reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Cześć dziewczynki.Witam się niedzielnie po długiej nieobecności.Mam chwilkę dla siebie bo moja mama zabrała marudę na spacer a ja szybko obrałam jarzynki na zupkę i postanowiłam ,że zajrzę do Was i w końcu coś naskrobię.Przepraszam za tak długą nieobecność ale w ciągu ostatniego czasu nie jestem w stanie się ogarnąć a Gracjana mi wcale tego nie ułatwia.Moje dziecko jest nie do zniesienia!!Krzyczy strasznie od kilku dni.Najprawdopodobniej to przez zęby bo dziąsła ma już strasznie rozpulchnione, czerwone i widać jak bardzo jej dokuczają.W dodatku strasznie charczy.Do tej pory lekarka tłumaczyła to śliną zalegającą no ale utrzymuję się to już zbyt długo_Od 3 dni inhalujemy się i podaję jej Flavamed.Kurcze modlę się już żeby te zęby zaczęły jej wyłazić bo fioła dostanę!!Na brzuchu zle na kolanach też zle, zabawki bee tylko rączki wchodzą w grę...no ale ile można??:cool:
Przepraszam ,że tak tylko o sobie dzisiaj ale musiałam to z siebie wyrzucić.Idę ponadrabiam inne wątki bo główny mam raczej na bierząco.Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej niedzieli.
 
Aestima
Mi Amela tez spadła z ok 30 cm (tapczan) nic jej nie było.

Ja sie witam i mowie dobranoc - weekend super jak na ostatnie problemy w domu, teraz ide na spacer z psem - zaniedbała go ostatnio:zawstydzona/y:

Buziaki dla Wszystkich
 
Witam się i ja wieczorową porą :)

Dziś pierwszy raz odkąd Maja jest z nami byłam w domu sama bo Tomek zabrał Ją na długi spacer. Ja miałam poleniuchować wziąć długą kąpiel itd itp i co... i po godzinie od ich wyjścia byłam już wykąpana włosy suche a ja gotowa do wyjścia żeby dołączyć do spaceru... niestety albo stety byli bardzo daleko od domu i nie opłacało mi się lecieć bo zanim bym ich dogoniła to byłaby już pora powrotu do domu... normalnie matka wariatka... to ja jestem od dziecka uzależniona a nie na odwrót... paranoja.......

Katamisz współczuję zębów, biedna jesteś i Ty i Gracjana... przytulaski :)

Aestima no właśnie, zablokuj łóżko od strony głowy, jeśli nie możesz przestawić łóżka to stawiaj na noc krzesło oparciem w stronę łóżka, ja tak robiłam w poprzednim mieszkaniu bo łóżko stało praktycznie na środku pokoju i nie było możliwości przemeblowania a poduszka co noc mi spadała...

mgordon cieszę się że u Was lepiej :)

mrsmoon współczuję choroby i zdrówka życzę :) miałam kiedyś koleżankę która przy łykaniu większych piguł miała odruchy wymiotne i już na wizycie zawsze mówiła lekarzowi żeby przepisywał małe tabletki :)

Misialina o maaatko ale Ty obiady robisz, pychota :):):) ja dziś jadłam papryki faszerowane wg Anapi, też polecam :)

agatkaT wypij na noc gorące mleko z odrobiną miodu żeby Cię nie rozłożyło bo sezon chorobowy w pełni niestety...


Ja dziś zrobiłam Majci pierwszą zupkę (do tej pory jadła tylko jabłko i marchewkę ze słoika), o ile zupką można nazwać ugotowanego ziemniaka marchewkę i odrobinę selera zmielone blenderem :) I szacun dla Niej bo smak to miało nijaki a zjadła jakieś 120g (wyszły mi trzy porcje do słoiczków po jabłuszku i jedną zjadła od razu :)) Jestem z Niej dumna!!! :):):)
 
no i mamy poniedzialk-nienawidze poniedziałkow, taka rozleniwiona jestem po weekendzie, i brak mi tego gwaru w domu moich Krysiek ach...łeb mnie napitala, mlody mi wyl w nocy- nie wiedziec czemu:crazy: teraz tez steka ach kochane dzieciaki:-D

aestima, misialina nam dominika jak byla mała spadla tak samo jak miesio, do tego nikt sie nawet nie obudzil, ja sie przebudzilam, patrze dziecka nie a ona spi na podlodze na kocu ale mialam strach, kiedys tez fiknela nam z wozka. takie upadki sa raczej nieuniknione:no:
madziolka wkleje przepis na watek kulnarny przepisu na mase lukrowa ktora znalazlam w necie. tylko kup wczesniej(najlepiej w necie) barwniki spozywcze, ja zjezdzilam pol lublina i nie mam, dobrzeze kolezanka ma to mi pozyczy bo by nie zdazyly mi dojsc:crazy:
trasia gratuluje pierwszych zajec z maluchami, ja tez jestem zdenerwowana przed takimi zajeciami bo nigdy nie wiadomo co takie maluchy wymysla
misialina uwielbiam pieczone ziemniaki:-)
katamisz witaj i wspolczuje.
wstaje sie ogarnac, trzeba dom doprowadzic do ładu, w weekend goscie i urodzinowe party:tak: musze to wszytsko jakos sama ogarnac, zakupy i wogole bo popoludnia odpadaja bo lekjce...buziaki
 
hej

katamisz u nas tez harczenie i kaszel od tyg,ale osłuchowo czysto.pulmeo nie pomaga.
i absorbująca tez jest bardzo,nic nie moge zrobic:baffled:
 
hej kochane :)
witam przy śniadanku i kawusi. Jaś odstawiony do przedszkola więc spokój w domu :)
W piątek odcięli mi dostęp do świata, a weekend rodzinnie, więc lecę czytać co tam w Was.
Buziaki i słonecznego dnia :)
 
reklama
ja też już moją kawusię popijam,dziecię uśpione,co jestem zdziwiona,bo od paru dni jak wstała po 6.00 to szła spać dopiero koło 11.00:szok:,a tu już sny,Antosio w przedszkolu,ja już pranie powiesiłam,teraz trzema złapać za CIF i :no:mycie,buuu

później spacerek ,u nas słonecznie,ale rano było 0,trzeba chyba już sie za kurtkę zimową wziać.pzdr
 
Do góry