla orzeźwienia polecam nowy napój z Tymbarka arbuz z sokiem jabłkowym. REWELACJA :happy2:
 
napój z Tymbarka arbuz z sokiem jabłkowym trzeba będzie spróbować, a arbuzy to też mogę jeść kilogramami :-)
 
Hej Dziewczyny,
a ja mam taki dylemat. Nie wiem kompletnie co robic- a co chodzi mi o farbowanie wlosow w ciazy. Zdania ginekologow sa podzielone, a w zadne zabobony nie wierze. Jestem ciemna blondynka, farbuje wlosy na bardzo jasny blond takze odrosty sa bardzo widoczne, tymbardziej ze farbowalam wlosy 2 miesiace temu. Chyba zaraz polece po farbe, zakryje usta maseczka i zafarbuje wlosy, tymbardziej ze w sobote idziemy na wesele. Ciekawa jestem co Wy myslicie o farbowaniu wlosow w ciazy???
 
reklama
Ja właśnie też nie wiem co o tym myśleć. Niby jest to jakaś chemia ale z drugiej strony jak można chodzić z takimi odrostami. Ja już kupiłam farbę w czasie ciąży ale dalej stoi na półce w łazience bo cały czas się waham co zrobić.
 
Do góry