reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

"Pierwszego urazu głowy niemowlę może doznać w wyniku upadku z łóżka lub przewijaka. Jeśli po upadku płacze, ale w ciągu piętnastu minut uspokaja się, nie wymiotuje i zachowuje się tak, jakby nic się nie stało i nie ma dużego obrzęku na głowie to prawdopodobnie nie doszło do uszkodzenia mózgu, zatem nie ma powodów do niepokoju"

Czyli nie muszę jechać do szpitala?
 
reklama
Mamusia ja buliłam za tą herbatkę w aptece 19,50zł :wściekła/y::no::angry: masakra! Niestety nie ma u mnie Rossmana... Na allegro jest taniej... i zastanawiam się czy nie kupić?! Kilka na laktacje i koperkowych i jakieś owocowe może... hmmm

Ja dziś nadrabiam zaległości w sprzątaniu więc nie będę tu zaglądać... bo mam co robić! aż szok!!!

Miłego dnia Kobietki :-)
 
Hej Kochane! Ja zaraz biorę się za sprzątanie...jak się ma dom to jest co sprzątać...potem obiad... i w kółko macieju to samo.

Aestima kurde ale mnie nastraszyłaś z Miesiem...myślę że jak nie płacze to jest ok...obserwuj malucha

Iza ale mi wbiłaś gwóźdź do głowy...masakra...ja do teraz nie umiem pojąć dlaczego to zrobiłam...a najgorsze jest to że tak mnie sparaliżowało że nie umiałam ruszyć się z miejsca...co za matka ze mnie

Anapi cieszę się że z mężem dobrze już

Doris podawaj jej te kuleczki i możesz Mucosolvan jak jest kaszel mokry

Mysia witaj i zaglądaj częściej do nas
 
Misialina...ona ma kaszel suchy więc Mucosolvan chyba odpada.

Aestima...obserwuj Miesia, jeśli zachowuje się normalnie to wszystko ok.
Znajomy mi ostatnio opowiadała, że jego roczny synek też wypadł z łóżeczka, pojechali z niam do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko dobrze. Okazalo się, że tak - nic mu nie było. Ale przy okazji różnych badań w szpitalu, robili mu rtg i usg okazało się, że ma coś z kanalikiem moczowym (mocz cofał mu się z powrotem do nerek). To wada wrodzona, mały nie mial żadnych objawów, zapaleń pęcherza itp. Musiał koniecznie mieć to zoperowane. Już jest po i wszystko dobrze jest. Ale zobaczcie, to zostalo wykryte przez przypadek tylko...
 
Na szczęście, on spadł z małej wys.,ja wiem, może 10 m...
Misia, co ze mnie za matka, Twoja Malwinka nie spadła koniec końców, a ja nie upilnowałam...
Coś mi się wydaje, ze coraz więcej takich akcji będzie- Maluchy coraz ruchliwsze... Uważajcie!!
 
Aestima moim zdaniem nie masz co sie martwic. Zamortyzowala go torba i mlody sie szybko uspokoil. Ale obserwuj go
JA Misiule w locie zlapalam :sorry2: NA przewijaku na pralce w lazience lezala a ja na chwile sie odwrocilam podniesc cos z ziemi i patrze a tu cos leci...
Mlodą przydusilam do pralki jak spadala, nie umialam inaczej jej zlapac to juz bylo jak spadala.... uuufff.. na szczescie nic sie jej nie stalo, ale co stracha mialam to moje :baffled:

czesc dziewczyny wogole i milego weekendu :tak:
 
ufff... właśnie przeżyłam swoją pierwszą lekcję grupową z trzy- i czterolatkami. Bałam się straszliwie czy mnie nie zjedzą ale było OK. Bez szału:) Nastepnym razem będzie lepiej, przetarłam szlaki:)
Niewyspana jestem straszliwie, bo całą noc ukłądałam zajęcia i wkuwałam je na pamięć. DObrze, że M. wziął Marysię na spacer, może się zdrzemnę.

Misia, współczuję strachu o Malwinkę, dobrze, że tak to się skońćzyło, bo blat kuchenny jednak wysoko jest...

Aestima kochana, spokojnie. To co opisałą Iza to skrajny przypadek. Wierz mi, naprawdę wiele dzieci prędzej czy później spada z przewijaka, łóżka, drabinki i nic im nie jest. Wśród znajomych dzieciatych znam mnóstwo takich historii. Sama spadłam na głowę z krzesła mając niecały roczek. Moja babcia spadła na głowę mając 3 lata i potem rzeczywiście do końca życia było z nią coś nie tak, ale ona spadła z trzeciego piętra na dachówki pod domem... Przypuszczam, że jesteś przerażona, ale tylko tym zdenerwujesz Mieszka. Obserwuj go, ale bądź spokojna. Wszystko będzie dobrze;)
 
reklama
W tej torbie był laptop, trochę twardy...I zmierzyłam wys.- ok. 25 cm.. Ale zachowuje się ok, płakał może kilka sekund po tym upadku i jest b. wesoły...
 
Do góry