reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

reklama
Ja farbowałam tydzień temu. Jak farba jest dobrej jakości i pracujesz w przewiewnym pomieszczeniu to nie ma szkodliwości. Choć w tym upale dała sobie czasowo spokój aż zrobi się chłodniej. Nie wyobrażam sobie mieć 9-miesięcznych odrostów - w końcu też musimy być piękne i zadbane ;)
 
mało która farba ma teraz w sobie amoniak teraz w większości są bez amoniaku i ja farbuję. Nie można popadać w paranoję bo zaraz zaczniemy sie zastanawiać czy depilacja kremem nie szkodzi bo przecież śmierdzi okropniacko heh
 
ja farbowalam wlosy ostatnio i wydaje mi sie ze nie chodzi tylko o to ze jest szkodliwa ale o to ze nie wychodzi kolor taki jaki powinnien od 4 lat farbuje sie na ten sam kolor a2 tyg. temu wyszedl mi za 1 razem prawie zielony;/ i to jeszcez dzien przed slubem..masakra naszczescie mialam jeszcez jedna i pofarbowalam drugi raz bylo troszke lepiej ale i tak nie to samo co zawsze..
 
Dziewczyny a jak jest z kremami na cellulit?? okropny zrobił mi się na nogach, nawet przy kolanach... po prostu koszmar, płakać się chce :-( jak myślicie mogę nogi normalnie smarować??
 
oj ja też nie wiem ale może w aptece zapytaj napewno jakies są...ja tez musze się rozejrzeć bo jak zawsze miałam znikomy to teraz no masakra!!!!!!!!!!!!!
 
A ja uzywam kremów i innych specyfików na cellulit i rozstepy i nawet do głowy mi nie przyszło że mogę dziecku zaszkaodzić na wet na brzuch uzywam o kurcze to dałyście mi do myslenia
no ale dzieci mam zdrowe

Zastanawia mnie kwestia opalania sie w ciązy
myslicie że jak zakryję brzuszek to mogę polezeć na słońcu???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
z tego co ja sie orietuje to niepowinno się w ciąży wygrzewac na słońcu poniewaz można dostac krwotoku albo prowadzi do omdlenia, trzeba tez zaałaniac piersi bo sa bardzo wrażliwe i podatne na poparzenia no i olejki z filtrami sa bardzo ważne!!!
 
reklama
Podobno można się opalać "w ruchu"
Ale uważaj na plamy- słyszałam że w ciąży mogą się pojawić od słońca i już zostać na zawsze
 
Do góry