reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Ja osobiście zamawiam juz kartki na święta bożego narodzenia, na dzień babci i dziadka itd... :-D

ja też :tak:
Kachasek super rzeczy:tak:

Iszatr a jak Frankowi spodobał się namiot?
Ja byłam zdziwiona, ponieważ na imprezie urodzinowej, gdzie też mieliśmy rozstawiony namiot, żadno z dzieciaków nie było nim zainteresowane, (oprócz Stasia, któremu jeszcze się nie znudził). No ale był basen z kuleczkami - zbyt duża konkurencja dla namiotu :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wojtusiowi, Krzysiowi i Kajetankowi wszyskiego co najleszpe z okazji pierwszego roczku :-)
i my również :tak::tak::tak:

Na dodatek okazało się że mój kochany małż przez zały tydzień woził wózek w bagażniku i poplamił go olejem lub czymś podobnym :crazy: teraz proszę o rady jak pozbyć się plam :happy:

Jola na plamy z oleju jadalnego idealnie działa płyn do naczyń, ale jeśli to olej samochodowy to chyba ciężko będzie wywabić.. może spróbuj jakimś Vanishem?

Kachasku mnie tak jak Kotka wzruszyła do łez ta pamiątka z okazji dnia Ojca. Jestem pełna podziwu dla twych zdolności :-):tak:

Dopadła mnie potworna alergia, katar, kaszel, opuchnięte oczy, głowa pęka i jeszcze jakieś czerwone piekące plamki na wewnętrznej stronie rąk :crazy:
Czarkowi jeszcze nie ma czego gratulować bo te jego kroczki to zdarzają się tylko kiedy się bardzo zagapi i nie jest świadomy że mama go nie trzyma - jak to zauważa to od razu miękną kolana i bach na cztery kończyny.Ale za to rozgadał się chłopak w ostatnich dniach - mówi ceść, dać, jeść, taak, miś, a na tatę zaczął wołać mama :-)
 
Kotku ja za to mam strasznego smaka na owoce - każde. Co niejednokrotnie kończy się mało sympatycznie :zawstydzona/y:;-)
A z wątróbką uważaj, bo (o ile czegoś nie pomyliłam...) zawiera mnóstwo witaminy A, której nadmiar jest niekorzystny. Lepiej suplementować żelazo.
Esiu zazdroszczę smaka na owoce, ja ostatnio strasznie mało ich jem, choć ciągle kupuje jakieś. Za to chęć na wszystko co niezdrowe mam ogromną:zawstydzona/y::tak:.

Kotek, Esia-dopiero dzis zauwazylam ze macie malutkie fasolenki w brzuszkach. Gratulacje kochane, dbajcie o siebie :-)

Dzięki Izka, nie ma to jak szybki refleks:-D.

Esia,Kotku-dziekuje.Wczoraajszy dzionek super sie udal:tak:
Kotku-ja tez slyszalam ze w ciazy nie powinno sie jesc wątrobki i jeszcze pasztetu podobno.Moze lepiej podpytaj lekarza,co by dzidziusiowi nie zaszkodzilo
domu.
Wiem wiem, też o tym słyszałam, z Laurą tez jadłam sporo wątróbki i było ok, jem wszystko na co mam ochotę. Wtedy odmawiałam sobie również sera pleśniowego , teraz nie zamierzam. Mój lekarz mówi że mam jeść wszystko z umiarem, tylko nie zaleca słodyczy i winogron;-).
Super że dzionek był udany:tak:.
Toska wiedziałam że impreza się uda, czekamy na fotki:-).
Emmila i Agik na wasze fotki tez czekamy:tak:.
Jolka nie ma to jak powrót do "rzeczywistości":-D. Nie mam pojęcia czym pozbyć sie takich plam:confused:?
Gingeros ach te chłopy, mój juz planuje że w Polsce będzie grał na kompie,bo tu nie ma czasu, ja mu dam grę:wściekła/y:.
Szopka współczuję alergii, wiem coś o tym bo tez jestem alergiczką (o dziwo w ciąży nie było tak źle a podczas karmienia mnie ominęła).

Ja jestem szczęsliwa bo okazało się ze wyjedziemy wczesniej do Polski, albo już w środę albo w czwartek (raczej w czwartek):-). Tak się cieszę, teraz musze tylko spakować nasze graty i poupychac je. Wczoraj tez nam fajnie dzień minął, rano chcieliśmy iśc na basen, ale pogoda była nieciekawa więc pojechalismy do palmiarni. Mnóstwo tam atrakcji dla dzieci typu place zabaw, pociąg taki dla dzieci, karmiłyśmy też z Laurą karpie w stawku, które jakby mogły wyskoczyłyby na mostek:tak:. Potem odwiedziliśmy teściową i tak miło się gawedziło na tarasie ze zasiedzielismy się do 20:20, a wieczorkiem jeszcze wygrana Hiszpanów:-D:laugh2:, dzionek uważam za wyjątkowo udany:tak:.
 
Ostatnia edycja:
jola jeśli samochodowym, to podjedź na myjnię ręczną. ponoć mają jakieś płyny czy piany do usuwania takich plam i jak potraktują wózek myjką ciśnieniową to może zejdzie:-)

dzięki jeszcze raz za komplementy:zawstydzona/y::tak: (Iszatr zobaczymy co da się zrobić- pewnie damy radę;-))

Kotek super, żę wcześniej będziecie w Pl:tak: ja bym chciała wcześniej wylądować w Niemczech, ale się nie da:no: no wiecie - Chłapowo i te sprawy:-D:-D zostać dłużej też się nie da, bo wracam do pracy we wrześniu, a pod koniec sierpnia muszę wypełnić kartę do żłobka, więc musimy wrócić jeszcze w sierpniu:-( no nic, 3 tyg będą musiały wystarczyć:blink:
 
KOTKU no widzisz, a ten mój nicpoń dorosły zarzucił mi wczoraj, że obrażam się o pierdoły :angry: pierdoła to on jest ;-) i miałam przez weekend tulić się do męża i takie tam, a ostatecznie nic nie miałam :-( oprócz łez w oczach :-(

głowa mnie boli cholernie :-( wzięłam tabsy, czekam na rezultaty ;-)
 
w pracy "sajgon" :-D boli mnie prawa dłoń, a najbardziej boli mnie kciuk :-D od grania w mahjonga ;-) tyle mamy pracy :angry: pewnie odbije się to na naszych premiach :angry: ale co robić, sama sobie nic nie zlecę :baffled:


wynik meczu finałowego uważam za zadowalający mnie w 100% :-D takiego mistrza przewidywałam, ale mój małżonek mi oczywiście nie wierzył ;-) i ostatecznie przegrał kasę u bukmachera :-D żona jest bogiem, a jej słowo święte ;-) oj, jeszcze dużo musi uczyć ten mój nicpoń :-D
 
Dzięki dziewczyny za rady :tak: koleżanka poleciła mi taki odplamiacz w aerozolu na sucho. Podobno działa rewelacyjnie, wózek już został wypsikany, teraz go wyprałam i jak wyschie zobaczę efekt. Jeśli nie zadaziała, to sąsiad ma taką myjkę ciśnieniową do samochodów (tapicerki też nią pierze) ;-)

Wy tu sobie o wakacjach, a u mnie nie dość, że funduszy brak, to jeszcze M ma urlop dopiero od połowy sierpnia :wściekła/y: ale zobaczymy jak się to wszystko potoczy...może pojadę sama z chłopakami :confused:
 
... a ja się przyznaje ... cięzko mi za Wami nadgonić z czytaniem , nie mówiąc już o pisaniu .. :zawstydzona/y: i napieszę w skrócie, tak:

podzielam sie z Wami w smutku, złości ..znam od podszewki te emocje
podzielam sie z Wami w radości
kibicuje przyszłym mamom , poniekąd zazdroszczę :tak:
składam NAJSłODSZE, NAJLEPSZE, NAJMILSZE żYCZENIA KOLEJNYM ROCZNIAKOM, W OGóLE TO WSZYTSKIM ROCZNIAKOM SKłADAM żYCZENIA ZDRóWKA, MIłOśCI I ROADOśCI !

no i gratuluje 1000-ej strony tego wątku !!!!
 
reklama
Dziewczyny ale mi zrypali humor:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ostatnio dzwonilam do mojej firmy w ktorwj pracowalam i poprosilam o p45 to jest jak u Was swiadectwo pracy.I mi h.... wystawili date koncowa 22 czerwiec 2007.Wiec im tlumacze ze nie mogli postawic takiej daty bo bylam na urlopie macierzynskim wiec jak to.Gosciu mi na to ze to byl ostatni dzien moich platnosci i mogli.I co mam teraz zrobic cholera mnie sie angielska kuroniowka nalezala ale z taka data to mnie wysmieja ze niby co po roku mi sie o tym przypomnialo ze sie nalezy????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Troche sie gosc wystraszyl jak mu powiedzialam ze zadzwonie do citizen advice boureau ale co z tego jak to sie teraz bedzie wleklo jak flaki a ja niedlugo do polski musze jachac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:yyyyyyyyyychhhhh.....niech ich piorun
 
Do góry