reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Mamoot podziwiam Cię. Jesteś w ciąży i zamiast odpoczywać to Ty martwisz się, że w pracy jest dużo roboty. Chylę czoło, mi tak by się nie chciało. Musisz bardzo być zżyta z pracą. Szef musi być z Ciebie dumny. Mam cichą nadzieje, że chociaż docenią Twój trud i zaangażowanie.
 
reklama
Kasiu :-D
Fredko, fakt, że lubie moją pracę i zespół. Bezpośrednia szefowa to raczej docenia moje zaangażowanie - przynajmniej mam taka nadzieję. Ale wyżej postawieni szefowie - sama nie wiem. Niby na ocenie rocznej mam pochwały, ale ostatnia podwyżkę miałam w pierwszej połwie 2008 roku... Pochwały pochwałami, a kasa by sie przydala. Już dwa razy wspominałam o podwyżce. I nic.
 
mamoot zdrówka....no i niestety to tak jest jak dawają podwyzki to zawsze wtedy gdy przebywa się na macierzyńskim:wściekła/y:no ale bez podwyżki od 2008 to naprawdę szok...jak od tego czasu realia cenowe zmieniły się:szok:
 
Prawie dobrze ;-) Mój brat :-) Marcin jest jedynakiem.
Ale na mnie i tak robi wrażenie, że pamietasz, że gdzieś "w okolicy" jest Basia.
ja pamietalam, ze to corka Twojego brata i maja jeszcze Jasia:p
ale fakt, ze i mnie Kasia juz kiedys zaskoczyla, ze pamieta cosd tam...


Klaudia z przedszkola wrocila z goraczka:(
 
zdrówka dla Klaudusiu...u nas też na razie lekki kaszel u Otylki, syrop podany zobaczymy jak będzie z rana
 
ej no to ja nieskromnie muszę powiedzieć że też pamiętam:) nawet jak się nie odzywam ;) no a Basieńkę to i ze zdjęć...
a podwyżka - nie chcą kurna docenić Mamoociku matki Polki:( ja też pracowałam oba razy prawie do końca a dziewczyny mi powtarzały żebym sobie dałą luz bo nikt mi orderu za to nie da...no i nie dał ;)

zdrówka dla wszystkich!!!

ja dziś jadę zaszczepić Karola na pneumokoki, pewnie stresik będzie...

a teraz muszę spadać bo mi tylko na chwile udało się w pracy usiąść i już trza do roboty spadać, wczoraj wieczorem za to w domu ledwo usiadłam to mi neta wcięło o i tyle miałam radochy z bb:(
 
Ostatnia edycja:
Dusiu, Otylko, zdrówka!
Ano właśnie tak to jest, człowiek się stara, może i ktoś to widzi, ale przełożenia na finanse to nie chce mieć.
Ja zaczęłam obecną pracę w październiku 2008- i do tej pory ani jednej podwyżki...
 
reklama
A mówiłam Mamootkowi, że wcale nie jestem nadwyraz "pamiętliwa" ;-)
Ha, a ja dzis dostałam podwyżkę, ale wiecie jaką? Osobno mieliśmy dodatek tzw. "szkodliwy" i teraz wliczyli nam go w płacę zasadniczą, więc podwyżka jak nic:-D:-D:-D
Moje dzieciaki po balu. Bawiły sie super, zwłaszcza Olga - wpatrzona w dziewczynki hasała z nimi równo. Taka mała pchła:-D
 
Do góry