reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziękuję [emoji8]
Mi te kalkulatory płci różnie pokazują.
A co do maleństwa to u mnie raz sie rusza A później dlugo nic. Myślę że ten egzemplarz jest ewidentnie spokojniejszy od braci [emoji3]
Może....chłopcy na każdym usg szaleli....a ten dzić za każdym razem śpi mimo zjedzonych przeze mnie słodyczy, i zawsze gin budzi po czym tak leniwie sie porusza [emoji3] i rośnie znacznie szybciej
No właśnie nie raz lepiej zobaczyć się oczami innych. I skoro czujesz że jest inaczej, to może faktycznie dziewczynka. Spokojniejsza laleczka.
 
reklama
Co jakiś czas mnie delikatnie pobolewa. Tłumaczę sobie że się tam rozciąga wszystko itd. na szczęście tego 3 lekarza mam. Ale żeby tam dziecku ciasno nie było to sobie rękę jako dodatkową ochronę położyłam na brzuch. A w pewnym momencie jak chłop przestał do mnie gadać w brzuchu i delikatnie na dłoni poczułam delikatne "kopnięcie". Bardziej to jakby mnie ktoś delikatnie w rękę trącił. Zglupialam ale się ucieszyłam bo stwierdziłam że to dziecko i taka radosna mówię chlopu. A tu za chwilę drugi raz. No to mówię do mojego chce zobaczyć? Może jakimś cudem poczujesz. Tylko mów coś żeby dziecko słyszało. Ale już się mały zbuntowal i przestał kopać matkę. Tak się tym podekscytowalam, bo się tak wcześnie nawet nie spodziewałam. Do tej pory to tylko wymacywalam brzuch mojej siostry, bo tam to jednak odczuwalne. Chciałam się tak tylko pochwalić;)
 
Kochana twoja waga to nie jest taka straszna przy mojej [emoji58] 163 i obecnie 66kg[emoji58] fakt ze od początku przytylam tylko 1kg ale kurde [emoji58]Ślicznie wyglądasz [emoji7]
Dziękuję Ci kochana.
Nie wariujmy z tą waga, jeszcze przyjdzie na to czas pewnie. Nie jest tak źle pewnie, 66kg i kilo na plusie tylko to gratuluję. Jest zajebiscie. :):):)
 
reklama
Sliczny masz brzuszek!
Ja sie waga nie przejmuję, tyle ze jestem przyzwyczajona do swojej wagi teraz i tak zaczynam z większa waga niz w pierwszek ciazy. Ja zwyczajnie zle sie czuje jak waze więcej niz mahiczne 55 ktore i tak juz jest duzo jak na mnie. Cale zycie byla chuda jak patyk a teraz juz tak nie jest.
Ja pierwsza zaczęłam z wagą 48kg i dobilam do 65, to był prawdziwy dramat[emoji38]
 
Do góry