reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Palin ciesze sie, ze znalazlas powód przez ktory Miki sie budzil :-) bylovo znakach nakazu glownie, o wlaczaniu sie do ruchu, oponach, hamowaniu... O skrdyzowaniach bylo w sobote i jakos bardziej mnoe to interesowało ;-) w srodw teoretcznie powinnam jeszcze pojsc, ma byc filmik o pierwszej pomocy, a potem rozwiazywanie przykladowych testow, ale M ma w tym tyg na druga zmiane wiec nie dam rady. Zreszta instruktor powiedzial, zebym obejrzala sobie filmik na YouTube o tym i wystarczy ;-)
Wisienka wspolczuje nocki :-/ oby dzien dzybko zlecial!

Dziewczynki apropos serkow, jogurtow itp z lodowki, dajecie prosto z lodowki (zimne) czy wystawiacie na szafke i czekacie az sie troche ogrzeje? Mloda cala noc spala, wiec pobudki nie bylo (przynajmniej nie slyszalam), ciekawe o ktorej wstanie :p
 
Wisienka, współczuje. Co tez przeszkadzało Toniemu spać? Trzymaj się, Kochana i uważaj na siebie. Niewyspanej niedobrze siedzieć za kółkiem.

Marys, tez się cieszę. Mikołaj do tej pory śpi spokojnie. Zagladam do niego co jakiś czas, to tylko czasem ma zmienioną pozycje (a jeszcze wczoraj w drugim pokoju było słychać jak oddycha).
To faktycznie nudy były. Na 1 pomoc zawsze warto iść, choć ja nigdy nie lubilam iść po to, żeby gapic się na TV. Tyle to mogą po przegrywać na płytę film i dać do obejrzenia w domu (człowiek sobie w łączy w odpowiednim dla siebie czasie, jak będą się mógł się skupić, albo zawsze sobie odtworzyć kilkakrotnie). U nas z 1 pomocy był wykład z pokazem, prowadzone przez zaproszonego lekarza.
U nas rzadko Miki da się skusić na serek (jogurtów nie chce jeść w ogóle), więc prosto z lodowki dostaje. Zresztą, żeby się podgrzał to musiałby naprawdę trochę stać. Jak Mikołaj był młodszy to wystawiała do podgrzania. Moja koleżanką swojej córce podgrzewa w mikrofdali kilka sekund.

Bałda znów nie śpi. Wykupoliła się, najadła i wzięło ja teraz na uśmiechy i zaczepki. Bałducha moja.

Jeszcze 2,5 godz i powinien być Aro. Będzie niewyspany, bo od 3 nie śpi. Zapowiada się dzień pod znakiem Dużego Maruda :p :-\

No wiatr się trochę uspokoił. Za oknem biało - jeszcze, bo pewnie niedługo zniknie to co napadało.
 
Wisienka współczuję nocki. Oby klienci byli łaskawi i dzień szybko zleciał :*

Marys ja daję z lodówki a Ł trzyma chwilę na szafce

Palin dużo cierpliwości dla Ara :*

My dziś pobudka o 5:45 :-D W nocy stekal coś ale nie groźnie bo przespał noc w swoim łóżeczku. Ja właśnie delektuje się poranną kawką. Rano był Ł to na spokojnie wzięłam prysznic a on go ubrał.
Teraz czas do pracy :-/

Mikoto! Zapomniałam wczoraj o ćwiczeniach. Proszę o kopniaka :( :( :(

Miłego dnia :*
 
Witam się porannie!


Zosia wstała.chwilę przed 7. W nocy miałyśmy krótka Przerwa w spaniu, wiatr ZbudZil Zosie. Musze zdjąć lampki z balkonu, bo to.one tak halasowaly, a Zosia ma.łóżeczko zaraz przy oknie.


Marys dałam paznokciami.odpocząć i dałam.czas na regenerację. Ale jakby ktoś.je zobaczył, to pomyslalby ze nie dbam o nie, a jest Wręcz przeciwnie :-/ wstyd mi :-/ dziwnie z tym instruktażem na internecie. Ja serki wyjmuje, albo przykładam do.szklanki i króciutko podgrzewam.



Wisienka sił! Ratuj się kawka i porządnym śniadaniem.


Palin super noc Za Wami! Czyli to jednak antybiotyk. Słuszne podejrzenia miałaś, dobrze że Twoja hipoteza się sprawdziła.



Madzia Tymcio Was nie oszczędza ;-) a o której zazwyczaj wstajesz do pracy? Matt codziennie ma na te sama Godzinę? Kochana, nie zapominamy o ćwiczeniach, o zdrowym odżywieniu, o eliminacji cukrów i redukcji złych nawyków :p powtarzam sobie to każdego dnia :p wiem ze ciężko o mobilizację, ale to jak wyglądamy i jak się czujemy (abstrahuje od chorób) zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Kopniak pomógł? ;-)



Robaczku jak.Noc? Przestało juz wiać? Jakie plany na dzisiaj? Co na obiad?



Teri Daria pewnie jeszcze spi. Lista zakupów zrobiona? U Was biało? U nas czarno i mokro. No i wieje, łagodnie,ale jednak.



Gosiaczku jak noc? Jakieś nowe ustalenia z E.? Jak psina?


Emcia gdzie jesteś? :-(


Wenusjanka co u Was?



Minnie nie znikaj! Jak u Was? Chłopcy? Ty pewnie w ferworze pracy w domu.



Lecę się ogarnąć.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry BB !

I ja z kawą. Nocka taka stadardowa, 3 flaszki. Nie mam pojęcia o co chodzi Mu z tym mlekiem nocnym. Nie ma znaczenia ile zje na kolacje, ile dostane mleka przed zaśnięciem, ile będzie w pierwszej nocnej butli, zawsze budzi się 3 razy. Jak uda mi się Go położyć bez mleka, np dam wody to obudzi się po max 20 min i musi być mleko...Nie wiem co z tym zrobić. Dawać ? Nie za duży na tyle mleka w nocy ?

Wisienko, ojoj, to ciężki dzień przed Tobą. Płakał Tosiu ? Czy po prostu nie mógł spać ?

Palin, świtnie z purtkami , to może obejdzie się bez kropelek ? I jeszcze Miki ładnie spał. To nocka Ci się udała :) Mam jednak nadzieję , że nie będą Cię dręczyć marudzeniem :D

Gosiau, tulę Cię kochana. Trudny okres, napięcie. Domek, psina. Pewnie nerwowi chodzicie. Ale wcale się nie dziwię. To nie są łatwe decyzje. I ten piesek kochany :( Pamiętaj teraz trudno jest ale wszystko się wyjani, kroczek po kroczku. Starajcie się dbać o siebie, o Was, takie problemy powinny wspierać i łączyć. Robicie do dla siebie ! Jak Ci w tym pomoże to powyżalaj się.

Madzi , miłego dnia !

Teri, śnieg ? U nas wciąż a plusie i jak coś pada to deszcz, a pada i pada. Jak bez kawy ? Lepiej czujesz się po detoksie ?

Mikotko jak nocka ? Kręgosłup przestał boleć ? Mi się kiedyś łamały paznokcie . Może witamin Ci brak ?

To lecę Starszaka z łóżka emigrować. Młodszak śpi.

Edit Mikotko, dziśodgrewam wczorajszego indyka. Plany, standard jak na poniedziałek przystało, praca :) Na 12:30 mam dentystę. Podziwiam za saodyscyplinę. Jesteś w tym Guru !

Ja na nogach od 6:30 więc doczłowieczona. Pranie zrobione sniadania x3 zrobione, ogień się pali, posprzątane. Kawa wypita. Sewer kończy ubieranie.
O wlaśnie Hubi wstał. idę go ubrać.
 
Ostatnia edycja:
AJ AJ JUPI! Mikołaj jeszcze śpi. Aż mi dziwnie, że tyle czasu i tak spokojnie. Krysia znów furczy w pampersa. Troszkę przysnęła, ale znów daje koncert. Ciekawe co ją tak nagazowało :-\

Mikoto, cieszę się, że i Wasza nocka dość dobra. A próbowałaś zwykłą oliwką je natłuszczać? Kiedyś też miałam taki problem, ale samo przeszło. Mam nadzieję, ze coś w końcu pomoże Twoim paznokciom? A używasz rękawiczek do sprzątania?

Madzia, u Was tez nocka dobra? Super. Jestem tak naspana, ze chyba znajdę trochę współczucia dla Ara i dam mu zaliczyć drzemkę ;-) Ale zanim to, będzie musiał w końca listę przygotowanych zadań. Nie ma letko :p

Robaczku, dawaj mu to mleko (dobrze pamiętam że on był zawsze taki mleczny?), widocznie tego potrzebuje. Ja do tej pory mam co noc naszykowane dla Mikołaja porcje, bo może akurat mu się za chce (a juz jakiś czas nie pije). Z czasem sam zrezygnuje. A może tak sobie rekompensuje ten brak laktozy?

Dobra, pora wstać, bo aż wstyd się tyle byczyc w łóżku :p
 
Robaczku, nie wiem.co Ci poradzić :-( sporo mleka.w.nocy wypija. Woda nie działa :-( pytanie, czy chcesz by już przestał.jeść w nocy? Zosia nie je mleka w nocy od 10. Miesiąca, a teraz z dnia na dzień je go coraz mniej na śniadanie. Dzisiaj 120. Był czas ze w ogóle rano nie chciała mleka, ale po kilku dniach znów piła. Dziękuję, Kręgosłup juz prawie "mój" :-D koniecznie daj znać jak po wizycie u denstysty. Obiad pyszny u Ciebie. I mnie kasza z warzywami, dla Zosi rosol. Ale masz tempo! Już tyle zrobiłaś :-o



Palin lez, tyle Twojego. Należy Ci się. Tak, próbowałam oliwa. To jest właśnie moja bolączka. Rękawiczki. Nagminnie o nich zapominam :-/ wystarczy ze mimochodem uderze dłonią w kant i wtedy juz paznokieć zaczyna się rodwajac. Codziennie musze malować, w przeciwnym razie rozdwajaja się dalej :-/
 
reklama
Palin dokładnie tak to u nas na Mszy wygląda i błogosławieństwo dzieci jest na końcu zawsze idę z Daria jak jestem ..Jeszcze nie wiem co to się działo pod blokiem muszę sąsiadkę dorwać ;)
I U naschyba już pada a wieje też mocnobrr Dobrze że Miki spał spokojnie

Marys serki wyciągam wcześniej za zagrzania

Wisienka o jej dużo sił ratuj się kawą ;)

Mikoto wstała już o 8 za oknem jest ciemno tak pochmurno i wieje coś się bieli na balkonie ale nie wiem bo jeszcze nie wstałam z łóżka :p;)
Ja od dziś zaczynam ćwiczenia o detoksie czuje się lżej i mam ochotę na ruch ;)
O której wyryszacie na zakupy ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry