reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam bez kawki buuuu a tak mi się chce ale dam radę
Robaczki ten detoks oczyszcza organizm z toksyn wskazany zwłaszcza po światach aby układ trawienny mógł odpocząć ja robię takie dni oczyszczające kilka razy w roku zawsze czuje się potem lekko a przed dietą i ćwiczeniami to dla mnie obowiązek najpierw się troszkę oczyszcxic ;)

Natis to naprawdę Ty witaj i zostań z Nami

Dziewczyny współczuję pierwszego dnia w pracy po tsk długiej przerwie mojemu Dawidowi też nie w smak było rano wstać
 
reklama
Palin trzymam kciuki!



Emciu ten +przekierowuje na kolejną stronę z której dodasz bezpiecznie posta. Spróbuj na jakimś krótkim wpisie ;-) dziękuję Ci :-*


Robaczku miłego! :-* co dzisiaj dobrego gotujesz Hubisiowi?


Madzia byle do wieczora :p


Wisienka ja chce juz wiosnę! Teraz po świętach chce juz,ciepłe dni :-)



Natis leć i wracaj do nas! :-* tęsknimy za Tobą :-(



Teri brania duszo moja! Ale mamy dzisiaj dzień ksero :p obie bez kawy i z tymi samymi planami :-D
 
Czesio!
Ależ mnie wczoraj bolała głowa :/
Izabela zaskoczyła mnie dzisiaj. Nawet nie przejęczaną i przechodzoną drugą nocą z rzędu, co jest do niej zupełnie niepodobne, tylko inteligencją :-D Znalazła w zabawkach dwa swoje smoczki. Piłam kawę przy stoliku, podeszła i mówi: dua. Ja: co? Ona: dua kojkoj (dwa smoczki) :-DZaczyna zestawiać słowa, np mamo tań (mamo wstań) daj popo (daj pić), tato oć, i kabluje, np. Oła dać kuku :-D W ogóle sporo gada :rofl2:
Dziś jest jeden z tych dni, kiedy staram się permamentnie ignorować wyrastająca przede mną ścianę problemów...Dziecko potrafi to bardzo ułatwić, szczególnie gdy akurat postanowiło być bardziej upierdliwe niż zwykle :tak:
Gosiak głupio to zabrzmi,wiem, ale Nelka jest bardzo podobna do brata :tak:Domek jak z bajki.
A Krysta ma słodziutki, malutki pępuś. Palin, wg mnie nic złego się nie dzieje, to kwestia ziarninowania skóry w tym miejscu, wietrz może ciut częściej i będzie oki.
Mikoto, ty masz gdzieś te baterie, ja to wiem :-D
Rano było u mnie -17, ściskam ciepło :tak:
 
Wenusjanka -17, powiało syberyjskim klimatem :-o Bella pięknie się rozgadala! Brawo, Maleńka! Uwielbiam Cie czytać, masz świetne pióro! baterie musze podladowac :p
 
Dzień dobry.
My od rana w biegu. Nocka bardzo dobra. Myślę że to za sprawą polepszenia się skóry :tak:
Zrobiłam już dwa prania, pozmywałam, byłyśmy w dwóch sklepach i na poczcie.

Laura właśnie zjadła cały słoiczek marmolady jabłkowej robionej przez babcie. Zobaczyła ją w szafce i koniecznie chciała jeść samą marmoladę :-p

U nas dzisiaj -10 było.
Laurę ogarnęło jakieś szaleństwo i uciekała mi w sklepie, wygłupiała się, biegała a na koniec nie chciała iść do naszego bloku tylko w drugą stronę, najlepiej na plac zabaw :baffled:
Zawsze była grzeczna na zakupach. Nie wiem co w nią dzisiaj wstąpiło. Wróciłam cała zgrzana.

Mam nadzieję że pójdzie nie długo spać a ja w końcu zjem śniadanie.

Natisku jak miło Cię tu widzieć :tak: zaglądaj częściej :*
Palin kciuki za szczepienie &&&&&&&&&&&&&&& a jak Miki? Mówiłaś że chcesz też go zbadać.
Mikoto jak tam Zosia? Co dzisiaj będziecie robić? My chyba popołudniu będziemy siedziec w domu...
 
Uff, Mii śpi. A ja jem śniadanio - obiad (czyli obiad na śniadanie) i czekam aż zaśnie Krysia. Wtedy hop pod prysznic. Trzeba się doprowadzić do jakiegokolwiek stanu pozwalającego pokazać się ludziom.

Kingusia, zapisała Mikołaja na wizytę kontrolną przy okazji szczepienia. I tak taka wizyta miała się odbyć (inaczej od listopada zobaczyli by Mikiego dopiero w czerwcu na bilansie), a niech tez mu sprawdzą te migdały. Co prawda juz mu się "schowały", ale zobaczyć gardło nie zaszkodzi.

Natis, dobrze, że pamiętasz jak tu się wchodzi ;-) Dobrze, że warunki pracy lepsze. Przydalby Ci się gabinecie, żeby w sypialni praca nie dawała o sobie znać. Czekamy tu na częstsze Twoje pojawienia :-*

Mam coraz większy problem usypać Mikolaja. Nie dość, że ciężko mu się wyciszyc, to takie miny stroi, że mniej ciężko powstrzymać się od śmiechu, a on ma z tego niezłą zabawę.
 
Dzien dobry,

dzieci spia - mam chwilke. Obiecalam sobie starc sie nie siedziec z tabletem w reku dopki nie spia stad malo mnie tu ostatnio...

Nocka srednia, raz poszlam do Tymka , za drugim razem spotkalismy sie w przedpokoju. Na szczescie zasnal z nami jeszcze. Dzis wypatrzylam, ze koniuszek 4 sie przebil, malutka biala kropa jest na zewnatrz. I to nie ten, ktory tak podkriwony jest :eek: siostra mi poradzila aby dac Tymkowi marchewke do reki to sobie bedzie tam jezdzil i przetrze dziaselko szybciej ;-) jutro sprobujemy

Teri , Mikotku - podziwiam Was za detoks , tez bym chciala ale pewnie nie wytrzymam, a przydalby sie ...musze poczytac i pomyslec

Wensujanka - pieknia Iza slowka sklada, jestem pod wrazenie :tak: i nie brzmi glupio, to co napisalas, bo wszyscy tweirdza, ze Nelka podoba do Tymka i oby niebieskie oczka jej zostaly , a czupryna rozjasniala :-D

Kinia - ciesze sie, ze u Laury taka poprawa, bo i Ty pogodniejsza od razy

Natis - czekamy na Ciebie :*

Palin
- &&& za szczepienie i migdlaki Mikiego

po 15 przychodzi jakis inwestor obejrzec mieszkanie, oby E sie wyrwal z pracy to on posiedzialby w domu a ja zabralabym psa na spacer...
No i dowiedzialm sie ze 22 stycznie E jedzie (leci czy co tam ) na jakies szkolenie. Jeden dzien ale bedziemy sami na placu boju - najgorsze usypianie dwojki :confused2:
 
Nie ma to jak ciepły prysznic. Pełen relaks :-D
Krysia to ma jakiś radar na mnie, czuje cycki na odległość. Ledwie wyszlam z kąpieli, wyszlam do pokoju, a ta juz oczy jak 5 zł i woła jeść.

Gosiak, spokojnie dasz rade soie i z dwójką. Ja mam tak, kiedy Aro idzie na służbę (pierwsze podejście juz było, jutro kolejne i w niedziele następne). Wszystko ogarniesz bez problemu.
Gratuluje ząbka. Czyli szykuje się jeszcze jeden? Sprobuj z marchewką. Nawę nie po myślałam, a Miki jakoś sam zaczął m podbierać marchewki/pietruszki, jak obieram do zupy, nosi i gryzie.
No i się Bałda przejadłai stęka :p
 
Ależ mnie głowa boli normalnie aż pulsuje przy detoksie tak może być ale to pewnie efekt odstaeienia kofeiny oby jutro było lepiej
Dziś mega ziomb wieje ostry zimy wiatr
Od rana zajmuje ręce i myśli aby nie myśleć o jedzeniu i kawie choinka i ozdoby już spakowane wysprzstane po choince wrócił mój duży przestrzenny pokój :)
Wczoraj byli znajomi z 3 letnim synkiem Daria papugowala po nim wszystko i wolała za nim Nikos Nikos do dziś woła :rolleyes: zaskoczyło mnie tylko ze 3 letni chłopiec jest jeszcze w pampersach :confused: Ale wiecie on ma 3 latka i nosi ten sam rozmiar co Daria i różnicy prawie nie było albo on taki mały albo Daria taka duża :confused:
Dziś cisza dziewczyny wróciły do pracy to widać na bb

Przepraszam ale źle się dziś czuje i weny brak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emka przytrzymaj palcem na jakims tekscie to powinno Ci sie zrobic takie dziubki do zaznaczania, a u gory bedzie miala obrazki co z Tym zrobic.. Przynajmniej u mnie tak jest ;-)
Robaczku mi Mloda sie gramoli na plecy zeby zrobić patataj :p moze tyci dziurka sie zrobila? A co ze szpitalem?
Mikoto ja sama chcialabym miec takie wloski jaj Ty! Piekne je masz! Oj wierz mi, potrafie byx leniwcem afrykanskim ;-)
Gosiak a moze podpytajcie weta ze Szczecina jak mozna to stwierdzic u Was? Jakimi badaniami? Moze to cos pomoze innemu weterynarzowo? Gratko zebulka! Dasz rade na pewno! Noe martw sie!
Natis zapraszamy na stale ;-)
Wenusjanka haha usmialam sie :-D swietnie Iza mowi :-D
Teri mam nadzieje, ze Ci sie polepszy! A to dzienew, ze roznica wieku spora a pampki te same o_O

Na razie tyle, wracam z pracy :-*
 
Do góry