reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Justa ja jezdzilam 4 razy w przeciagu 12 lat i to na zasadzie ruszyc auto i w kółeczko :p ale swietna lampka! Maz sam zrobil! Brawo! Zdolniacha z niego ;-)
Mikoto o prosze cwiczonka zaczelas ;-) podziwiam, ja po 3 min skalpelu kiedys wymieklam i czulam sie jakbym biegla przez 30 min o_O mam nadzieje, ze Zosia spokojnie znowu dzisiaj pospi ;-)

A u nas pada snieg :-D
 
reklama
Mikoto ja dałam radę 25 minut, ale ostatnio tak mi kolano dokucza, że nie dałam więcej rady :(

Dziś mnie mąż porwał na wspólne kanapowanie przy tv więc odezwę się jutro :*

Justa cudna lampka!!! Jak mi się marzy Tymusiowy pokój.. chyba muszę wybudować dom :p
 
Mikoto skalpel II nawet nie wiedziałam że jest dwójka to muszę zobaczyć może bardziej mi podejdzie czy Was nie wkyrza trochę to gadanie Chodakowskiej ? To teraz już z górki jesteś moja motywacją :D
Też będę szykować ciało na sekret :p lezalam już ale nie zasnelsm włączyłam tv ale nic nie ma ciekawego pocPolska ytam w necie o detoksie :p

Justa pobralas już aplikację bb na tel ? Świetna lampka gdzie kupiłaś oj to drogo na necie te misie ta rodzinka kosztowała 35 zł a wczoraj widziałam w kauflandzie mama z małym misiem za 16,99

Marys też chcę śnieg po naszym śladu już nie ma :confused:
 
Kochane wróciliśmy o 22. Dzieci padły. My jemy a mi wstyd ze Teri Mikoto ćwiczą a ja się obiadam . A przytylam tak ze mi się spodnie nie dopinaja. Co do zakupów to kupiłam tylko kurtkę Mili w Smyku za 40 zł i pake body. Mieliśmy małą przygodę Ale to jutro bo P wola hehehe.

Cosiek wymiata
 
Mowie tylko dobranoc...
To lego mnie wykonczy. Smok ognia ułożony a swiatynia ognia nie :-( jutri dach sie zrobi i kolejne w całości. Gdybym tego nie kochala to szlag vy mnie trafił. Czasem jeden klocek szukam 15 min....

Hubi flache jedna juz opanowal.

Dobranoc :*
 
No to pojadłyśmy, Krysia zasypia. Wieczorem się trochę namęczyła, zasnęła dopiero po 22, na naszym łóżku. Sab nam się skończył, czekamy na dostawę, a w międzyczasie posiłkujemy się Espumisanem, ale nie działa różnie dobrze.

Kolęda się jednak nie odbyła. Zaczęli od drugiej strony bloku. Będzie w środę. Niech się pocałują w nos, nas nie zastaną. Dzwonili z przychodni - popołudniu mamy szczepienie Krysi. Od razu zapisałam Mikołąja na wizytę, niech mu lekarz spojrzy na te migdały. Nie lubię tego gościa, ale może będę nieco spokojniejsza.

Dobrze, ze szczepienie przenieśli z czwartu na środę. W czwartek Aro ma służbę i nie dość ze musiałąbym sama opanować dwójkę dzieci, to jeszcze zawyłabym się podczas szczepienia. A tak to Aro będzie trzymał córcię podczas kucia (pewnie też będzie płakał, przy Mikoałaju pociekły mu łzy).

Madzia, co z tego, ze cichy ślub. Jedyna okazja na białą suknię. Może jak powiesz, że tylko do kościoła, że bez wesela to wypożyczyliby Ci taniej? Ja tak miałam (bez wesela, tylko obiad) i przy wypożyczeniu policzyli mi tylko połowę stawki (a i przeróbki przecież robili do ostatniej chwili wstrzymywali się się z robotą, bo przecież "rosłam". Wspólczuje nocki. Mam nadzieję, że dzisiejsza przebiega spokojniej.
Fajnie Tymcio śpi, uroczo. A z tyłu rozumiem przestrzeń wolna dla rośnięcia pampersa? ;)

Gosiak, ale Nela już duża! :szok: chyba też muszę już wyciągnąć bujaczek, żeby Miki się przy nim wyszalał zanim włoze Krystynkę.
Biedna psina :-(

Marys, prawko to inwestycja na lata. Raz dużo zapłacisz, ale za kazdym razem jak Ci to będzie potrzebne i wsiądziesz za kółko pomyślisz, ze to były dobrze wydane pieniądze. Mam tak samo, jak sobie coś kupię. Żałuję, ze wydałam aż tyle kasy (a moze trzeba było poszukać dłużej i znalazłoby się coś tańszego?).

Wisienka, brawo dla P. Cudownie, ze tak o Ciebie dba, o odpoczynek i rozrywkę.

Justa, super Cosiek! Brawo dla Męża :) U nas to samo - do kolędy obrus, krzyżyk,świecew gotowości,a nie na stole, bo by nie doczekało kolędy. On ma jakąś manię ściągania obrusów, serwetek - nic nie może leżeć na stole, czy niższych półkach.

Mikoto, gratulacje podjęcia "operacji" na swoim ciele Skalpelem ;P Ja tylko 8-minutówki robię.

Wzięłam się dziś za przegląd ciuszków Krysi. Na dobre już "osiadła" w 62, więc trzeba przygotować rozmiar większe. Masakra ile tego jest.

Wieczorem oglądaliśmy z Aro "Jak zostać królem". Bardzo lubię ten film, ale jak słyszę lektora, to mi się krew w żyłach buzuje. Jak można tak zepsuć film. To jeden z tych, które trzeba zostawić z napisami. Cudzy głos tłumi cały sens filmu. Aż się wkurzyłam i włączyliśmy do obejrzenia tak jak trzeba - z napisami.
 
Zosia właśnie zasypia, po dwóch Godzinach wiercenia :-(


Marys tez tak miałam kiedyś, zresztą dzisiaj po co drugim.ćwiczeniu miałam zadyszke :p



Madzia co się dzieje z kolanem??? Mam nadzieje ze wieczór miło.Wam upłynął, a Tymek.śpi całą noc.



Teri jest, jest i chyba jeszcze skalpel.wyzwanie, albo mi się coś pomieszało :p ma bardzo usypiajacy głos, w porównaniu do Mel B która Az kipi energia ;-)



Wsienika czekamy na zdjęcia zakupów i relacje :-) Kochana, ręka w górę kto nie przytyl w.te święta? :-/



Robaczku naprawdę chylę czoła! Trzeba to kochać,żeby się przy tym tyle nasiedziec :-) ale to pięknie, że macie z Sewerynem wspólna pasje, a wkrótce dołączy do Was też może Hubi???




Palin jejku :-( czyli sab simplex przynosił jednak ulgę? Kiedy będzie dostawa? Dobrze ze zapisałas Mikołaja na.wizytę, lekarz to lekarz, przecież musi znać się na.tym, co robi. Krysia szybko rośnie. Juz 62??? Nieźle! Zosia długo miała.56, ale to.chyba jakieś zawyżone, bobjosila.je tez z 62 :p fajnie ze Spedziliscie wieczór we dwoje.


Kładę się. Mam nadzieje, ze Zosia odespi te przerwę w spaniu, a ja z nią.



Szefowa wstała o 7.25, także już jesteśmy na.Chodzie. Zosia pije mleko,a ja właśnie robie kawę


Kingusia, Emka, Minnie, Ankaka gdzie jesteście?
 
Ostatnia edycja:
Mikoto, wieczór we troje: Aro, ja i stekajaca (a później śpiącą na naszym łóżku) Krysia :p
Espumisan cos tam pomaga, ale po Sab było dużo lepiej. Żeby w tym tygodniu nie miałoby być dostawy to Aro gotów był jechać po delicol i ten drugi co pisałaś.
Z 56 juz dawno zrezygnowałyśmy. Teraz Krysia nosi te duże 62 lub 3m. Ale ona duża się urodzila, a teraz się zrobiła okraglutka, to i większy ciuch potrzeba. Aż mi szkoda wiele rzeczy odkładać nie ubranych ani razu, ale ona tak cienko potrzebuje być odziana, ze nawet nie ma jak jej stroić.
Zosie dalej krecilo od zęba? Widzę, ze się wymienialysmy ze spaniem. Krysia dała mi pospać do punkt 5 i od 6, a Miki o 7.30 juz do nas przyleciał. Nie muszę mówić jaką mnie miał Aro na to ze koniec spania (położył się po 1) ;-)

No nareszcie odpadł kikut. Dokladnie po 6 tygodniach. Dziś przy przebieraniu pampersa rano czyscilam ten "dołeczek z dodatkiem", Krysia się wierciła (przecież nie po leży spokojnie) i kikut został mi w reku. Był juz na maleńkiej niteczce. Ale zastanawia mnie ta skora na pepku. Mikołaj miał ładną, różowiutką, a ona taką bladą na połowie pępka (tej, która tak długo nie zasychała i trzymała). Myślicieli, że tak może być?
 

Załączniki

  • 1420528580756.jpg
    1420528580756.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 30
Tu zrobiłem z lampą. Brzydsze zdjęcie, ale bardziej widać tą różnice koloru.
Nie ma ropki, zaczerwieinia, nie smierdzi nic - czyli jakby wszystko w porządku. Tylko ten kolor skory mnie zastanawia. To się wyrówna?
 

Załączniki

  • 1420528640770.jpg
    1420528640770.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Witam :-)
Wczoraj Mlodej cos sie chyba snilo, przez 30 min nie chciala spac, a jak juz na rekach zasnela to po odloozeniu do lozeczka byl placz :-/ ale w komcu zasnela, wstala po 8, moze dzisiaj zaliczy drzemke w koncu.
Madzia grunt, ze zaczelas, teraz tylko utrzymuj systematycznosc ;-) o widze kolajna porywa mezu, fajnie :-)
Teri dla Ciebie fotka ponizej ;-) niestety dzisiaj sie to rozpusci :-(
Robaczku sporo zestawow macie, ile Wam jeszcze zostalo?
Palin moze nie bedzie taki zly ten lekarz? Nie spojrzy, oby to nic takiego! Dokladnie mam to samo! I mie moge sie tego uczucia pozbyć :-( do niektorych filmów lepiej wlaczyc napisy niz dubbing ;-) hehe moze Aro sie nauczy w koncu wczesmiej klasc spac ;-) choc M sie jeszcze nie nauczyl po 1,5 roku :p gratki odpadniecia kikuta! Moze przez to, ze tak dlugo trzymal sie w tym miejscu taki kolor jest? Moze sie wyrowna?
Mikotku oj biedne wy :-( kiedy trn zabek w koncu wyjdzie :-( ostatni a tyle problemów robi :-(
 

Załączniki

  • 1420530232406.jpg
    1420530232406.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 27
Do góry