reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Ja bym proponowala jesli czas Wam pozwoli od razu robic paszport ,przynajmniej starczy na dluzej i czlowiekowi zaoszczedzi tyle stania w tych cholerych kolejkach...
 
reklama
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi.

Pati, właśnie myślałam, żeby zrobić paszport. Wojciaszek ma, to przecież Staś nie może być gorszy;-)
 
A mi dzis troche moje skolatane nerwy podleczyla kumpela...po prawie roku wpadla na kawe:-D potem poszlysmy na spacerek do stadniny i przez trzy godziny glaskalysmy konie:-D Noemi najpierw przez pol godziny nie odciagala reki od nosa i byla pelna obrzydzenia dla tego zapachu...a potem juz sie przyzwyczaila i nie chciala za chiny isc do domu... potem beda foty...lece mloda kapac...

Ach i juz wiem po czym mi sie tak tyje..to nie tylko piwo...to sanwiche ktorymi ostatnio prawie tylko sie zywie...:-D
 
Dziewczyny co uwazacie na temat polek? wyruzniaja sie Waszym zdaniem uroda itd.od innych kobiet na swiecie? sa Waszym zdaniem zadbane itd?


Pati ale wyskoczyłaś, jak dla mnie to mentalność Polek dopiero bardzo się zmienia i myslę, że jest coraz więcej kobiet dbających o siebie, ale w sumie jak się rozglądam to raczej widzę same matki polki- zabiegane, u fryzjera raz na kwartał, ręcę brudne po obierkach:-p no i właśnie chyba tylko naturalna uroda nas ratuje na tle innych krajow
 
Jak dla mnie to Polki są owszem ładne, zaczynają dbać o siebie i tak jak jestem w przelocie w Niemczech czy Szwecji to jesteśmy dużo ładniejsze;-):-DNawet nie zdajemy sobie sprawy że w innych krajach kobiety też nie dbają o siebie za specjalnie. Naprawdę to co widzimy w czasopismach czy tv to jest mocno przesłodzone. Za granicą sa też zaniedbane kobiety tak jak i u nas. Wiecie dlaczego może bardziej się mówi że my zaniedbane bo my same staramy sie robic wszystko: wychowanie dzieci, sprzatanie, pranie, gotowanie i masa innych obowiązków. Zagranicą jest inaczej. Wynajmuja sprzataczki, gosposie, nianie itd. Nie mają czasu godzinami siedziec w domach to jedza w knajpach a miałam okazję widziec kobiety które mogłyby byc antyreklamą McDonalda:tak:Aż ja patrzac na nie apetyt traciłam takie były grube a wogóle dla nich to normalka że jedzą po barach. Same maja czas dla siebie. Bardziej są nastawione na podróżowanie a Polki raczej oszczedzają każdy grosik. No ale powoli się to zmienia. Chociaż nie sądzę by się całkiem odmieniło
 
Naszlo mnie takie pytanie bo bedac w Sopocie to kiedys jeszcze na dyskotekach czy w knajpach bylo wiecej fajnych lasek...a teraz:szok: :baffled: Jakos ani jedna nie byla zebym powiedziala WoW!! No i co niektore z taki odrostem ze pozal sie boze... Szczerze to nie wiem gdzie te polki najpiekniejsze?????? Moim zdaniem amerykanki sa o niebo ladniejsze...Ale to napweno tez z tego wyniika ze tam mieszanki wieksze i ta uroda ciekawsza...
 
reklama
hmmm ja muszę się przyznać, że należe do tych zabieganych. Do fryza chodze raz na 3 miesiące, paznokci wogóle nie maluję. I na nic nie mam czasu. Mój chłop leży odłogiem a ja zapierda.....:crazy:. No i najwazniejsze ciągle brakuje pieniędzy. Nie uważam się za biedną, jes nas stać utrzymać nasze własne mieszkanie, spłacać kredyt, ubrać Olę i .. na tym koniec. Nie mam kasy na swoje potrzeby. Myslę, ze tak ciągnie przynajmniej połowa społeczeństwa. ja broń boże nie narzekam, niektórzy nie mają nic i zyją. Nas na 100 % przygniotły kredyty. Ale jesteśmy szcęśliwi. patrząc na ludzi przychodzących do banku ( czytaj kobiety), zadko która jest zadbana. Wszystkie zalatane i zmęczone.
 
Do góry