reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
nooo ulżyło mi myślałam, że jestem wywalona z forum no to teraz co więcej u nas...mała musi być skontrolowana przez chirurga bo ma na czubku główki dwie jakby dziórki/ranki, i dołek w pupci taki co moze isc do kregosłupa a le na usg niby wyszło ze to nie przetoka ale trzeba sprawdzić. a dzisiaj prawie miałam zawał bo mój dwu latek skoczył prawie na nia na łózku
 
nooo ulżyło mi myślałam, że jestem wywalona z forum no to teraz co więcej u nas...mała musi być skontrolowana przez chirurga bo ma na czubku główki dwie jakby dziórki/ranki, i dołek w pupci taki co moze isc do kregosłupa a le na usg niby wyszło ze to nie przetoka ale trzeba sprawdzić. a dzisiaj prawie miałam zawał bo mój dwu latek skoczył prawie na nia na łózku
Nie zauważył, albo sie jeszcze nie przyzwyczaił do nowego lokatora w domu, bo wcześniej cały dom dla niego :sorry:
 
nooo ulżyło mi myślałam, że jestem wywalona z forum no to teraz co więcej u nas...mała musi być skontrolowana przez chirurga bo ma na czubku główki dwie jakby dziórki/ranki, i dołek w pupci taki co moze isc do kregosłupa a le na usg niby wyszło ze to nie przetoka ale trzeba sprawdzić. a dzisiaj prawie miałam zawał bo mój dwu latek skoczył prawie na nia na łózku
Ja tak zrobiłam jak przynieśli ze szpiatala moją młodszą siostre miałam 5 lat. Nie byłam zazdrosna nigdy o nią ani nic z tych rzeczy poprostu nie pamiętałam że ona tam jest [emoji23][emoji23] Nie martw się przejdzie ;)
 
Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Boziu Jaka sliczna i bezbronna[emoji26]trzymamy kciuki zeby sie polepszylo .Usciski dla mamy ,badz silna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Slodziaszek kochany. Mala bohaterka. Trzymam kciuki !!! [emoji110]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Hej. Daje znac co z nami... niestety w drugiej dobie malutka musiała przejść operacje ze względu na niedrożność smulkowa jelit... dzis zaczyna 13 dzien i narazie jest na intensywnej terapii ale oddycha sama i wprowadzili jej juz mleczko. Ma zrobiona stomie wiec kupka przez otwór w brzuszku i do woreczka... czekamy na wyniki na cytomegalie i na mukowiscydoze... miało byc Ok, lekarz mnie uspokajał ale niestety narazie lekarze rożne rzeczy mówią i straszą... trzymajcie kciuki za mała Jagodke!
1497282701-aaaaaa.jpeg
1497282714-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O rany jakie maleństwo ... Trzymamy kciuki za wyniki i żeby malutka szybko wyzdrowiała :) Będzie dobrze ! Dzielna jesteś !
 
reklama
Do góry