reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ewa przestałam brac, czasem jak.dobrze sie czuje ale tak bardzo dobrze to.wezme tabletke ale to jedna a nie dwie. I raz na trzy dni powiedzmy... a tak to ratuje sie kiszonka z burakow ktora pilam tez w.pierwszej ciazy kakao i innymi produktami ktore maja wysokie stezenie zelaza. Staram sie jak moge ale ostatnio mi sie pogorszylo z 11'3 spadlo na 10'8 i lekarz powiedział ze.musze brac tabletki chocby co ktorys dzien... :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja miałam dziś 90 coś i kazała mi brać codziennie jak dam radę przynajmniej przez miesiąc, do następnej wizyty... zobaczymy jak będzie. Jeśli będzie dramat to też będę się ratować czym innym.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
T
Ja brałam tabletki bo miałam anemię to brzuch mnie bardzo bolał. Powiedziałam lekarzowi, że nie dam rady funkcjonować i mi zmienił na żelazo w plynie i nic mi nie jest :)
To do picia może właśnie odbarwiać zęby, dlatego trzeba płukać zęby płynem do płukania. No i można pić przez słomkę, wtedy kontakt z zębami jest mniejszy
 
Ewa przestałam brac, czasem jak.dobrze sie czuje ale tak bardzo dobrze to.wezme tabletke ale to jedna a nie dwie. I raz na trzy dni powiedzmy... a tak to ratuje sie kiszonka z burakow ktora pilam tez w.pierwszej ciazy kakao i innymi produktami ktore maja wysokie stezenie zelaza. Staram sie jak moge ale ostatnio mi sie pogorszylo z 11'3 spadlo na 10'8 i lekarz powiedział ze.musze brac tabletki chocby co ktorys dzien... :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To dodatkowo suszone pomidory, pestki z dyni, suszone morele, ja wyciskam sok z buraków z jablkiem i cytrynka (nie jest taki mdly). No i pietruszka do wszystkiego[emoji7]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Wstałam dzisiaj, piękne słońce, pomyślałam, że idealna pogoda na spacer. Ale potem zobaczyłam, że jest -20 i największy smog w Polsce, więc chyba się zastanowię :(
 
Hejo dziewczyny czytam ale pisać nie nadążam;) co do żelaza do żelaza niehemowego(warzywa kasze itp itd) zalecana witanina c wspomaga wchłanianie zelaza nawet 2 krotnie;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wydaje mi się ze to trzecie też powinno spadać.....A drugie powinno być wyższe od pierwszego


"Podanie glukozy powoduje przejściowy wzrost poziomu we krwi, nastepnie spadek ponizek normy i powrot do stanu przejsciowego." Jakbys sobie naniosla swoje wyniki na krzywą to wydaje się, ze Twoje wyniki przedstawialyby odwrotny schemat - bo po pierwszej godzinie masz spadek glukozy a po drugiej nagly wzrost ponad norme.

1519978179-b4b6dbe562e0bf29-aaaaaa.jpeg


1519978194-83273f76d9188e9e-aaaaaa.jpeg





Jednoczesnie Ja nie jestem lekarzem, więc opieram się tylko na tym co wyczytam - lekarz na pewno udzieli Ci lepszego opisu i porady niźli internety :) Kiedy masz konsultacje?


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry