reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia może uda się namówić Męża???


Marys i jak sytuacja? Karina przymierza się do Drzemki?



Teri ha ha Kochane, to stwierdzenie na wyrost jest robie przysiady na.jednej nodze :p skalpel 2 to ćwiczenia z krzesłem, gdyby nie ono,to chyba nie powtorzylabym żadnego :-/ ten skalpel jednak bardziej na nogach się skupia, także musze dodatkowo włączyć brzuch ABS.




Gosiak :-( Tule mocno!


Justa ależ masz.zdolnego męża! Zapowiada Wam się bardzo.intensywny dzień, ale też bardzo miłe Spędzony. Zosia tez lubi Klub ale ostatnio nie możemy na.niego trafić :-/ za to jest kilka bajek na baby tv, które bardzo lubi i wysiedzi przy nich. Ukochaną jest chyba bajka o Michalku :p
 
reklama
Nie pojechalam. Seweryn nie chcial a ja nie nalegalam. Szczerze to zle sie czuje. Glowa i gardlo strasznie boli i kaszel dusi :-(

Kingusia dobrze ze wczorajszy dzien sie skończył. Moze jednak gdzies wyskoczycie . Argumentuj ze musisz gdzieś wyjsc bo nie da sie wciaz tylko w domu siedziec

Gosiaku badz dobrej myśli !! Załatwił cos E ?

Ide Hubcia spac polozyc
 
Ja też usypiam Laure. Właściwie to sama się usypia.
M. pojechał do mamy. Mają jej z siostrą pomóc wstać itp.

Chyba jednak nigdzie nie pojedziemy. Wyjdziemy na chwile na dwór jak Laura się prześpi ale na dłuższy spacer nie ma szans bo mróz jest.

Głowa mi pęka. Wzięłam już tabletkę i nic...

Gosiaczku strasznie mi przykro z powodu psiaka. Może to jednak nie to?
Robaczku to co dalej lego dzisiaj? :-p
Mikoto wiadomo że o Michałku ukochana bajka, w końcu to narzeczony :-D Laura najbardziej się skupia na piosenkach dla dzieci z youtuba.
 
Gosiak oby to niebylo to! Kciuki mocno zacisniete &&&&
Justa tez mi sie jutro nie bedzie chcialo wstac rano :-/ wow ale zdolniacha z Twojego meza! Prxyjmuje zamowienia? ;-)
Gosiak, Justa a moze sprobuje posmarowac mezom voltarenem? Mi pomaga ;-)
Robaczku ojej tylko sie.nie rozkladaj :-(
Kingusia moze kawy sie napij? Moze za niskie cisnienie masz i dlatego tabletki nie pomagaja?

Mloda polozona, proboje zasnac, czasem cos krzyczac :-/ ehh... Mam nadzieje, ze w koncu zasnie :-/ podliczylam rachunki i brakuje mi ok 98 zl, prawdopodobnie wczoraj jak ladowalam bilet miejski sciagnal mi dwa razy a nie powinien, bo za pierwszym razem wyswietlalo anulacje transakcji. Wydrukowalam potwierdzenie i jeszcze raz zaladowalam i bylo juz ok. Musze poczekac na ksiegowanie to wtedy zobacze, mam nadzieje, ze to to, zawsze te 100 zl do przodu..
 
Robaczku, Kingusia, Marys dzieci śpią? Zosia nie :-( jak nie usnie do 13, to potem musze ja przetrzymać :-( juz raz tak późno poszła na drzemkę to usnela przed 23 :-/


Kingusia chyba coś z ciśnieniem nie tak :-/



Marys Koniecznie To sprawdź!
 
Melduję na szybko po spacerku ;-) Tymek śpi a ja siedzę z kawka na bb.
Zaraz muszę ogarnąć podłogi i wymyślić obiad dla Tymka bo pewnie obudzi się głodny z drzemki. Starszak jakimś cudem-poszedł na dwór :-D

Marys i Tymek przed zaśnięciem pokrzykiwal.. Ostatnio mam wrażenie że on ciągle krzyczy i wrzeszczy :-/ Oby to było podwójne księgowanie-jutro jak banki rusza to pewnie wszystko się wyjaśni!

Kingusia kawkujesz ze mną? Może to pomoże

Robaczku dla Ciebie herbata z cytryną, Kochana nie rozkladaj się!

Mikoto chciałam spróbować skalpel 2 ale jak to głównie na nogi to odpuszczę bo mi zależy na brzuchu.
Oby Zosi udało się zasnąć.. szczerze Wam powiem że nie wyobrażam sobie Tymka bez drzemki :-/

Gosiak kciuki za wizyte u wet &&&&&
 

Załączniki

  • 1420545222248.jpg
    1420545222248.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Mikoto Karina zasnela :-) oby i Zosia zasnela! Dlatego ja postanowilam, ze do 12, jezeli pozniej to juz 22-23 morowane zasypianie dopiero :-/ musze poczekac na ksiegowanie, mam nadzieje, zw jutro juz bedzie i bede mogla pojsc zlozyc reklamacje i mam tez nadzieje, ze od razu mi kase oddadza o_O
Madzia ja kawkuje tez ;-) ale Tymek super wyglada na sankach!

Jeju jak ja bym chciala wyjsc z Mloda :-( pogoda cudna, snieg lezy, slonce swieci.. myslicie, ze moglabym wyjsc z Mloda na 30 min na dwor jezeli jeszcze ma katar i kaszle?
 
Marysia, to jedyny pediatra w tym ośrodku, odwiedzamy godz odkąd Miki się urodził i nigdy nic mądrego nam nie powiedział, na żadne pytanie nie odpowiedział, nawet potowki pomylił że skaza białkowa. Musimy to odłączyć jak jest szczepienie, ale czasem trzeba mu zwrócić uwagę, żeby po poprzedniej wizycie ręce umysł, jak są chore dzieci.

Gosiak, ale fajne ma Nela spojrzenie. Taka dorosła
 
reklama
Witam
Madzia tyle śniegu macie ale zazdroszczę tych sanek u nas pięknie mróz delikatny ale piękne słonko gdzieś gdyby tyłki był śnieg. ..A ta to pospacerować troszkę i do domu :confused:
Po spacerku Daria zadnela przed 13 akurat wstanie na gości robię obiadek i szykuje przekąski
Od jutra zaczynam detoks 3 dni przed trzeba wykluczyć kawę chleb produkty mączne najgorsza będzie ta kawa ale dam radę na weekend dekoks właściwy tylko kasa jaglaną z warzywami i woda z cytryną po detoksis biorę się ostro za siebie
 
Do góry