reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

JESTEMY DONOSZONE - szczerze balam sie czy nam sie uda po wizycie u gin w Polsce, ale jak widac, krotka szyjka nie w kazdym wypadku zwiastuje cos zlego :-D

Dzien dobry,

Nocka u nas dobra, w sumie raz bardziej Tymek sie przebudzil, ale posmarowalam dzaselka i od razu sie uspokoil. COs jest na rzeczy bo i od wczoraj mialam 2 wodniste bardziej kupki. Pospal prawie do 7 i to zupelnie inne dziecko niz jak wstanie niedospany te pol godziny wczesnije. Od razu zaczal sie krecic, wypil praktycznie cale mleczko u humor dopisuje

Palin - pozdrow od nas gosci :tak: biedny Mikus oby za dnia z drzemkami bylo lepiej. Palin nie sugeruj sie moim terminem porodu !. Krysia ma siedziec u brzuszku przynjamniej do 15 listopada ! juz ten tydzien luzu jej damy :-p

Mikotku - CZekamy na zdjecia pokoiku Zosi - juz ciekawosc mnie zjada od srodeczka :-pPieknie musi byc !
chyba wszystko gotowe, wczoraj zdjelismy ze strychu lozeczko turystyczne, musze dzis napisac jeszcze lsite co na ostatnio chwile Tymkowi dopakowac(zabawki, ksiazeczki, ewentulanie mleko). Dziekuje ja sie czuje dobrze, tzn brzuszek pobolewa, wczoraj jakies straszaki byly.

Kinia - och tez bym cieszyla sie na wyjscie sam na sam z mezem, ale u nas to nie mozliwe ;-)

TYmek wypil mleczko, a ze ja bylam juz glodna to zjedlismy male sniadanko, wiec samo mleczko na 2-3 godzinki nie starczy .

Musze jeszcze zdzwonic do Kasi aby pozawozic czesc rzeczy i ostrzyc Tymka przed proodem :-p

Lece bo ksizeczki juz pod nosem mam ;-)
 
reklama
Hej!

Gosia- teraz już spokojnie możesz rodzić! Nelka donoszona, hurrrrra!!!

Kingusia- świetny pomysł Męża! Oby realizacja planów szybko nastąpiła ;-) W temacie ząbków... Górne trójki przysporzyły Michasiowi kilku pobudek w nocy, a wczoraj zauważyłam, że wyszła dolna prawa trójka zupełnie bezobjawowo! Oby i u Was nie było przerwy w dobrych nockach :tak:

Mama 2013- nie przemęczaj się :-( Może Synuś niebawem ruszy sam :-)

Madzia- powodzenia na rozmowie o pracę! &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Asiulka- serce rośnie, jak widzi się takie rzeczy :-)

Palin- pozdrowienia dla Gości! Bawcie się dobrze :-D Co do ciąż, to ja się wypisuję z tej listy :laugh2:

Mikotku- dziękuję za polowanie w Lidlu :-) Zdjęcie Zosinego pokoju poproszę! Na pewno jest pięknie :*

Anula- no to dzieje się u Was... Karolek słodki z tymi inhalacjami :tak: Michaś zawsze zasypia po pierwszej minucie :baffled: A z mieszkaniem, cóż... Fajnie, że macie większy metraż, ale jak ja zamieniałabym się na mieszkania z moim dzieckiem, to zrobiłabym je tak, żeby nie było takich sytuacji, jak u Was... Strasznie mi przykro... Mam nadzieję, że sąsiadka już nie będzie się czepiać. A może administracja wymieni to, co na razie konieczne, a jak będziecie mieli kaskę, to zrobicie po swojemu?

Ankaka- Miś oprócz herbatników nie je nic ze słodyczy, czasem spróbuje moją babkę. Pije tylko wodę i na razie niech tak zostanie :tak:

Justa- super, że Filipkowi wraca apetyt!!!

Wracam do pracy, bo mi się trochę zeszło na bb.

Jutro przyjeżdża Mikotkowa rodzinka!!! A w niedzielę mój brat z rodziną, więc czeka nas milutki weekend! Jupiiiiiii :-D

Mikotko - dynie kupione, dziś jak Miś zaśnie, będę je rozpracowywać :-D Babkę też dziś upiekę, na drugi dzień jest lepsza :tak: Najważniejsze, że ma być piękna pogoda, więc spacerek murowany!

Papapapapapapapa!
 
Kingusia super, że Laura tak pięknie zareagowała na mleko! :-D super noc za Wami! Świetnie to M. Obmyslil :-D


Gosiak super! Teraz czekamy na hot wieści! :-D Kochana, pokoik skromny, że starymi meblami, miała być tapeta, jest naklejka. Ale to dopóki Zosia będzie spala w tym łóżeczku, potem zrobimy jej docelowy pokoik ;-)


Bona nawet nie wiesz jak się cieszymy na jutrzejsze spotkanie! Weźmiemy wózek ;-) gratuluję zabka!


Umylam włosy, zrobiłam dwa prania, umylam kilka okien, starałam kurze, ppodkurzalam. Zosia juz była na dworze, zaraz biorę się za obiad. J. Pojechał po marchewki.


Pokoik Zosi ;-)
 

Załączniki

  • 1412329616118.jpg
    1412329616118.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 42
  • 1412329626470.jpg
    1412329626470.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 39
  • 1412329638308.jpg
    1412329638308.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 42
  • 1412329662137.jpg
    1412329662137.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 38
  • 1412329677327.jpg
    1412329677327.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 35
  • 1412329686988.jpg
    1412329686988.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 42
Mikotku - pokoik piekny !!! a te naklejki 3d boskie !!!! u nas bylo by szalenstwo z pudlami...juz je widze powywracane non stop :laugh2: uwielbiam te naklejki z malpkami :-p

Tyme zasnal, ale przed musial sie naplakac, wiec wyciagnelam raz z lozeczka, ale pokrecil sie z 10 minut,. W miedzyczasie uderzyl sie glowka i siniak bedzie jak nic :sorry2:

Czy jak wrzuce filety z łososia w folie z odrobina maselka i koperkiem i upike bedzie oki ?? nigdy nie robilam , a nie chce popsuc nam obiadu
 
Dzień dobry,

Asiulka918- jaki zdolny, kochany synek :)


Palindromea- współczuję bezsenności :( a co do tego konta, to już wczoraj ich goniliśmy i dzisiaj rano w końcu aktywowali- umówiłam się na 9.10 :)


mikoto- tydzień ciąży jak na suwaczku :) a co do pomocy to jedynie mąż po 17 i w weekendy pomaga jak może, a tak to musimy sobie radzić i staram się oszczędzać i kłaść w każdej wolnej chwili :) Za to Ty chyba nie potrafisz usiedzieć w miejscu ;) A pokoik piękny, Zosia przepiękna! :)


Gosiak- ja łososia zawsze solę i pieprzę i wrzucam w rękaw z pokrojonymi w plasterki ziemniakami i jakimiś innymi warzywami do piekarnika na 40min i obiad gotowy :)
 
Mikoto pokoik przecudny :-) boskie są te naklejki! gdzie kupowałaś?
Gosiaczku pyszny obiadek będziecie mieć mniam :-D

Muszę Wam to pokazać :-D Zdjęcie1074.jpgZdjęcie1070.jpgZdjęcie1075.jpg Laura na krzesełku i jej boskie kitusie :-D
 

Załączniki

  • Zdjęcie1074.jpg
    Zdjęcie1074.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 38
  • Zdjęcie1070.jpg
    Zdjęcie1070.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 38
  • Zdjęcie1075.jpg
    Zdjęcie1075.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Gosiak smakowało Tymkowi? Zosia uwielbia. Właśnie wsuwam łososia i surowke z marchewki ;-)


Mama2013 korzystam z aplikacji bb na telefonie i suwaczka nie Widzę :-( Dziękujemy za komplementy :-* latam czasami, latam jak.kot z.pecherzem :p


Kingusia dziękuję :-* to kombinacja trzech rodzajów naklejek. Drzewko kupowane było na stronie internetowej madras, 3d w Biedronce jakieś 8 miesięcy temu :-/ a te, które są naklejone na pudełkach Moja Mama znalazła ostatnio w Biedronce za 3 zł ;-) jakie cudne kitki! Kochana, jak nowe kolczyki? Nie odpinaja się?


Madziu :-* walcz i pochwal się efektem, wczoraj wygrałas z kuchnią, dzisiaj tez dasz rade. Ja za moment biorę się za łazienkę i kuchnię. Dokończe obiad.

Dosłownie kilkanaście minut temu wróciłam do domu. Podszykowlam obiad J. Tak żeby wstawił i pojechałam do miasta na szybkie zakupy. W Sh kupiłam Zosi dwie sukienki, w tym jedna taka, jaka sama miałam w dzieciństwie, z miękkiego aksamitu,będzie idealna do kremowtch rajtuzek i.body na.chrzciny w grudniu, oraz dwie koszule z next. Jak wyschna i uprasuje wstawię zdjęcia.
 
Do góry