reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
U Was też była taka zmienna pogoda w piątek? Słońce, deszcz, śnieg - wielkie płaty, porywisty wiatr... Masakra jakaś! Dziś w sumie nie lepiej. Ja chcę ciepełko!!!
 
Jesteśmy :-) Udało się, szkarlatyny ani sladu i wyjazd super!
W sobote po nocy dojechaliśmy do Krakowa, rano tylko skoczyliśmy na rynek i potem na sniadanie wpadlismy do mojej kuzynki, która mieszka przy wylocie na Zakopane, więc było po drodze. Przy okazji posadzilismy Stasia na rower z pedałami i ... jak stał to pojechał. Szczesliwy i nie chciał dac się ściągnąć. Najpierw wziął taki mały 14 cali, a potem dosiadł takiego roweru, jak ma Wojtek (16 cali), nogami ledwo sięgał pedałów, ale też zasuwał jak stary rowerzysta :-) Dodam, że już próbował na Wojtkowym wcześniej i nie chicał. A tam ambicje zrobiły swoje. Ciekawe, czy tu, w Warszawie tez pojedzie. Czekają nas więc rowerowe zakupy.
W Zakopanym super. Najpierw była cudna wiosenna pogoda, z mocnym cieplutkim słońcem i śpiewającymi ptakami. A do tego zasnieżony stok, ludzi nie było, więc sobie pojeździliśmy. Potem pogoda była gorsza, a na końiec zasypało nas sniegiem. Chłopcy jeszcze się zima nacieszyli i tarzaniem w sniegu tez. Rano chodziliśmy na narty, a po południu na spacery w góry, ile małe nózki dały rade. Góry jeszce w pełni zimowe, zaśniezone, z pluskającymi mocno strumieniami ;-)
No i najwazniejsze - Wojtek złapał narciarskiego bakcyla! :-) Pekam z dumy oczywiście. :-) Codziennie była godzina jazdy z instruktorem i drugiego dnia jeździl już pługiem i skręcał. I codziennie rano, po otworzeniu oczu, pytanie: czy idziemy na narty? :-) Normalnie nie dalo się go ze stoku ściągnąć. Pamiętam jak Sylwia pisała, że Wojtek tak po lekcji z instruktorem ruszył w zeszłym roku. Wierzyć mi się nie chciało, że tak się da. A jednak. W piątek i w sobotę Wojtek już sam pocinal na dół z dużego wyciągu na Szymoszkowej (pewnie część z Was zna ten stok).
Staś tez nieźle sobie radził. Chciał jeździć i próbować. Pod koniec wyjazdu już było samodzielne (ale z moją asekuracją) skręcanie i początki jazdy pługiem.
Tylko Marysia cos niechętna do nart ;-) :-D A tak serio, to była bardzo dzilena, bo ciągle musiała sie dostosowywac do planu dnia szalonych rodziców i braci i dzielnie to znosiła. Niestety się przeziębiła, pewnie z tych zmian temperatur.
Oscypków i buncu się najadłam jak trzeba.
Wczoraj też jeszcze byliśmy na nartach i prosto ze stoku do samochodu i powrót. Dzieci były super grzeczne przez całą długa drogę.
Tak więc narty zaliczone i to jak! :-)
 
elegancko Mamoot!!!


u mnie udany weekend- wczoraj imprezka u znajomych i powrot nad ranem.., a dzis zakupy-udaane!z paczka znajomych, wiec i w milym towarzystwie ;-)
 
Gratulacje dla Stasia - zuch chłopak. No i dla Wojciacha, że taki z niego narciarz. Fajnie, że wyjazd był taki udany. Zdrówka dla Marysi:tak:
 
Mamoot super, ze wam sie wyjazd udal i ze chlopcy posmakowali zimowych i narciarskich szalenstw. No i brawo dla Wojciecha za szybkie postepy i zjady na stoku. Nie ma to jak zapal i radosc nauki :-) Marysia jak bedzie widziec chlopcow w akcji to tez wam pewnie wyrwie .... chyba ze z przekory wybierze deske ;-)

A u nas weekend pod znakiem Zoski urodzin. Dzis skonczyla 4 lata moja panna... szybko ten czas leci.
Wlasnie skonczylismy z mezem dekorowac ciasto do przedszkola....zazyczyla sobie z krolewna a ze zadne z nas talentem cukierniczym zbytnio nie jest obdarzone to zesmy sie niezle natrudzili. Rezultat zadowalajac... zreszta jutro sie przekonamy ;-)
 
reklama
Do góry