reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Miki zasypia, Krysi się odwidzialo spać, a ja jestem mega zmęczona. Nie dniem, choć ciągle było ci robić i usiadłam tylko do posiłku; nie dziećmi, choć Miki był marudny przed drzemką i po drzemce, A Krysia przypominała sobie o jedzeniu i zabawie w najmniej odpowiednim czasie; nie nieprzespaną prawie nocą. Aro mnie dziś wykańcza psychicznie, normalnie mam ochotę spakować siebie, dzieci i się wyprowadzić. Ja rozumiem, że to jego dzień wolny od pracy, że chce trochę odpocząć, mieć trochę czasu dla siebie i staram się mu to umożliwić. Ale nie o to chodzi, żeby tylko jedno się starało. A on dzisiaj jest jak pijawka, uczepił się i wysysa że mnie cała radość życia, optymizm, siły. Mam godz już dość dziś.
Przepraszam, że tak marudzenie i tylko o sobie. Uciekam spać zanim on wyjdzie z pokoiku Mikołaja. Nie chce dziś już godz słyszeć i widzieć, bo nie ręczę za siebie...
 
reklama
Czesc kochaneczki,

ja tak na szybko wpadam, bo zaraz lece sie kapac i odgruzowac. potem jeszcze pranie wstawic, ogarnac chate i popracowac jeszcze troche przy kompe...

Dzisiaj tak fatalnie spalam, ze masakra, nie wiem czy to wina pelni czy co, ale wieczorem juz mi sie oczy kleily. Na szczescie jakos mi sie udalo to przezwyciezyc ;)
I ja dolaczam do klubu slomianych wdow, mojego m. pozegnalam w niedziele rano... po trzech tygodniach razem bylo mi strasznie ciezko sie znowu rozstac, wczesniej przyjezdzal na duzo krocej, to nie przywiazywalam sie tak bardzo. No nic, poki co wyjscia nie ma, byle do przodu. Planowo nastepny przyjazd dopiero w marcu, chyba ze nadarzy sie okazja, zeby droga sie zwrocila (czasem m. przywozi do Niemiec czesci samochodowe, ale to zalezy jeszcze w jakim rejonie Polski je znajdzie) Nie wiem jak ja przetrwam do wiosny, matulu kochana...
Dzisiaj byla u nas piekna pogoda, zabralam chlopakow na sanki, przy okazji odgarnelam podjazd ze sniegu... dobrze, ze Mati przez polowe czasu stal jak wryty i obserwowal co robie ;)
U nas tez pieniadze rozchodza sie szalenie, rachunki tez mnie wkurzaja... za kilka dni dowiem sie ile do placenia za prad przyjdzie za ostatnie dwa miesiace, az sie boje... mamy ogrzewanie ktore zuzywa duzo energii elektrycznej no ale cos za cos. Nie wyobrazam sobie, zeby jeszcze palenie w piecu na moje barki spadlo...

Robaczek - potwierdzam, kominek produkuje taka ilosc kurzu ze szok. Nie tylko w salonie na meblach, na podlogach, w pokojach na gorze, wszedzie mialam kurz :/ M. jak jest to uwielbia palic, ale jak ja jestem sama to tylko dogrzewam jak mocno wieje albo gwaltownie spadna temperatury i podlogowka nie nadaza... nie jestem fanka i to ciagle sprzatanie mnie skutecznie odstrasza.

Justa - ale masz zdolnego meza, no i liczy sie tez to, ze mu sie chce. Bardzo ladnie wyszlo i bardzo pomyslowo :)

Marys - super, ze pomyslalas o sobie! Ja robilam prawko mieszkajac w Niemczech i przyjechalam na wakacje na 3 miesiace. Zdanie egzaminu to byla juz inna para butow i drugi raz bym sie juz moze na to nie porwala, ale kazdego dnia doceniam swoja niezaleznosc, ba! teraz nawet bez auta nie bylabym w stanie funkcjonowac, mieszkam na wsi i dowoze Michala do przedszkola do sasiedniego miasta oddalonego o 10 km. Moze finansowo bedzie ciezko, w najnajgorszym razie bedziecie musieli sie zadluzyc, ale gwarantuje Ci, ze nie bedziesz zalowala!

Gosiak - trzymam kciuki, zeby psinka wyszla z tego obronna reka! Nelcia cudna!

Palin - wydaje mi sie ze pepuszek jest ok, moze masz mozliwosc sciagnac ewentualnie polozna dla pewnosci i spokojnosci?
Mam nadzieje, ze w nocy troszke odetchniesz, jutro Aro idzie do pracy? Moze jak go nie bedzie to odpoczniesz od niego. Przytulam mocno.

Mikoto - chyle czola ze zabralas sie za cwiczenia, musze tez w koncu ruszyc tylek!!! Ja chyba zaczne na spokojnie od pilatesu, bo moja kondycja pozostawia pewnie wiele do zyczenia ;) Czy Chodakowska ma jakis program ktory nie obciaza mocno kolan??? Bo Skalpel podobno nie wskazany, a ja mam niestety problemy. Tzn spokoj jest dopoki ich nie przeciaze... boje sie ryzykowac, bo sama z dziecmi nie moge sobie pozwolic na tryb oszczedny w razie czegos :(

Kingusia - ja bym osiwiala, jak m. gdzies by pojechal i przepadl na tak dlugo! Po dwoch godzinach juz bym dzwonila czy mu sie cos nie stalo, ja straszna panikara jestem i on wie, ze musi sie meldowac jak ma jakies nieplanowane opoznenie... zlosc na niego nic nie da, powiedz mu na spokojnie, ze Ci przykrosc sprawil.

Wisienka - ja chodze w leginsach bo az sie boje zalozyc dzinsy :O Pewnie tez sie juz nie dopinaja, bo i tak ledwie je zapinalam :/ Ciagle powtarzam sobie, ze schudne i nic mi z tego nie wychodzi, no ryczec mi sie czasem chce. Od wczoraj jem oszczednie, bardzo ograniczylam slodycze, praktycznie do minimum a waga zamiast choc drgnac w dol to poszla jeszcze w gore! Chyba ja wyrzuce bo sie moze popsula ;)) Przygoda niezla, dobrze, ze sobie poradziliscie z niespodziewanym wypadkiem :)

No nic, lece do tej wanny ;)
MIlego wieczorka i spokojnych nocek. Kto jutro do pracy niech wypocznie w ten ostatni wieczor!
 
Palin Tulę mocno :* ah ci faceci.. mój gra w każdej wolnej chwili bo ma wolne.. a starszak szkoda gadać. Dobrze że jutro idę do pracy! :(
Oby jutro był dla Ciebie lepszy dzień a jak nie to kopnij Aro w dupę ;-)

Minnie strasznie długa rozląka Was teraz czeka.. pierwszy raz? Ja Cię podziwiam jak sama w donku radzisz sobie z dwójką i jeszcze dbasz o podjazd itp.. to chyba ponad moje siły więc dobrze że póki co nie budujemy się

Kingusia a gdzie M tyle był? Przykro mi z powodu kłótni.. powtórzę się-ah ci faceci :( Laura śpi? Tymek też miał takiego *******ca jak to mówi moja mama.. dobrze że szybko padł w łóżeczku ;-)

Mikoto i mnie kusi detoks ale chyba zacznę w od czwartku. Wszędzie pisze żeby był to dzień wolny od pracy więc może niedziela.. ale zastanawiam się czy nie było by lepiej dla mnie w pracy i podczas delegacji Ł? Zaliczyłam dziś cały skalpel z przerwami ale i tak dumna jestem :-) Na kolację wypiłam oxy shake.. smaczne to to nie było :-/
Ale miałaś miły dzień-suuuper! :-D

Robaczku normalnie foch.. Ty wiesz za co :p
Jak lego?

Wisienka ale przygoda hihi przystojnego masz męża bo jak ja w markecie jestem to raczej nie ma na kim oka zawiesić :p
 
Witam
Filipek niedawno zasnął. Impreza urodzinowa udana, mój chrześniak ma już 8 lat, jejku jak to szybko czas leci.

mikoto
osobiście nie znam bajki o Michałku, pewnie dlatego że nie mamy kanału baby TV. Jeśli chodzi o męża to trafił mi się samouk, który robi wszystko sam i nie potrzebuje żadnych fachowców.

_Marys_ nie wiem czy mąż przyjmuje zamówienia, bo znajoma chciała coś dla swojego syna to stwierdził, że nie da rady tego zrobić. Oby udało się odzyskać pieniażki. Filip czasami idzie na drzemkę dopiero około 14 i wieczorem wtedy zasypia ok. 21. Z temperaturą bym nie wychodziła na dwór, ale z katarem nawet wskazane. Co za ciasto upiekłas? Karinka pięknie ma założone rękawiczki? Kubuś też na saneczki zabrany.

madzia128 Tymek chyba zadowolony na saneczkach. U nas nie ma śniegu wcale. Widzę też masz pomocnika w kuchni. U nas podobnie, tyle dni wolnego i istne lenistwo, ale to jedyny czas w roku kiedy mamy wspólne wolne, bo potem ja mam jeszcze urlop latem a mąż zasuwa do późna.

Palindromea faktycznie jakiś dziwny pediatra. Pewnie Aro wstał dziś lewą nóżką.

RobaczekII
super to Wasze lego wygląda poskładane, ale ja nad tym pewnie bym nie wysiedziała. Świetnie razem gotujecie obiadek, pomocnik pod ręką.

Wisieńka widocznie przystojny był tylko Twój mąż

Kingusia91
mmm fryty, ale bym zjadła. Pewnie też byłabym niezadowolona jakby męża tyle czasu nie było.

Obrus przygotowany, kasa też na kolędę, pozostało pozmywać podłogi. Zrobić rozpiskę dla męża na jutro, co i jak z małym. I uciekam spać, bo jutro szara rzeczywistość i pobudka o 5.00. Spokojnej nocki
 
Jestem. Chyba i my wracamy do normalności. Ja jutro do pracy. Ależ mi się nie chce. Dobrze że to tylko 3 dni. P ma wolne do 14. Właśnie posprzatalismy całe mieszkanie. Nie tak jak lubię ale jest w miarę czysto. Teraz on szuka czegoś do mycia podłóg bo twierdzi że mopy się nie nadają. Hehe. No niech szuka.
Mamy kłopot z Mila znów zaczęły się histerie i rzucania po ziemi a nawet wywalenie języka i próby bicia. Ciężka jest w obsłudze ta nasza cora.
Robaku
Fajnie się chustujecie. Na pewno wygodnie ci. Super wyglądasz chudzinko.
Mikotku
Jak tam moja kochana słomiana już na torach ? Choinka rozebrana? Podziwiam za zapał w ćwiczeniach.
Palin
Wiesz że w domu z 2 dzieci jest ciężej niż w pracy ? Ja to mowie, mój P , moja przyjaciółka i jej mąż. Aro w dupke powinien dostać. Tule
Kinga
I nie dał ci znać ? Co on robił tyle czasu ? Fryty usprawiedliwione
Mini.
O majgot. Do marca kupa czasu ! Podziwiam ze dajesz radę. Co do prądu to nam też rachunki rosną. Ale najgorzej woda i ścieki. Nie wiem jak to zmienić !
Gosiak
Współczuję problemów z pieskiem. Mam nadzieję że będzie dobrze.
Madzia
To młody dziś pobumelował na wychodnym. Naleśniki Tymcia to pewnie rarytas
Justa
Z czego jest też cosiek zrobiony ?
Marys
Ty pamiętaj że dzięki prawku często można dobra pracę dostać
 
Ostatnia edycja:
Kingusia przykro mi, ze M tak postapil, ja tez nie lubie jak gdzies jedzie i za dlugo go nie ma, a powinien byc wczesniej :-/
Madzia jeszcze nie spi :-/ no noe wiem, ja z natury jestem leniuchem :p ja weekend spedze na kursie, wiec raczej mi nic to nie da :p no to teraz trzymaj sie abys ustala w cwiczeniach ;-) biegasz jeszcze?
Mikoto ciesze sie, ze udany dzien mialyscie ;-)
Palin tule :-* wyspij sie, odpocznij!
Minnie i Ciebie tule :-* do marca mie bedziecie sie widziec? Jejku podziwiam, ja bym padla przy takiej ilości roboty i dwojce dzieci! A odsniezanie nie jest latwa sprawa, wiem bo sama kiedys musialam odsniezac podjazd :-/
Kingusia, Madzia u Kariny takie szalenstwo to chleb powszedni ;-)
Justa ciasto murzynek z dodatkiem wiorkow kokosowych i banana ale niezbyt wyszlo bo troche gumowate ;-) Karina chetnie zaklada rekawiczki, nie sciaga ich na dworzu, a zabawka obowiazkowo musi byc na spacerku ;-) a czemu w wakacje nie macie wspolnego wolnego?
Wisienka opis Mili to jak opis mojej Kariny o_O

Mloda spi, ja juz w lozku, rano trza wstac :-/ ehh... Musze wysłać jutro dokumenty do ksiehowej bo to najwyzszy czas! Dzisiaj sie zaczelam zastanawiac czy nie jestem wyrodna lub zla matka o_O kladlam Karine spac ( oczywiscie bez lamentu sie nie obylo) i w pewnym momencie mowie do niej, ze jezeli sie nie uspokoi to wyjde, na co ona powoedziala po swojemu 'idz', wiec powiedzialam dobranoc i wyszlam... Ale w szparze widzialam jej mine.. Te oczy jak za mna patrzyly.. A pozniej mina jakby jej bylo przykro :-( zasnela w koncu juz bez placzu, ale tak sie poczulam jakbym jej krzywde zrobila :-( moze M ma racje, ze zbyt sroga jestem dla niej? Ale boje sie, zejak pozwole jej wejsc sobie na glowe to juz amen w pacierzu.. Bedzie robila co chce.. Ale mimo to ona ciagle 'tata, tata', a to ja z nia siedze najwięcej, bawie sie, wychodze na dwor... Chyba zazdrosna jestem o to, ze bardziej lgnie do niego niz do mnie :-( a moze bardziej mnie to wkurza, ze on poswieca wiecej czasu na kompa a ona i tak do niego leci? ehh... No i posmecilam na wieczor...

Zycze spokojnych nocek!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak sie cieszylam,ze znalazlam w sobie moc i do kazdej cos naskrobalam..bo produkcje macie niezla...i co? I juz nawet nie mam sily ani sie wkur..ani poryczec,bo skasowalo mi cholernego posta a ze pisze z tel to nie umiem go jakos skopiowac,zeby nie przepadl!!!
Gosiak trzymam mocno kciuki za zdrowko psa,zeby nie byl to nowotwor!
Kingusiu dobrze,ze ten fatalny dzien masz juz za soba. Co innego foch na meza-no 5h u mamusi...no mamusia to mamusia;)
Mikotku tylko teraz Robaczka nam nie napastuj;)

Madzia i dalas sie zlamac i cwiczysz?;) ja poki co na silownie jeszcze nie zawitalam,bo mam wymowke-wyrwana 8;)

Dziewczyny nie gniewajcie sie,ze takim skrotem i nie do wszystkich ale po tamtym mega poscie juz nie mam sil.

U nas malej od 2 dni tez odbija,jak za starych czasow znowu biega po salonie,takich kolek moze z 20zrobic,przy tym cos tam gdera-najpierw sie martwilam,ze to jakis objaw autyzmu,ale mala kontaktuje,nie biega zmyslona i nieobecna.

Spokojnych nocek.
 
Witam wieczornie.

Jutro szkoła , buuuuuu :( :( :(
Ja już od godz w łóżku - tylko zamiast spać robię Hubisiowy zakupy - tym razem kupuję jedzonko. Pierwszy raz w mojej karierze zakupów przez neta kupuję chleb i bułki :) No ale zamówienie złożone.

Wisienko o matulko :) To ja jak będę we Wrocławiu i zobaczę przystojniachę to będę wiedziała, że to P :) Znak rozpoznawczy :)
Mryś, dobrze, że poszłaś na spacer. Też z katarem chodzę, a kaszel to pewnie katarowy.

Madzia nie zazdraszczaj tylko pakuj Tymka na plecy ! Ja naprawdę nie wiem jak sobie radzicie bez chust :) Czasem Hui ma taki nastrój, że tylko na rączkach by siedział a robić trzeba, np. obiad :) Na początku się bał na plecach ale teraz nawet jak sę tylko schylę to mi się gramoli na barana tak mu się spodobało :D Jak kolano, trenowałaś ? Pomyślimy o sobie ranno ?
Madziu, tak wyszło, trochę interesy zmobilizowały. Ale jesteś teraz Ty do odstrzału mojego - nie znasz dnia ani godziny :) Ale spokojnie to nie będzie środek nocy :) Wieczorem poukłądaliśmy klocki tylko chwilę bo jutro trzebba wstawać :(

Kingusia, tulę :( Trochę bardzo nie fair zrobił, też bym się fochnęła. Ale mi zaburczało na myśl o frytkach !

Teri, proszę nie śmiejcie się, po co ten detoks ? Robi jakieś cuda ? Warto się pomęczyć i zrezygnować z kawy ?

Mikotko, dziękuję za pogawędkę - będę wydzwaniać częściej :) Jesteś kochana, że chcesz mi pomóc :* :* :* :* A z tym głosem to , oj tam. JEstem zachrypnięta, zakaszlana i zasmarkana :) Ale czułam się tak jakbym znała Cię kupę lat ! Tak swobodnie :)

Paliln mam nadzieję że smacznie śpisz ! Biedna Ty , tulę z całych sił. Tupnij na Ara tak na maxa ! Ciekawe kiedy T masz mieć wolny dzień od Pracy ? Jak ja nie cierpię czegoś takiego ... Czy Ty leżysz całe dnie ?

Minnie,
tulę mocno . Do marca się nie zobaczycie ? Strasznie dłuo ! Masz kogoś na kogo możesz liczyć ? Szczerze to myślałam, że w Niemczech mieszasz ..... pomieszałam czy ominęłam coś ? No ja wciąż odkurzam, ale lubię gdy się pali. Mogłabym gazem grzać ale mimo wszystko wolę ogień .

Justa,
świetenie, że imprezka udana :) Twój chrześniak 8 lat a co jaj mam powiedzieć o moim synku :) Jutro a 8 i pół dokładnie :) Łatwego wstania !

Emka
, znam ból kasowania się postów. Długie piszę z lapka i zanim wyślę kopiuję :) Nie wiem czy coś ominęłam ale dlaczego myślisz że Mała może mieć autyzm ? Hubi wciążbiega w okół stołu , a ze mam okgągły to robi to na okrągło :) A najlepiej żebyśmy wszsycy z nim tak biegali to wówczas jest w 7 niebie. Na środku dywanu też biega w kołko i śpiewa po swojemu.

Lecę spać bo dobiła 23. Rano trzeba wstać :( :( :( :( Szara rzeczywistość, kupe pracy i znów wszystko na szybkiego.
A czuję się wciąż jak rozjechana do tego od czasu o czasu zaboli mnie tak ząb że krzyczeć mi się che. Nie wiem któy i nie iwem dlaczego. w listoapdzie miałam przegląd i były wszystkie zdrowiutkie. Chyba będę musiała zadzwonić do mojego pana doktora od zębów :(

Dobranoc :*
 
Ostatnia edycja:
Kingusia smaz frytki, należy Ci się po takim nerwowym dniu :-*


Madziu u Was tyle śniegu??? :-o u nas gdzieniegdzie, ale dosłownie tyle,co na lekarstwo :-/ Kochana, brawo! Z przerwami dzisiaj, a za Tydzień juz będziesz z całością ;-) ja też dzisiaj z przerwami, czuje nogi po wczorajszym :-/ ;-) nie przekładaj niczego! Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj ;-) ot, taką mądrość ludową Ci rzekłam na noc :p oxy shake??? Z czego??? Ja w markecie zazwyczaj zawieszam siatki na uchwycie przy wózku :p a ostatnio na.zakupach w markecie przyglądał mi się jakiś mężczyzna, myślę sobie, może znajomy,a ja.nie poznalalam ;-) a potem słyszę między piłkami z koncentratem pomidorowym a woda mineralna, że ten mężczyzna mówi do kobiety, z którą był, że mogłaby sobie takie włosy zrobić jak ja mam.:p kobieta miała.nietega minę :p ale chyba nieźle mu nagadala ;-)


Palin mocno przytulam! Jesteś bardzo wyrozumiała dla Męża, a On umie to.wykorzystać :-( robisz wszystko pod dzieci i Ara, zrób coś dla.siebie, proszę :-*


Minnie o matulu! Strasznie długo! Mój najdłużej był 3 tygodnie, ale zdarza się że jest co.Tydzień,albo.co.9 dni :-) pracujesz? Z pojazdem doskonale rozumiem. Ja muszę podgarnac żwir, bo.się obsypal przy wjeździe :-/ jeżeli pilates, to najnowsza płyta Chodakowskiej Secret ;-) tak,jak mówiłam Teri, do maja mam czas się ogarnąć :p


Justa i u nas śniegu brak. Super,że impreza.udana!



Wisienka jutro chyba zabiorę.się za.choinkę.i ozdoby???
 
reklama
Ja na szybciutko bo zmeczona psychicznie tym dniem jesyem cozz lekarka nie wie co doleha psu. Wg niej to nie jest to co obstawiamy mimo wszystkich ibjawow ??? Mocz w porządku bo lapalam na spacerze. Krew powinna byc na jutro. W oiatek jeszcze usg pogardla i jak to nic nie wykaże to pozostanie mu brac leki . Dostal dzis zastrxyk ze sterydow i morka od razu lepiej wyglada.

Dzwonilismy do Szczecjna do weta, ktory operowal nam psa w 2013 i po objawach stwierdził ze to moze byc to co sądzimy i badz tu człowieku mądry. Kolezanka pracuje TOZ'ie to podpyta jeszcze tam lekarke.

E oczywiście sfoszony i wszystkie informacje musze od niego wyciągać, a wie jak sie martwię.

Spokojnych nocek
 
Do góry