reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czekając na pierwsze maleństwo:)

Dołączył(a)
17 Maj 2014
Postów
8
Hej kobitki!
zdązyłam sie juz zorientować ,że jest tu sporo dziewczyn,które mają już jedno lub nawet dwoje dzieciaczków.A która z Was czeka na pierwsze dziecko?
:)
 
reklama
Gabi83 mnie się to dalej w głowie nie mieści że coś tam w środku rosnie:-) tym bardziej że zaczęliśmy sie starać z myślą - kiedyś trzeba zacząć, to nie jest tak łatwo, a jeśli nam nie będzie wychodziło to przynajmniej będzie czas na jakieś działania póki za starzy nie jesteśmy ;-). No i teraz mamy, od strzała :D Ja nie wiem jak myśmy to zrobili, i jak to jest ze przez tyle lat nic nie zmajstrowaliśmy przypadkiem ( bo raczej sie zabezpieczaliśmy ale wiadomo jak to czasem bywa:zawstydzona/y:)
 
Widzisz groszq a my staralismy sie prawie rok,a myslelismy od 2 tylko przy okazji badan przygotowujacych na ciaze wyszlo ze mam guza na jajniku i dobrze ze wyszlo wczesniej a nie po 5 latach staran :-)
 
My staraliśmy się ponad 2 lata :-( w między czasie byłam 4 razy w szpitalu na zabiegach ale udało się i Wam tteż gratuluję:-)
 
Mnie się z Tosią udało za pierwszym razem, teraz za drugim :-D I w pierwszej ciąży miałam mnóstwo obaw, długo się oswajałam z myślą, że jestem w ciąży, mimo, że Dzidzia planowana. Później po porodzie miałam tragicznego baby bluesa, załamywałam się, że życie mi się wywróciło, a teraz pełen luz :-D
 
No to tym bardziej gratuluje tych wyczekanych fasolek :) Nie żeby nasza nie była oczekiwana ;-) po prostu krócej czekaliśmy , ale cieszy,y sie tak samo jak wy :)
 
reklama
Do góry