reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jagódko
[*] Krakowianko -
przytulam mocno i chylę czoła przed Wami
Stasiu
[*] Gniesha -
wiem, ze to tylko słowa, ale ufam, że szczęście szybko do Was zapuka

Gosuagro - trzymam kciuki za Twojego M
Kasiek - ja po luteinie dopochwowej tez miałam wodniste upławy - to podobno oznaka zblizajacego się zapalenia i lekarz mi zmienił wtedy na duphaston:sorry:
Magda M, Dorotka28de - gratuluję zdrowych synków

Ja po wczorajszej kontroli cukrzycy nie jestem w dobrym humorze - aż wieczorem z tego wszystkiego się popłąkałam mojemu M:-( Mam za wysokie cukry po kolacji - teraz przez 2 tygodnie jeszcze mam zmodyfikować dietę, ale jak to nie pomoze, to wtedy insulina. Mam ogromne poczucie winy, ze tym cukrem szkodzę maluszkowi, bo jak ja mam za wysoki, to dziecko jeszcze o 10 więcej:-(. wierzę, ze sobie z tym cukrem poradzę, ale jak o tym myślę, to łzy mi same płyną:-(
przepraszam za smęcenie...
 
reklama
Ja po wczorajszej kontroli cukrzycy nie jestem w dobrym humorze - aż wieczorem z tego wszystkiego się popłąkałam mojemu M:-( Mam za wysokie cukry po kolacji - teraz przez 2 tygodnie jeszcze mam zmodyfikować dietę, ale jak to nie pomoze, to wtedy insulina. Mam ogromne poczucie winy, ze tym cukrem szkodzę maluszkowi, bo jak ja mam za wysoki, to dziecko jeszcze o 10 więcej:-(. wierzę, ze sobie z tym cukrem poradzę, ale jak o tym myślę, to łzy mi same płyną:-(
przepraszam za smęcenie...

Nie przepraszaj bo po to tu jesteśmy, żeby było się gdzie wyżalić:tak: Wierzę że z tym cukrem sobie poradzisz:tak:trzymam za to mocno kciuki. Nie obwiniaj się kochana, bo spacjalnie sobie cukru nie podniosłaś:no:co Ty za to możesz?? Spokojnie, pilnuj diety:tak:będzie ok:-)
 
Nie przepraszaj bo po to tu jesteśmy, żeby było się gdzie wyżalić:tak: Wierzę że z tym cukrem sobie poradzisz:tak:trzymam za to mocno kciuki. Nie obwiniaj się kochana, bo spacjalnie sobie cukru nie podniosłaś:no:co Ty za to możesz?? Spokojnie, pilnuj diety:tak:będzie ok:-)

zgadzam się z Gosią, nie denerwuj się przecież nie robisz nic specjalnie by mieć wysoki cukier, czasem sie dzieja rzeczy na które nie mamy wpływu a ja trzymam kciuki by unormował się poziom cukru.
 
magda m. dorotka 28de gratuluje wizyt i synków:-)
andzia_s trzymam kciuki za poprawę wyników
ojej 28 godzin:szok::szok::szok: jakas masakra. słyszałam że z opieką tam jest nie najlepiej:no: moja kuzynka rodziła tam w zeszłym roku, niestety z szybko i synek nie przeżył:no::no::no:
dziewczyny nie straszcie mnie, bo ja rodzę w Anglii!!!!
Ja mam wrażenie że mała mi bardzo naciska na dół brzucha, aż mi @ rozrywa i mam taką żółtawą wydzielinę miała z Was coś takiego bo nie wiem czy się martwić?
 
Mam pytanie do torunianek albo bydgoszczanek,
gdzie można zrobić usg 4D.
Wiem,że w Toruniu to w NL 200 zł ale innego miejsca w Toruniu nie znalazłam. A jak jest w Bydgoszczy?
 
Ja mam wrażenie że mała mi bardzo naciska na dół brzucha, aż mi @ rozrywa i mam taką żółtawą wydzielinę miała z Was coś takiego bo nie wiem czy się martwić?
Z wydzieliną to może być stan zapalny :-(.
Co do brzucha, to ja tak mam - mocno naciska na dół, często aż mnie pęcherz boli, no i często muszę siku. Jak za długo siedziałam to brzuch robił się twardy od dołu. U mnie Mała jest za nisko, i łożysko tez mi się obniżyło. Dlatego mam leżeć i biorę luteinę i magnez.
Spróbuj leżeć z nogami do góry, albo jeszcze z poduszką pod pupą (żeby do góry podnieść i przeciwdziałać sile grawitacji), powinno pomóc i koniecznie skonsultuj to z lekarzem !!!
 
Andzia_S - trzymam kciuki, poradzisz sobie z cukrem!

karis - nie pomogę z objawami ... takich nie mam, zresztą w ogóle mam mało nieprzyjemnych objawów ...:-)
porodem w Anglii się nie martw - mam koleżankę, tam rodziła i była zadowolona ... więc będzie dobrze!
 
reklama
Do góry