reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dzień Dobry....
Dziewczyny co się dzieje??? Już po godz. 13 a tutaj nikogo nie ma???????
Ja wczoraj wieczorem wróciłam z nad jeziora, było super tylko krótko, niestety M dziś do pracy musiał iść a my wczoraj z Dominiką wieczorem byłyśmy na koncercie Thomasa Andersa :-). I proszę nie śmiać, bo ja i moja niespelna 18 letnia córka jesteśmy jego fankami :-). W kazdym razie bylo suuuuuper a takich tłumów na koncercie to jeszcze nie widzialam.

Misialina...spóxnione ae szczere życzenia dla rocznej Malwinki! Do mnie dalej to nie dpciera, że mija już rok odkąd nasze bobasy pojawiły się na świecie.

Trasia....jedz i nie żałuj sobie. naprawdę! Pomartwisz się dietą i odchudzaniem jak urodzisz. Zobacz ile ja miałam do zrzucenia a teraz waga przedciążowa wreszcie i dalej spada !

Nie odpisuję wszystkim, bo zaraz lecę na spacer, a potem na 6 urodziny mojego chrześniaka i 4 jego siostrzyczki
Buziaki dla Wszystkich!
 
witam moje panie.
najlepszego z okazji naszego dnia:tak:,spóźnione,ale szczere;-),
u nas ok,Kalinka rośnie,nie chodzi jeszcze,nie raczkowała też,ale na nogach dzielnie stoi.
mamy 4 zęby u góry i dwa na dole,śpi raz dziennie,waży 11,5kg,jest teraz na mleku babydream,bo taniej,ale odpowiada jej,zagęszczam je,więc na 3h jest spokojnie najedzona,i ma po nim ładne kupki, ogólnie nie choruje,dwa razy dawałam jej syropek na lekki kaszelek i katarek.to wszystko.

piszę tylko o sobie,bo was podczytuję,więc pomału ogarniam.
pzdr wszystkie was razem i każdą z osobna.całuski


Uploaded with ImageShack.us
 
jestem, ale półżywa:( Leżę i śpię albo jęczę, niedobrze mi jak jasna ch.! Rzygam co chwilę, jak ja nienawidzę ciąży!!! Nie mam siły na nic, nie wiem jak mam jutro do pracy iść w takim stanie. Jescze przez tydzień Marcin ma urlop a co potem? Sama nie dam rady z Marysią:(
 
jestem po dluuugiej przerwie, witam Was serdecznie!!!!!!!

Traschka - kobieto, GRATULACJE:)))))) to cudowna nowina, gęba mi się sama cieszy:))) ominęły mnie - zapewne ekscytujące - okoliczności wyjawienia na bb tak wspaniałego newsa... ściskam Cię wirtualnie! dbaj o siebie i to Nowe Cudeńko:) ciekawe ktora następna? Ninka miała 14 m-cy gdy zaszłam w kolejną ciążę z Leosiem... jezu, aż mi łzy napłynęły do oczu na te wspomnienia... i powiem Ci Trasiu, że cudnie jest mieć więcej, niż 1, dziecko... jest czasem ciężko (cholernie ciężko), ale w 99% to coś niemierzalnego, niedefiniowalnego, coś, co sprawia, że gdy nas spytają: co to jest szczęście, w głowie masz obrazek ściskających się dzieci... ech; no cudnie, kochana!!!!!!
 
Cześć :)
Kochane proszę o kciuki do jutra do godz. 14.15 - wtedy mam rozmowę z dyrem nt dalszej pracy i warunków, nie ukrywam że najbardziej interesuja mnie te finansowe, oby nie były niższe niż do tej pory...
 
reklama
[h=6]Witajcie Kochane,
troszkę Was zaniedbałam, nie było mnie wieki :( ale piszę teraz pracę dyplomową na moje studia, w zeszłym tygodniu był u nas znajomy, mieliśmy ślub znajomych i wogóle dużo się działo ostatnio :) Obiecuję poprawę :)
Trasia gratulacje!!!! nie będziesz żałować :)
anariel popieram w 100% widoku kochającego się rodzeństwa nic nie zastąpi...
Madziolka trzymam kciuki &&&
Dziewczyny rok temu rodziłam Radzia... czemu ten czas tak szybko leci???[/h]
 
Do góry