reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A przeczucia muszą się skądś brać [emoji4]?
Ja się tak wtrącam, bo sama przeczuwam że będzie dziewczynka. 3 stycznia się dowiem, to się okaże czy coś z tych w moim przypadku się sprawdza.
Jakby Wasze przeczucia dziewczyny się sprawdziły to byłby tutaj prawdziwy babiniec z kilkoma rodzynkami płci męskiej [emoji16]
 
reklama
Jeju dziewczyny, jak mi się nie chce iść jutro do pracy. Powili zaczynam marzyć o L4, miałabym czas wreszcie dla siebie na czytanie książek, słuchanie muzyki i ćwiczenia [emoji2] Muszę się Wam przyznać, że u mnie szef jeszcze nie wie o ciąży [emoji85]
 
Jeju dziewczyny, jak mi się nie chce iść jutro do pracy. Powili zaczynam marzyć o L4, miałabym czas wreszcie dla siebie na czytanie książek, słuchanie muzyki i ćwiczenia [emoji2] Muszę się Wam przyznać, że u mnie szef jeszcze nie wie o ciąży [emoji85]
Oooo to faktycznie już dość długo to ukrywasz [emoji39] ja powiedziałam na koniec listopada... też nie chce mi się jutro iść do pracy, ale łącznie zostało mi 8 dni uczenia!! [emoji41] dziwnie mi z tym faktem w sumie [emoji39]
 
Jeszcze niestety nie wiem, dzidzia nie bardzo chciała pokazac:), ale mam przeczucie że będzie dziewczynka:)
Przy poprzednich tez miala przeczucie i mmie nie myliło, teraz tez mam ale wstepnie na prenatalnych doktorek mówił inaczej, no coż poczekam, juz wcześniej tez tak miałam, twierdzili do 18 ze to chłopak a ja ze niezgadza mi się i w 20 okazało się ze to córcia, wiec czekam...
 
Ja mam tak samo, już bym wolała czerwiec. Szczerze to nie rozumiem tego zachwytu, że ciąża to taki wspaniały stan itd. dla mnie to właśnie brzmi tak bla, bla, bla [emoji23]zbyt wiele niedogodności muszę znieść i ten stan mi nie pasuje. No i wątpię, żeby cokolwiek moje podejście zmieniło.
U mnie to samo ciaza to dla mnie konieczność zeby mieć dziecko ;) oczywiście pomijajac adopcję, ktora swoja droga rozwazalam :)
 
W pierwszej ciąży też czułam że dziewczynka i się sprawdzilo:) teraz też tak czuje:). W czwartek mam wizytę, może już się dowiem
To czekam, zobaczymy czy nas nie mylą spr. Link do: Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl zobacz co wychodzi mi przy poprzednich się spr
 
reklama
W pierwszej ciąży też czułam że dziewczynka i się sprawdzilo:) teraz też tak czuje:). W czwartek mam wizytę, może już się dowiem
Rozumiem :) w pierwszej ciąży od razu byłam przekonana że to chłopiec a teraz nic.. żadnych przeczuć chociaż skłaniałbym się ku chłopcówi :) nie wiem czy jakies przeczucie czy raczej przekonanie że statystyki mówią że częściej jest że skoro 1 synek to kolejny też a po 2 u mnie w rodzinie przewaga chłopców na 8 dzieci wśród mojego rodzeństwa jest tylko 1 dziewczynka :)
 
Do góry