reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cholera jasna jak na złość miałam problemy z internetem!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A wczoraj o 22:18 dostałam smsa od
gniesha!!!!!!!1


"Dziś o godzinie 19:05 po 18h porodu przyszedł na świat nasz synek-Staś. 20 minut jakie dano nam z nim spędzić dla nas odbiły się echem w całej wieczności...."


łzy same płyną mi po policzkach....:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

gniesha łzy same cisną się do oczu...życzę Wam wytrwałości, aby los się do Was uśmiechnął
Stasiu Aniołku [*][*]


krakowianko pokazałaś nam jak powinna wyglądać miłość matczyna, to takie przykre że tak okrutny los musiał Cię spotkać. Jagódka napewno jest z Ciebie dumna, z Was rodziców! życzę Wam aby po tych smutnych przeżyciach przyszły zdecydowanie lepsze i radośniejsze!
Jagódko Aniołki [*][*]
 
reklama
Ja dzisiaj idę na USG 3D i oczywiście nie mogę się doczekac ale i stresik mały jest. Choć widziałam mojego synka tydzień temu w piątek i wszytsko było ok.

powodzenia na dzisiejszej wizycie, aby synuś chciał pozować do zdjęć:-)
nie doczytałam wcześniej, że na osiedlu też czerwcowy chłopak się szykuje:-)
 
Jakżeż mi się nie chce nic robić......
Pogoda kichowata, brak słońca :-(
Abym wytrzymała do 13, mój mężczyzna wraca z pracy to zadzwoni a wieczorkiem babskie spotkanie, juz nie moge się doczekać:-)
 
Cholera jasna jak na złość miałam problemy z internetem!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A wczoraj o 22:18 dostałam smsa od gniesha!!!!!!!1


"Dziś o godzinie 19:05 po 18h porodu przyszedł na świat nasz synek-Staś. 20 minut jakie dano nam z nim spędzić dla nas odbiły się echem w całej wieczności...."

łzy same płyną mi po policzkach....:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(


zapalam świeczkę dla Stasia
[*]
 
powodzenia na dzisiejszej wizycie, aby synuś chciał pozować do zdjęć:-)
nie doczytałam wcześniej, że na osiedlu też czerwcowy chłopak się szykuje:-)

Jestem już po wizycie. Troszkę synek był uparty i dopiero pod koniec pokazał nam buziuchnę. Wszystko z malcem dobrze, przez tydzień urósł 100 g.
Ma teraz 560g. wszystkie parametry prawidłowe:-)

Nasi chłopcy będą rozrabiakami na osiedlu
 
Ostatnia edycja:
Witam,
ja właśnie wróciłam od lekarza mówiłam mu o tym twardniejacym brzuszku i po badaniu stwierdził ze szyjka mu sie nie podoba, ale zrobił mi usg i szyjka ma 4 cm i jest ok, a już sie wystraszyłam.
Dzidzia rozwija sie prawidłowo, wszystko jest ok, moje wyniki też dobre.Potwierdziła się płeć :tak:chłopak:tak: waży 700g.

Jestem już po wizycie. Troszkę synek był uparty i dopiero pod koniec pokazał nam buziuchnę. Wszystko z malcem dobrze, przez tydzień urósł 100 g.
Ma teraz 560g. wszystkie parametry prawidłowe:-)

Nasi chłopcy będą rozrabiakami na osiedlu
super wieści po wizytach, chłopaki juz całkiem spore gratuluję
to chyba już są kumple sprzed kołyski:-)

nie wiem czy zauważyłyście ale mam wrażenie że wszystkie czerwcówkowe dziewczynki wizytują się w tym samym czasie a chłopaczki nieco po nich i tez hurtowo;-)

gniesha, krakowianko dla Waszych kochanych Aniołków Stasia
[*] i Jagódki
[*]
 
WITAM - jest godzian 5:19 a ja od 4 nie śpię. Tak bardzo brakuje mi Jagódki- piszę bo nie mogę sama tego przeboleć. W domu cisz- wszyscy śpią, tylko Agnieszka mi odpisuje. Tak bardzo chciałabym przytulić moją córeczkę. Tyle chciałam jej pokazać, ani nie zobaczy:
- zimą padającego śniegu
- wiosną kwitnących kwiatków
- latem latających motyli
- a siesieniom spadających kasztanów
Nigdy już jej nie przytule- Boże to straszne- przepraszam, że w tym miejscu wam to piszę, ale chyba zaczynam mieć kryzys :no:, założyłam w nocy małej nekrolog w internecie, żeby zawsze paliła się jej świeczuszka.

Jagódka Monika Krakowiak | Zapal świeczkę...
Kochana pisz tu ile chcesz i potrzebujesz
najlepiej kryzys przezwyciezyc piszac co sie czuje
podziwiam Cie za twoja sile
Cholera jasna jak na złość miałam problemy z internetem!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A wczoraj o 22:18 dostałam smsa od
gniesha!!!!!!!1


"Dziś o godzinie 19:05 po 18h porodu przyszedł na świat nasz synek-Staś. 20 minut jakie dano nam z nim spędzić dla nas odbiły się echem w całej wieczności...."


łzy same płyną mi po policzkach....:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
bardzo to przykre, modle sie za oba Aniolki i za rodziny aby przeszly przez to cierpienie


Jestem już po wizycie. Troszkę synek był uparty i dopiero pod koniec pokazał nam buziuchnę. Wszystko z malcem dobrze, przez tydzień urósł 100 g.
Ma teraz 560g. wszystkie parametry prawidłowe:-)

Nasi chłopcy będą rozrabiakami na osiedlu
bardzo sie ciesze z takich wiesci
gratuluje zdrowego synulka
 
reklama
dorotka28de-super że maluszek zdrowy i w jakim tempie rośnie!

Wiecie co przez te wszystkie smutne wiadomości na forum moja psychika już chyba siada cały cas złe myśli krążą w głowie rano już chciałam iść do lekarza albo do szpitala żeby mi sprawdzili czy wszystko ok już sobie wmawiam że zaraz urodze mój mnie troche do porządku doprowadza że panikuje ech!
 
Do góry