reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mikotko nie masz z czego zrzucac. Masz cudna figure ! Jestes taka kobieca. Założę sie ze J jest mega zazdrosny. Przeszly bole ? Mnie straszne boli
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
wzielam kolejne dwie tabletku juz. Obym wytrzymala do poniedziałku.


Robaczku dalej jestem na metafenie :no: Kochana, do Twojej Wagi barkuje mi 10 kg, a Ty jesteś sporo wyższa. :sorry: Mikotkowy raczej nie jest już zazdrosny, czasami mamy śmieszne sytuacje :cool2: Jak się czujesz? :-( Hubi pewnie już spi, a Wy z Sewerynkiem, układacie Lego? Macie prad? Czytam ze wieje u Was strasznie :-(



Korbuś jak u Was sytuacja? jesteście w łączności ze światem?



Marys będziesz miała instruktorkę?



Mikoto ja też się dziwię J że tak seksowną żonę samą w PL zostawił :p


Madziu ha ha we mnie tyle seksu co w krowie gracji :sorry::eek::laugh2: Ty z ud? Ty masz nogi jak igiełki! Co porabiacie? To teraz nie zostało nic innego, jak zjeść to, co przygotowałaś :laugh2:



Mikoto mam nadzieje ze kregoslup juz lepiej. Ile dni cie to trzyma za kazdym razem? Ktegoslup to gorzej niz bol podbrzusza. Co ci lekarze narobili, pierwsze slysze o czyms takim :/ biedna jestes z tym...
Ja cwicze pilates, uwielbiam. Na moje kolana i kregoslup ktory tez nie lubi sie nadwyrezac sa super, wrecz pomagaja a nie szkodza. W pilatesie nie jest istotna liczba powtorzen ani dynamika ale koncentracja i kontrola wlasnego ciala, oddechu. Każdemu bede polecac :) sa programy dla początkujących az do zaawansowanych dla kazdego cos :)



Minnie ważysz malutko! w czasie znieczulenia podczas cc dopiero za 6 razem wbili się w kręgosłup. miałam ostry zespół popunkcyjny, a po powrocie do domu nie oszczędzałam się i skutkiem tego sa straszne bole przy @ za każdym razem. Ale jak jestem rozciągnięta, mam regularny ruch, to wtedy jest znacznie lepiej. Z jakich programów korzystasz?




Palin usypiaj Dzieci i kładz się, pora na odpoczynek.


Wisienko pewnie jesteś umęczona, kładz się spac .


A ja dzisiaj zrobiłam sobie filmowy wieczór i oglądam na TVN Seks w wielkim mieście :laugh2:
 
reklama
Mikotku
Dla mnie ty wygladasz na chudzielca. Nie idę jeszcze spać. Nawet nie jestem zmęczona. Wczoraj była nasza rocznica z gośćmi. Dziś jest tylko nasz wieczor. Kanapa przed telewizorem rozłożona. Będziemy leżeć przytuleni i oglądać filmy.
 
Poćwiczyłam :-)

Mikoto na szczęście goście dali znać odpowiednio wcześnie i nic nie szykowalam. Myślisz że mogę zamrozić surimi z biedronki?
My oglądamy film Snajper. Matt z nami więc sex w wielkim mieście by nie przeszedł z racji samego tytułu :p
Ja widziałam Twoje fotki i swoje zdanie mam. Jak będę wyglądać tak jak Ty rozwodze się z Chodakowską ;-) Tylko ja mam 158cm więc ciężko u mnie o sexi figurę.. :(

Palin spokojnej nocy!!! Oby dzieci dały Ci pospać

Wisienko a Ty nawet w weekend na pełnych obrotach! Może P znów zafunduje Ci sympatyczny wieczór ;-)

Robaczku jak lego? :-D
 
Madzia
myślę że możesz zamrozić. Jejku i ty już ćwiczysz. Za 2 tyg sesja. Musiałam być na tych zajęciach. Za to nic już dziś nie robię. Jutro posprzatam i poszykuje wszystko na kolejny tydzień.
 
Madzia tez sie wlasnie zdziwilam :-) ale.wybrzydzac nie bede :-D ooo z ud tez by sie przydalo :-/ ale kiedy tu cwiczyc? Za leniwa jestem i kondycji nie mam :p a przy M jakos sie wstydze :p
Minnie moka zmora tez jest celulit :-/ na brzuchu zostały tylko rozstepy i falda... Caly czas probuje, ale niestety on ma swoje racje, uparty osiol... Juz kiedys poruszalam temat nowego.lozeczka dla Młodej to skonczylo sie oczywiscie awantura... A pozbycie sie tej wersalki daloby duuuuuzo miejsca w jej pokoju..
Mikoto tak :-) Pani Ania bedzie mnie uczyc jezdzic :-D ciekawe to bedzie :-D zobaczymy w poniedzialek kiedy pierwsza jazda :-) nie przesadzaj, jestes szczuplutka, zgrabna kobietka! Chcialabym miec taka figure jak Ty!
Palin dzieki :-) wyspij sie, nalezy Ci sie! Mama nadzieje, ze dzieciaczki beda grzecznie spac, a ew Aro bedzie wstawal ;-)
Wisienka skad Ty czerpiesz ta energie? o_O ja bym padla na twarz na Twoim miejscu! To teraz swietujcie razem, sami ;-)

Ja robie wlasnie warzywa na jutro dla Mlodej, ciekawa jestem M ugotuje kasze jeczmienna :-/ jutro mam na 10 kurs wiec trzeba wczesnie wstac. Mloda polozylam nie.dawno, cos mi sie zbytnio niechce wierzyc, ze noe spala nic dzisiaj od 7:40 :-/ no nic, grunt, ze juz spi :-) i pochwale sie, od tygodnia spi bez smoczka ;-) a wczoraj zrobila siusiu do nocnika :-D
 
Marys brawa dla Młodej :-D :-D I u nas warzywa Tymcio będzie jutro wcinał ale z kus kusem :p

Wisienka kciuki za sesje-wydaje mi się że nie będziesz miała problemów z jej zaliczeniem :-) :-) :-)

Tymek steka.. szybko coś dzisiaj :-/
 
ŪWłaśnie co wyszłam z pod prysznica. Dziś nie układam bo boli :( i nie nie mam cierpliwości. Chłopakom odpuuszczałam i na ich dokazywanie machałam ręką również na bałagan po moim sprżtaniu ale klocków nie dam rady, jeszcze z głową w dół :( Aż krzyczeć mi się chce :( Jeszcze jak nie dotykam zęba i mam stałą temp to tylko takie pulsowanie czuję ale nie daj boże dotknę choć językiem do ból aż do pięt dochodzi :( Obiad to pogniotłam sobie na papkę. I nic więcej nie jadłam :( Wolę być głodna, zresztą nie da się zjeść z bólem :( Jeszcze jutro przeżyć.
Jakiego mam wkur... na moje zęby, To jest masakra :( Dbam jak nie wiem, wciąż latam do dentysty nie mam żadnej próchnicy.

Wieje niemiłosiernie aż domem trzęsie. prąd mam . Korba prądu nie ma i pewnie już też tel jej się rozladował :( Ja mój cały dzieeń na wszelki wypadek trzymam pod kablem. Umarlabym ze strachu gdybym miała tel rozładowany gdyby prądu zabrakło :(

Madzia
, to przynajmniej odpoczniecie. Na łyżwy chętnie bym się też wybrała. Ja właśnie też wciąż mam oponkę na brzuchu mimo, że wydaję się być chuda. Jak ja bym chciała mieć takie zaprcie do ćwiczeń jak Ty, Mikotko, Teri, Minnie Szybko bym się jej pozbyła. 6 weidera fajnie działa, jak trochę ćwiczyłam to szybko były rezultaty.

Oj Mikotko to cierpimy razem :(

Wisienko
to cudownego weczorku Wam życzę ! Co oglądacie ?

Zaraz Wam prześlę fotkę , mam na tel. S właśnie mi przesłał.
Siedzi w restauracji z kolegą i nagle ktoś przybiega, że drzewo na auta się przewróciło. S patrzy, nasze jedyne ocalało - drzewo 50 cm przed maską spadło, 5 kolejnych aut uszkodzone i pogniecione .....
To pierwsze to nasze. Opatrzność ? Dobrze rok się nam zaczyna ?



Światło zaczyna mi migac :( Oby prąd nie znikł. Jak ja mleko wówczas podgrzeje ?
 
Ostatnia edycja:
Madzia u nas kasza jeczmienna :-D Tymus spi?
Robaczku wspolczuje boku zeba.:-( mam nadzieje, ze da Ci odsoanac w nocy i jutro! A pogoda okropna! Wiadomo kiedy przywroca Korbie prad? Zagotuj sobie wode, na wszelki wypadek, a obok miej chlodna przegotowana w razie co, a jak pradu zabraknie to wlej do garnka wode i postaw nad swieczka. My tak zrobilismy jak Mloda miala pare miesiecy a nam prad padl. M postawil garnek z woda na pudełkach od plyt a pod nim swieczka i tak podgrzal wode :-) o matko! Ale S mial szczescie! Ja zawsze mówiłam M (jak jeszcze mieszkalismy u mnie), zeby przestawil samochod spod jabloni jezeli jest silny wiatr.bo nigdy nic.nie wiadomo :-/
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas też wieje strasznie. Aż Mila śpi u Antka w pokoju na materacu bo od strony jej okien wieje i zacina deszczem,wali i gwiżdże aż ona się boi. Więc śpią razem. Tosiu na łóżeczku a ona na materacu.
Robaczku
Biedna ty, tule mocno. Wstrętne zeby. A co do mleka to zagotuj wodę i daj do termosu a potem w niej zagrzejesz. O jej z tym drzewem ! Szczęście wielkie.
Marys
Tosiu śpi na takim małym łóżku 2 miesiąc. Super. Odkąd ma jest coraz lepiej ze spaniem.
 
Do góry