reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekanie na samoistne poronienie

Alexisima

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Styczeń 2022
Postów
104
Czesc Kochane,
potrzebuję porady.
Tydzień temu był u mnie brak akcji serca i zarodek nie urósł zbyt wiele w porównaniu z poprzednim tygodniem, więc moja ginekolog kazała mi się już nastawić, że nic z tego nie będzie.
Straciłam więc nadzieję, ale pogodziłam się z tym faktem i czekam na naturalne poronienie.
Od 2-3 dni zaczęłam mieć mdłosci!!! Wcześniej nie miałam. Czy to nie dziwne, że płód nie żyje, a mi dochodzą objawy ciażowe? Miała ktoraś z was tak?
 
reklama
Kontrolę mam w piątek.Oczywiście was poinformuję. Z innym lekarzem będę gadać w przyszłym tygodniu. Tak czy inaczej nie chce lyzeczkowania, więc nie spieszy mi się. Ale zaczynam mieć malutką nadzieje...Myśliciie, że może coś z tego jeszcze byc?...
 
Ja miałam caly czas objawy ciążowe, a ciąża nie rozwila się od 6 tygodni. Normalnie brzuszek był zaokrąglony, bo go prawie 12 TC niby miał być, także ciężko stwierdzić :/
 
Kontrolę mam w piątek.Oczywiście was poinformuję. Z innym lekarzem będę gadać w przyszłym tygodniu. Tak czy inaczej nie chce lyzeczkowania, więc nie spieszy mi się. Ale zaczynam mieć malutką nadzieje...Myśliciie, że może coś z tego jeszcze byc?...
Ja slyszalam ze nawet jak ciaza sie nie rozwija to sa objawy bo beta hcg jest jeszcze we krwi, a to beta daje głównie objawy.
Więc poczekałabym do kontroli i w przyszlym tygodniu ale jak najszybciej bym sie skonsultowała z innym zeby nie chodzic dlugo w takim stanie.
Może jednak zdarzy się cud, ale tutaj to juz raczej musisz czekać do wizyty.
 
No właśnie, że objawy są, to wiem, ale że dochodzą nowe...Ja tydzień temu praktycznie nie miałam objawów. To mnie tylko dziwi...
 
Dziewczeta. Tutaj mój update co do ciazy: serca jak bylo, tak nie ma. Zdecydowalam sie na samoistne poronienie, jednak czekam, czekam i nic...to juz prawie 10 tydzien ciazy, a ciaza zatrzymala sie w 6, moze 7 tygodbiu. Lekarka mowi, ze moge czekac ile chce, o ile bede pod kontrola , ale to moze trwac wiele tygodni... czy ktoras z was czekala i ile??? Tabletki poronne cytotex dostalam, ale jeszcze czekam az samo pojdzie...opiszcie prosze swoje doswiadczenia.
 
reklama
Dziewczeta. Tutaj mój update co do ciazy: serca jak bylo, tak nie ma. Zdecydowalam sie na samoistne poronienie, jednak czekam, czekam i nic...to juz prawie 10 tydzien ciazy, a ciaza zatrzymala sie w 6, moze 7 tygodbiu. Lekarka mowi, ze moge czekac ile chce, o ile bede pod kontrola , ale to moze trwac wiele tygodni... czy ktoras z was czekala i ile??? Tabletki poronne cytotex dostalam, ale jeszcze czekam az samo pojdzie...opiszcie prosze swoje doswiadczenia.
U mnie po 6 tygodniach nic się nie wydarzyło, szczerze nie czekałabym, bo może dojść do powikłań niestety.
 
Do góry