reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Marys lubisz jezdzic autem, dzięki dobrze sie czujesz za kierownica ? Wersalka to bardzo kiepski pomysl. To kiepskie łóżko. Jak masz wybor to postaw na swoim.

Wisienko a jak Tos zasypia ? Hubi bez zamkniecia by nie zasnal bo by wychodzil.

Wciaz nie moge uwierzyc ze auto cale :-) Strazacy jak zobaczyli auto i to drzewo to zaczeli sie smiac... S radosny jakby w totka wygral :-)
 
reklama
Robaczku! Szczęście wielkie! I szczęście ze akurat nikt wtedy nie.szedł do auta.


Więcej.nie napisze. U nas wieje strasznie. Boje się. Trzy lata temu przeszedł.u nas huragan. Przez naszą wieś. Były wielkie.szkody. U sąsiada rzuciło drutami aż.iskry poszły. Juz jesteśmy bez prądu. Musze baterie oszczędzać.
 
Dobry wieczór,
jakos miejsca nie moge sobie znalezc caly dzien i weny brak do pisania, ale zle czulabym sie nie odzywajac sie wogole.

Dziekuje Wam za slowa wsparcia - bardzo duzo dla mnie znacza

Mikoto - wspolczuje bolu przy @, ja wlasnie wyczekuje drugiego po ciazy :confused2:

Justa
- moja mama ma podobny zmywak i szczerze to jest niezadowolona. Dookola odplywu brzydko sie odbarwil. Zglaszala nawet reklamacje wymienieali i to samo, a facet twierdzil, ze wczesniej mu sie tak nie zdarzylo. Troche dziwne. Ale nie wiem czy ta sama fimy czy jakas inna

Wisienka - ciesze sie, ze imprezka sie udalo, ale nie watpilam ze tak bedzie z taka Gospodynia !

Terii
- uzywalas juz funkcji pioracej w odkurzaczu ?? Piesek na tabletkach ma sie dobrze, je , pije ma w miare energie

Martam
- super, ze udalo sie pospac, a bezsennosci nie zazdroszcze - tez pod koniec juz spac nie moglam :sorry:Wygladasz kwitnaco !

Minnie - gratuluje samozaparcia - ja sie jakos zabrac za cwiczenia nie moge, a marudze ze gruba jestem :eek:

Korbus - czuje sie rozdarta, bo wiem ze nie unikne niesety tej okropnej decyzji. Czekam na srode, na wyniki biopsji i moze jakis opis tego wszystkiego dostane. Jak bierze leki jest dobrze, bez nich bardzo zle :-( i nie wiem jak dlugo moge odwlekac :-(

Minnie - psina na 99 % ma nowotwor :-(

Robaczku - oj ten zabek...dobrze, ze auto ocalalo

Dzis z E mamy kipski dzien, ja nie moge przestac myslec o psie, a jak widze, ze z wierzchu nic mu nie jest to kompletnie sie gubie. On nie wie co ro ic z domem teraz wpadl na pomysl, ze kupimy tu a oprocz tego jakas ziemie w polsce aby byla .... chce na slasku gdzies kolo tarnowskich bo ma tam rodzine... nie wiem juz nic kompletnie...

Dziaciaczki dzis dobrze, obydwoje w humorkach. Tymkowa 4 ma juz dwie biale kropeczki na dziasle, wiec czekam dalej. Wieje u nas straszliwe, nawet przez chwilke pruszyl snieg !!! ale jest na plusie wiec szansy na nic wiecej nie ma
Caluje Was :*
 
Wisienka poki co, Karina musi miec zamkniecie inaczej bedzie uciekc :-/
Robaczku uwielbiam jezdzic samichodem i zawsze patrze z taka mala zazdroscia na kierujacych, ze oni prowadza a ja nie, ale juz nie dlugo, mam nadzieje :p hmm... Za kierownica bylam z 4 razy tak, ze jechalam w kolko czy kawalek po prostej drodze, radoche mialam jak nie wiem co :-D
Mikoto tule! Mam nadzieje, ze szybko usuna awarie pradu! Oby nocka byla spokojna dla Was!
Gosiak mocno tule! Z tym kupnem ziemi to nie taki zly pomysl
Madzia u nas tez strasznie wieje i swiatlo czasem zamruga :-/ raz nawet tv sie wylaczyl :p

Troszku poczytalam, drineczka wypilam wiec czas spac bo rano trza wstac! Spokojnych i bezwietrznych nocek zycze!
 
Mikotku
Mam nadzieję że będzie dobrze. Odezwij się jak tylko będziesz mogła. U nas też okropnie wieje. Prąd mamy.
Robaku
Jak u was ?
Gosiak
Dziekować! Spokojnej nocy wam życzę.
Dzieci śpią a my mieliśmy cudowny wieczór.
Dobranoc
 
Masakra co za noc. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak wiało. Aż człowiekowi się zimno robiło (mimo, że w domu 23 stopnie). Cos nam walilo po szczebelkach balkonu,raz to tak porządnie. Teraz juz widmo to wiem co. Na balkonie wyladowal latający spodek - kołpak od samochodowego koła (mieszkamy na 1 pietrze). Po zdjęciu Robaczku aż się bałam o nasz samochód, ale chyba jest cały.

W domu też huragan. Miki znów miał swoje napady wrzasku, całe szczęście mniejsze i krótsze. W ogóle to stalowej się. Ze zmęczenia tak twardo spalam, że nie od razu usłyszałam jego płacz. A on nie przyszedł do nas, tylko siedział na łóżku i płakał. Co ze mnie za matka. Potem ześmy juz go zabrali do siebie.

Krysią jak zwykle spała spokojnie. Nawet wrzaski Mikiego jej nie przeszkadzały. Tylko po 1 i po 5 obudziła się zjeść i spała dalej.

Ja tez juz lepiej. Gardło boli tylko trochę, prawie wcale. Dość pospałam, mam nadzieje, że sił mi starczy do jutra. Choć noc mnie przeraża, że znów Miki urządzi koncerty.

Jak tam u Was po wichurze? Jak nocki?

Mikoto, Korba, jest u Was prąd?

Aro już pracy, Miki rozrabia (gorączka od wczoraj już nam nie dokucza), Krysia zapełnia pampera.

A teraz czas na wyzwanie nr 1 - podać Mikiemu antybiotyk :-\

Gosiak, tule mocno.
 
Witam się!


Zosia wstała o 6.40. Wcześnie, ale cieszę się, bo będzie miała drzemkę. Prąd włączyli w nocy. Ale tak strasznie wiało, że pół nocy chodziłam.ubrana od okna do.okna.


Wisienka dzieci spaly spokojnie? Masz dzisiaj szkole? Cudowny wieczór? ;-) cudownie! Należało się Wam!



Robaczku jak.Noc? Spaliscie?


Korbus jak u Was?



Gosiak gratuluję zabka! Bardzo mi przykro z powodu psa :-( to dla Ciebie trudne :-( Tule mocno! Co do kupna domu/ ziemi musicie dokładnie.przemyśleć decyzję.


Madzia pospaliscie?


Marys wyspana?


Palin skąd te nocne placzki? Zęby? U Zosi tak.zawsze kiedy zęby męczą :-( nie martw się na zapas :-*
 
reklama
Do góry