reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Laura się wyspała, najadła, byłyśmy na spacerze a tatusia dalej nie ma :eek: jak pojechał o 11 tak go wcięło. Jestem złą na niego.
Do szpitala mamy może z kilometr. 4 godziny to już przesada.
 
reklama
Tak gotujemy obiad :-)
 

Załączniki

  • 1420553279549.jpg
    1420553279549.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 41
Madzia trudno, jak trzeba bedzie czekac to sie poczeka :-(
Palin ehh... Szkoda, ze niemozecie zmienic lekarza :-(
Teri abna co ten detoks? Ja bez kawy jak bez zycia jestem :p
Wisienka ja bym chciala, zeby M tak mnie odciagal o_O wow to faktycznie przygode mieliscie :-/
Kingusia a dzwonilas do niego?
Robaczku wow ale macie super te zestawy! Pieknie Ci Hubis pomaga :-D
Mikoto Zosia zasnela?

My zaliczylysmy 30 min spacer :p nie wytrzymalam :p Mloda zrobila sobie tylko godzinna drzemke.. Teraz ciacho się piecze :-D
 

Załączniki

  • 1420559813474.jpg
    1420559813474.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 40
  • 1420559824174.jpg
    1420559824174.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 60
Brata jak nie było tak nie ma.. zawsze jak wychodzi to już prawie na zawsze - teraz siedzi u kolegi (pewnie grają ale mama tego nie widzi więc jest ok :-) ). A tak szykuje naleśniki dla Mateuszka ;-)

To pisałem ja Tymcio :-D

A teraz mama:
Robaczku ależ Ci zazdroszczę 1. Tego chustowania 2. Tych zestawów lego. Oczywiście wszystko pozytywnie ;-)

Marys cudna zima u Was i Królowa w saniach ;-)
 

Załączniki

  • 1420560235229.jpg
    1420560235229.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 37
Wrócił. Klocki Lego Duplo wg braci H. służą do rzucania - cudownie latają ;-)

Edit: Wszystkie chyba czerpią na maksa czas z ostatniego dnia wolnego ;-) Ja właśnie leżę z Tymciem. Skończę post, muszę nastawić budzik :banghead: Ciuchy już przygotowane dla mnie i dzieci. Jak Matt ubiera się sam to wygląda jak choinka :p Jeszcze muszę jakąś sałatkę sobie do pracy przygotować bo znając życie to będę mega głodna chociaż w domu jadłam śniadanie a obiad dopiero ok 15:30..
Tymek zaśnie to idę ćwiczyć. Dziś jak kolana zacznie boleć, to zrobię przerwę a nie wyłącze trening :D
 
Ostatnia edycja:
Marys też cały dzień rozmawiam z Ł że za dużo tego wolnego a my w sumie nic nie zrobiliśmy i nigdzie nie byliśmy (nie licząc Sylwestra).. 100% lenistwa i chyba dobrze że wreszcie czekają nas jakieś obowiązki poza lekkim ogarnięciem mieszkania i wykombinowaniem czegoś na obiad :p Bo zabawa z Tymkiem gdy nie wraca się padniętym z pracy i nie ma się miliona rzeczy na głowie do wieczora to czysta przyjemność :-D
Będzie ciężko wstać ale co mus to mus ;-) Dobrze że za trzy dni weekend :-D

Karina śpi?
 
Ostatnia edycja:
M. wrócił po 5 godzinach. Oczywiście pokłóciliśmy się bo dla mnie to nie jest normalne :eek:

Laurze włączyła się jakaś głupawka i od 16 cały czas biega, skacze, rzuca wszystkim, i wyczynia takie głupoty że aż jestem zmęczona patrzeniem na to :sorry:

Madzia jaki Tymuś jest śliczny :*
Maryś dobrze że wyszłyście na spacer. Karince na pewno ciepło było w tych saneczkach :tak:

U nas już -8. Smaże frytki. A co! Prawie cały dzień nic nie jadłam z tej złości.
 
reklama
Teri chce na.detoks.razem.z Tobą! Muszę przestudiować temat!


Wisienka ale przygoda! :-o


Zosia nie spala. Poszlysmy na spacer, potem mieliśmy gości, moja przyjaciółka z córeczka nas odwiedziła. Super minął.nam czas, a wieczór zakończyłam, albo też rozpoczęłam wspaniała telekonferencja z Robaczkiem. Kochana, jeszcze raz przepraszam, że Cię nie poznałam. Wiecie, RobaczekII ma cudowny, niewinny głos! Zakochać się można!


Kingusia M. Wrócił?


Zosia juz o 19 była kapana,właśnie zasypia.
 
Do góry