reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia wow! :-o super! Teraz, jak pisałam z Sara, jest najfajniejszy czas maluchów. Chlona wszystko, uczą się. Dlatego tak ważne są kreatywne zabawy ;-)
 
reklama
Justa przykro mi,ze Twoj wujek zachorowal i to akurat na to paskudztwo! Trzymam mocno kciuki,zeby znalazl sie w tych szczesliwych statystykach i pokonal chorobe!

Mikotku dla Was tez duzo zdrowka i uwazaj na noze;)

Palin kciuki za nowa kuracje,zeby te leki szybko pomogly!
Super,ze wyniki masz dobre,teraz tylko grzecznie czekac do terminu.

Bona kiedy ta moja gwiazda pospi jak Twoj smyk? Super macie nocki. Mala w nocy tak wojowala,ze krople nawet nie dzialaly,od 22 pobudka i zabawa do 1,albo marudzenie bo smarki jej przeszkadzaly. Pozniej ciagle krecenie sie...juz nawet lanie jej obiecalam;)nic te grozby nie zdzialaly;) kochana mam nadzieje,ze choc chwilke masz na odpoczynek-non stop na pelnych obrotach...podziwiam.

Robaczku daj znac jak wyniki.

Korbus ja taka zakrecona jestem,czytam na raty i potem tak jest...
Zanim do mnie dotarly te leki z gemini to malej podawalam juz neosine,wiec tych nowych jeszcze nie probowalysmy,zeby nie mieszac,ale lada dzien startuje z tym BLF wlasnie i pozniej z Engystolem.
BLF lepiej podawac dluzej,ja dociagne do miesiaca i zrobie przerwe,zastapie to zwyklym probiotykiem i pozniej pewnie znowu wroce do BLF. To samo z Engystolem,przez miesiaca bede jej dawac 2razy po pol tabletki i zrobie kilka tyg przerwy,choc sa mamy,ktore caly okres jesienno zimowy podaja go codziennie.
 
Cześć Dziewczynki,
dawno mnie tu nie było, ale zawstydzona przez Mikotka zaglądam wreszcie ;)
U nas codziennie to samo, dzieci do żłobka i do przedszkola, P. do pracy, a ja do domu szukać pracy, posprzątać, ugotować obiad itp.
Olek bardzo ładnie zaklimatyzował się w żłobku, wchodzi chętnie do sali, nawet nam nie pomacha ;) Oby jeszcze tylko zaczął jesć obiady to będzie super, bo na razie żyje tam na owocach i ciastkach. Mam wrażenie, że tak mu się w żłobku spodobało, że w domu wręcz się nudzi i w sobotę rano o 7.00 przyniósł nam buty do łóżka ;)
Korbuś nie martw się, dziewczynki się dotrą. Moi też się kłócą niemiłosiernie. Lenka potrafi kopnąć Olka, a nawet go ugryźć, a on nie pozostaje jej dłużny, szarpie ją za włosy, skacze po niej. Nie masz się czym martwić, bo Lenka też czasami mówi, że wymieni Olka na innego braciszka, albo odda go mojej teściowej :p Powiem Wam, że godzina po przyjściu moich dzieci z przedszkola i żłobka jest rewelacyjna- tak są za sobą stęsknieni, że przytulają się i całują, a po godzinie wojna! ;)
Kinia nieźle Laura się rozwija! może kup jej literki takie magnesy na lodówkę :) Mój Olek za to próbuje śpiewać Stary niedźwiedź mocno śpi- wyśpiewuje słówka "śpi" i "zje" ;) A ze żłobka uwielbia piosenkę "Murzynek malutki" i "Ta lala Małgosi"- włączcie dzieciaczkom na youtube, też na pewno im się spodoba :)
Wszystkim przesyłamy buziaczki i obiecujemy częściej zaglądać :*
 
Kingusia może jakaś książeczka z odglosami? Sama nie wiem :-/


Emka Twoja wiedza na temat farmaceutyków jest naprawdę przydatna :-) dobrze jest się orientować w tym temacie. I u Was przyjdIr czas na przespane noce.


Monia nareszcie! Super, że dzieci się zaklimatyzowaly w żłobku i przedszkolu. W jakiej.branży szukasz pracy? Kochana, nie ma wykretow, teraz przy porannej kawie logujesz.się.na.bb :-*
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry,

dosc szybko odlecielismy z Tymkiem na drzemke, wiec pisze dopiero teraz :tak: przy sniadanku

Dzisiaj mieli przyjsc znajomi, ale przyszli niespodziewani wczoraj :szok: dobrze, ze mialam salate lodowa, tunczyka i fete to salatka byla + pieczywko czosnkowe

Mikotku - sliczna posciel kupilas !!! te pierwsze chyba 4 wzorki sa super. Niedlugo Kochana palcow Ci zabrakni :-pPoduszeczki pod okno super sprawa, byly u nas niedawno w Lidlu ale wiem , ze u nas bylyby ciagane po domu :-p

|Robaczku - jak to pisze masz juz wyniki w raczce i wierze, ze sa dobre !!!

Palin - to super wiadomosci z kredytem ! E mi powiedzial, ze ze 2 tyg cos maja im juz mowi, ale oboje jestesmy raczej pewnio, ze Holandia nie wchodzi w gre. Zobaczymy jak to bedzie i wtedy bedziemy podejmowac jakies decyzje. E znalazl jeszcze intresujaca oferte w Polsce, ale to stanowisko managerskie i on twierdzi, ze srednio by sie czul na takim, ale chyba zaaplikue. Musze go przypilnowac :-pnie nastawiam sie miepotrzebie, ale niech probuje. U mnie zawsze poranki najgorsze, teraz juz sie czuje oki i zastanawiam co posprzatac :-D:-D

Ciesze sie, ze z wynikami jest dobrze !!!! I pamietaj, iz mimo Nelka sie ociaga - pierwszenstwa nie oddamy !!!!! wiec spokojnie dzis ! :-D

Bona
-zebym tycvh podlog wiecej miala to bym leciala codzinnie, ale dywany lub wykladziny w wiekszosci, a ile te male kawaleczki mozna czyscic :-D


Kinia - BRAWO DLA LAURY !!!!! sama bylabym w szoku. Treaz pozostaje Wam utrwalanie tego kazdego dnia !!! oby dzien byl dzis lepszy . Sa takie fajne literki piankowe do kapili, jak Laura lubi sie kapac, albo magnesy na lodowke

Troiche pochmurno u nas ale pojdziemy na spacer, bo ruszac sie musze :tak: chyba zaczne Tymkowi wkladac rajstopki pod spodnie, ale ocieplaczek na nozki doczepie, bo ostatnio chlodne nozki mial po spacerze
 
No i wyniki mam.
Na szczęście nie żadne guzy, raki i inne koszmary :) Będę żyć :)
Ale niestety zadowalająco nie jest. Muszę jak najszybciej trafić do szpitala bo jest całkowicie niedrożna, bezpowietrzna zatoka wypełniona masywnymi zgrubieniami ze zmianami ogniskowymi o bardzo wysokiej densyjności - odpowiadające najpewniej fragmentom mataeriału stomatologicznego. Również na drugiej zatoce mam zgrubienia śluzówki i też częściowo jest niedrożna ale może to jest od końcówki kataru.
Ponadto dowiedziałam się, że mam lekkie skrzywienie przegrody nosowej.

To teraz szukam kontaktu do ordynatora, którego w przychodzni mi polecono i spróbuję się dostać na wizytę i do szpitala...


Wszsytkim :-* :-* :-*
 
Robaczku, super ze to nie czarne scenariusze, ale i tak brzmi poważnie. Bierz się za to jak najszybciej.

Gosiak, wytłumacz to jeszcze Mikołajowi, bo mnie albo do zawału doprowadzi albo wprost na porodowke. Co za szalona głowa. Mamy w jednym pokoju drabinke jak to są w salach gimnastycznych. Miki zawsze wchodził tylko 3 szczebelki. Dziś wlazł na samą górę. Najpierw tylko do połowy, bo chciał się do w łącznika światła dostać, a potem ruszył dalej. Strach go juz spuścić z oka. Dobrze, ze to ma być pokój Krysi i ma drzwi. Trzeba będzie zamykać.

Kingusia, brawo dla Laury. Jeszcze sie okaze, ze niedlugo zacznie innym czerwcowiaczkom bajki czytac ;-)

Monia_będę, miło Cie tu widziec. Fajnie, ze tak dzieci zaaklimatyzowaly sie.
 
reklama
Ehhh, znowu długo tu nie zaglądałam :zawstydzona/y: ale muszę się Wam pochwalić, że mam w sobie już 2,6cm dziecka, któremu serduszko wali 180 razy na minutę :-) Byłam dzisiaj na USG i jestem prze-szczęśliwa :-)

Postaram się dzisiaj nadrobić co nieco, żeby wiedzieć co u Was :tak:
 
Do góry