reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć, z OM wychodzi mi termin na 1 czerwca. Myślę, że do lekarza umówię się za jakieś 2 tygodnie. Trudno cierpliwie czekać, ale jestem po poronieniu i wiem, że różnie jeszcze może być.
 
Cześć, z OM wychodzi mi termin na 1 czerwca. Myślę, że do lekarza umówię się za jakieś 2 tygodnie. Trudno cierpliwie czekać, ale jestem po poronieniu i wiem, że różnie jeszcze może być.
Hej 😊 mamy ten sam termin! :) ja jestem po 2 poronieniach na wczesnym etapie i do lekarza pójdę juz jutro, bo niepokoi mnie tak wysoka beta hcg i dzisiejszy delikatnie brazowy uplaw
 
Zauważyłam dzisiaj delikatne brązowe upławy na papierze i się przestraszyłam 🙁 więc umówiłam się do lekarza na jutro na

Hej 😊 mamy ten sam termin! :) ja jestem po 2 poronieniach na wczesnym etapie i do lekarza pójdę juz jutro, bo niepokoi mnie tak wysoka beta hcg i dzisiejszy delikatnie brazowy uplaw
Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok :) ja nie robiłam bety, stwierdziłam że nawet jak będzie ok to mnie na długo nie uspokoi. Jak bardzo jest wysoka? Ja miałam lekkie brązowe plamienie w zeszłym tygodniu, jednorazowe. W donoszonych ciążach było tak samo, za to przy poronionej był spokój aż do czasu.
 
Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok :) ja nie robiłam bety, stwierdziłam że nawet jak będzie ok to mnie na długo nie uspokoi. Jak bardzo jest wysoka? Ja miałam lekkie brązowe plamienie w zeszłym tygodniu, jednorazowe. W donoszonych ciążach było tak samo, za to przy poronionej był spokój aż do czasu.
3500 miałam w 30dc :) uff to mnie uspokoilas troche :) u mnie przy poronionych nie było żadnych plamień
 
reklama
Mam 2 wynik bety, wzrosła o prawie 140% to trochę nie za dużo?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220926-122319_Chrome.jpg
    Screenshot_20220926-122319_Chrome.jpg
    184,2 KB · Wyświetleń: 132
Do góry