reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

a za mną krąży kubełek kfc heh :D

Jeżeli chodzi o ten z kurczaczkami - to mniam
best47_%28www.e-gify.pl%29.gif


Ja jakos takich wielkich zachcianek nie mam, ale chce mi się cytrusów - grejpfrutów i pomarańczy najbardziej
 
reklama
ja to ostatnio do jajecznicy dodałam sobie ketchup i mi smakowało ;d nawet mi podchodzi pasztet z nutellą ;d mniam ;d
 
dziewczyny a macie tak że łączycie dziwne produkty?? słodkie z kwaśnym czy coś??? bo ja żadnych smaków takich nie mam a słyszałam że żołądek kobiety w ciąży wszystko zniesie ;p

ja kiedys tu pisalam, ze wiejska przegryzalam chlebem z majonezem i popijalam jogurtem danona. zoladek zniosl dzielnie to wszystko
 
Ja się zorientowałam, że coś jest ze mną "nie tak" po tym, jak w ciągu dnia chodziłam zaglądać do lodówki i zeżarłam jakieś 2 kg cienkiej kiełbasy - której nie cierpię od dziecka...:-)
To był jakiś 3-4 tydzień...
Teraz już mi przeszło. Ale miewam zachcianki typu: chce mi się zjeść zupę ogórkową, zaraz, już, natychmiast :-D
Albo frytki z oregano:-)
 
A ja mam straszną ochotę na ciasto, które wklejała Carri na wątku głównym.... może ktoś mi przysłać takie???
 
reklama
Fajne macie smaki, mnie czasem też do kfc ciagnie, ale koszty dojazdu do kfc plus kubełek przerastaja Nasze wydatki:-) kebab też lubie :tak: ale ostatnio tylko truskawki czeresnie kiwi, oraz pomidory io ogórki. Kiedyś pomidory rzadko cienki plasterek na kanapkę jadłam, teraz nawet samego zjem i się cieszę jak dziecko mniam:-) lody mi też przeszły a niedawno jadłam co dzień:-) fajnie jest:tak:
 
Do góry