reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Zosiu sto lat!!!!!! I od nas przyjmij moc buziaków.

Mamoot super, że wyjazd się udał. Dzieci szybko się uczą. Ala również ruszyła na rowerku. Jeździ na rowerze Oli z zeszłego sezonu.
 
reklama
Ja w imieniu Zosi dziekuje serdecznie za zyczenia:-)

No i znow tylko na chwilke sie odmeldowuje bo jutro ruszamy do Francji na spotkanie z cala rodzinka meza. Wracamy w poniedzialek w nocy. Tak wiec kochane dziewczeta juz teraz wam zycze zdrowych i spokojnych swiat Wielkanocnych. Wypoczywajcie w gronie rodzinnym i nie objadajcie sie duzo;-)
A tym co sie beda raczyc mazurkami.... zazdroszcze.... naprawde. Tak bym sobie skosztowala z checia.....
 
Cicha dzięki za życzenia. Tobie też życzę zdrowych i pogodnych Swiąt Wielkanocnych.

Mamoot, żałuj, że nie widziałaś mojej miny jak zobaczyłam Alę pedałującą na Oli rowerze. Byłam w lekkim szoku, zwłaszcza że poszli do piwnicy po rowerek tkzw. kot dla dzieci 1-2 a tu taka niespodzianka. Ona jest bardzo silna i wysoka.
 
[FONT=garamond, serif]Radości, spokoju, pogody ducha; smacznego święconego, mokrego Dyngusa! Wszystkiego najlepszego w te Święta![/FONT][FONT=garamond, serif]Kasia z Rodziną[/FONT]
 
Wesołego zająca,
co śmieje się bez końca,
szczerbatego barana,
co beczy od rana,
pisanek w koszyku
oraz mokrego ubrania w dzień polewania

życzy rodzina P.
 
Dziewczyny dla Was i Waszych rodzin spokojnej rodzinnej i ciepłej atmosfery świątecznej!!!
dziekujemy za życzenia wirtualne i pocztowe (Kasiu:))!!!
mi padł komp calkiem wczoraj rano - normalnie stres na maksa bo mnóstwo ważnych rzeczy do pracy...na razie w trakcie reanimacji, wygląda że będzie dobrze...mam nadzieję:)
 
reklama
Dziewczynki jak tam po świętach? Ja dziś w pracy byłam jak śnięta ryba - chyba ciśnienie było niskie... Zero energii. Na szczęście w miarę szybko minęło. No i pogoda w końcu się poprawia. W niedzielę była niezła masakra z temperaturą - oscylowało koło 0 i na dodatek porywisty wiatr. W poniedziałek znacznie lepiej, bo 5 stopni no ale cudne słoneczko. Dziś już całkiem znośnie, tylko rano jeszcze zimno.
 
Do góry