reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Ola też od września idzie do żłobka i też się zastanawiam jak sobie poradzi. Ale wierzę w moją córcię i mam nadzieję, że będzie dobrze i się jej spodoba. A w większym gronie dzieciaczki faktycznie chyba szybciej się rozwijają, jak się nawzajem naśladują.
 
reklama
dziewczyny na pewno maluchy będą zadowolone, ja to moją Oti powinnam wysłać do przedszkola do starszaków, takie wczoraj znalazła sobie koleżanki na podwórku u babci i dziadka. Parę dziewczyn w wieku 5-6 lat urządziły sobie piknik, lale, wózki, kocyk itd...i kto im musiał przeszkadzać ? Oti oczywiście, bo przecież ona się z nimi chce bawić..no i nie dało się inaczej jak podrzucic jej sprzet i dziadkowie mieli 3 godziny z głowy, aż koleżanki poszły do domu. a Oti uradowana na maksa to mało:-D
 
oj dziewczyny pewnie macie rację. Przy drugim dziecku będzie już inaczej, a teraz to głupi człowiek, byle kichnięciem się martwi. Pocieszam się tym, że mam prawie tydzień urlopu, żeby posiedzieć z Olą, żeby się zaklimatyzowała w przedszkolu. Jakośmusi być. Dzisaj szaleliśmy na rowerach i Ola poszła spać koło 16. Jeszcze spi. Ciekawe czy sięobudzi, aż się boje... co to będzie jak zaraz wstanie. Przecież 19 się zbliża:-( a jutro do pracy trzeba wstać. Jak się obudzi będzie trzeba ją zabawiać.
 
Moja młoda już od pół godzinki słodko śpi. Miała dzień bez drzemki i po bajce w momencie padła.
A z innej beczki. Znaleźliśmy ostatnio działkę i dziś byliśmy ją oglądać no i tak nam zeszło. Normalnie jakieś 20 minut od nas (samochopdem oczywiście) a jakby inny świat. Totalna wieś, cisza, spokój, ładna okolica. Bardzo nam się spodobała, 16 arów i stosunkowo nie droga. Płaska, media w granicy, z dwóch stron do drogi przylega, ale takiej że trzy auta na krzyż dziennie przejeżdżają. Jeden dom buduje się po drugiej stronie drogi z drugiej działka jakieś 40 metrów szeroka i dopiero dom, z tyłu do najbliższej działki jakieś 50 m. a z ostatniej to hen daleko. Normalnie cudo. Ale pzrynudzam, ale cieszę się że udało nam się znaleść fajne miejsce, no i dziękitemu nasze plany zaczynają nabierać po woli realnych kształtów.
 
Basia wez juz nie swiruj ze przynudzasz...kazdy tu pisze na co ma ochote :-) Ja tam sie ciesze ze znalazlas kawalek miejsca na tej kuli ziemskiej dla siebie...no i tym bardziej ze tam tak spokojnie i cicho...Zrobilas fotki ? jak tak to zapodaj...popdziwiamy z toba :-)
 
Fotek nie mam bo jechaliśmy tylko na szybko zobaczyć, a spędziliśmy prawie 3 godziny bo właściciele zaprosili nas na kawę. Oj Ola miała radochę, bo się mogła wybiegać. Ale klimaty takie jak u Sylwii, na zdjęciowym dziś oglądałam. Pewnie jeszcze się tam wybierzemy to wtedy na pewno foto będzie.
 
ja tez razem z Toba sie ciesze...To cudowne uzycie znaleźc miejsce, gdzie czujesz sie super...chcesz zyc ..i wypoczywasz:tak:

Ja pamietam jak my działke szukalismy...stanełam na wzgórzu-pod lasem..i marudziłam mezowi, ze tu chce mieszkac!..wszytsie działki (wówczas nam sie tak wydawało) były juz sprzedane..jedzislismy ogladac rózne miejsca..ale ja zamykałam oczy i widziałam tylko tamto!..porównywałam kazde jedno do własnie tego..i kiedy juz myslałam,z e odpuscimy..bo kto odsprzeda działke w takim miejscu!?....przyjaciele podsuneli nam nr do ludzi którzy sprzedawali tam działke..te nasza, na której budujemy dom:-):tak::tak:

i nawet ostatnio jeździłam z siostra , ogladałam kilka działek dla niej...duzo było pieknych miejsc...ale to moje jest wyjatkowe:tak:

wiec Basiu-powodzenia!!! marzenia sa po to by je realizowac:-):tak::tak:;-)czekamy na zdjecia
 
Basiu zazdroszczę tych planów, i jednocześnie trzymam kciuki za ich powodzenie...cudownie tak budować własny domek..chociaż ja z tych co gdybym się decydowała, to chcialabym od razu działkę z domkiem gotowym:) niestety chyba razem z mężem lubi wszystko gotowe;-)
 
reklama
Basiu super że udało się Wam znaleźć cudowne i urocze miejsce dla Was. Powodzenia.

A my przez weekend odpoczęliśmy sobie i super spędziliśmy ostatni wspólny weekend z tatusiem bo w piątek już wracamy do Pl. Byliśmy na rynku gdzie udało nam się za bezcen kupić sprzęt elektroniczny:-pI teraz myślimy co zrobić czy odsprzedać i zarobić czy zostawić sobie:-DA wczoraj byliśmy w super parku takie cos ala zoo i ogród ale za darmo. Cudny klimat tam jest. Mnóstwo jeziorek, trawki, skał i drzew no i zwierzątek a oprócz tego dzieci mogą konno jeździć, sa kawiarenki i nawet teatr:tak:
 
Do góry