reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Tymek w żłobku miał biegunkę 1x. Popołudniu 2x kleksy. Sajgon zaczął się po wieczornym mleczku-już nie ta stroną i to 2x :( A smród taki sam :( Martwię się bo nic popołudniu nie pił :(
 
reklama
Madzia pewnie umknęło Ci moje pisanie o budowie bo pisałam o tym w wakacje :zawstydzona/y: nie ma to jak duża częstotliwość pisania :( ale przez ostatnie dni idzie mi chyba całkiem dobrze ;) budujemy dom w alpiniach :)
no na pomyłkę to marne szanse ale... ;)

Minnie właśnie przekopuje fora na temat pisuarów i może jednak dam się przekonać :D

Robaczku bardzo współczuję problemów z zabkami :( ja kompletnie nie mam ani pomysłu ani natchnienia na walentynki...

Po koledzie ok :) posiedzial, wypił kawkę, pogadał :)

Rozebralismy choinkę, pochwalam część świątecznych ozdób i jutro dokoncze :)

Wiem, że pewnie panikuje i jak przyjdzie termin to będę siedzieć i marudzić, że nie rodze ale przy Wojtku nie miałam żadnych boli ani klucia itd :( do tego moja gin ma urlop caaale dwa tygodnie :( Ehh ale staram się zachować spokój :)

Madzia mam nadzieje, że Tymciowi szybko przejdzie i ze to nic poważnego :( trzymam kciuki za spokojną noc.
 
Ostatnia edycja:
Cała moja Trójca śpi. Zaraz muszę Ara obudzić, żeby wrócił do łóżka, bo zasnął usypiajac Mikołaja. Mieliśmy wieczór spędzić razem, ale niech choć drzemkę zaliczy. Od 3 był na nogach.

Przepraszam, że nie wszystkim odpisze, postaram się to nadrobić później.

Co do mistrzowskiego antydzieciostwa, to kiedyś powiedziałam swemu proboszczowi, ze to krok do wynajęcia kościoła. Odpychajac dzieci odpycha się i rodziców. Te dzieci teraz nie przyzwyczajone jako młodzież i dorośli też chodzić nie będą, swoich dzieci też nie przyprowadza. Więc jak miejski przybierają- kto będzie miał przychodzić? NIKT!

A co do wątku, to mnie obojętne. Wiecie, że mnie podczytywano (być może nadal jestem na celowniku) I różne akcje przez to miałam. Więc teraz już mam w nosie czy Szpiegulce coś wyniuchają. Ale jak padnie decyzja przenosin, to spakuje swoje literki i przerzuca się z Wami.

A teraz lecę budzić Ara
 
Jestem. Napisałam posta i zamknęłam sobie okienko :no::wściekła/y: Także od nowa Polska Ludowa :dry: Przed 19 wróciłyśmy z maista, byłyśmy jeszcze odebrać od mojej Bratowej kolczyki dla Zosi, poluzowała się jedna zapinka, mamy takie same tylko z mieniącym się oczkiem :-:)tak:Babci wyniki rewelacyjne, najprawdopodobniej, albo i na pewno to nerwica, Dostała leki. Zobaczymy jeszcze co kardiolog powie. Zosia zasneła grubo po 20.




Padlam jestem po skalpel 2 ale cZad długo zbierałam się z podłogi ale Dałam radę :) zdecydowanie 2 bardziej mi pochodzi ;)
Madzia możesz tą 2 spokojnie ćwiczyć dużo daje też na mięśnie brzucha i pośladki ;)


Teri też właśnie skończyłam, dla mnie skalpel 2 jest fajniejszy, jeżeli się sprawdzi przez kolejne dwa tygodnie, to zamwiamy Secret, ok? wtedy można robić na zmianę. Tez chce upolować tę pościel, podoba mi się z brązami i bezami, i ta najbardziej by mi pasowała. Własnie popijam drinka :cool2: woda z cytryną i łyżką owoców mrozonych, mniam :tak:




Madzia spokojnie dasz radę skalpel 2. Biedny Tymek :-(
Mikoto co miałaś na obiad? Jak Wam minął dzień? Dużo rysujesz z Zosia. Jakie macie kredki?



Duzo rysujemy, kredki Bambino, Kaufland i jeszcze jedna firma, ale nie pamiętam :dry: Na obiad kasza gryczana. Jutro tez będą warzywa z kaszą i mięso z piersi kurczaka. Musiałam już dzisiaj podszykować, bo nie wiadomo o której jutro ksiądz będzie.




Mikotku ma pytankoo dostalismy odpowiednikmdelicolu do mleczka i napisali aby dac do mleka na pol godziny przedmpodanie i wszystko ladnie pieknie ale jak to w nocy robic ???czy np na spacerze ?? Zglupialam


Gosiaczku tez się nad tym głowiłam. W dzień było bez problemu, w nocy gorzej, wtedy dawałam bezpośrednio przed karmieniem. Na spacerach nie karmiłam, bo Całodobowe kolki uniemożliwiały wyjścia do ludzi przed cały okres karmienia. Także byłyśmy na podwórku :dry: sytuacja z weterynarzem :no: wszystko się skomplikowało, a pies nadal cierpi :(






Wenusjanka już Cię zgłosiłam do Sary, będziesz miała dostęp . Może lepiej skonsultować to z lekarzem? z nogą nie ma żartów.


Mikoto niezbyt mi idzie wstawianie linkow z komorki
na wyszukiwarce youtube mozna wpisac "pilates 30 min workout at home" jezeli nic nie pomieszalam... do tego rozgrzewka... zapomnialam jak na imie ale nazwisko gacka i rozciaganie na koniec z serii tych 8 min. co ten gosciu w pasuastym wdzianku prowadzi ;)))) Rozgrzewka i stretch sa moim zdaniem idealne a docelowo planuje 2 x w tygodniu pilates i 1x moze cos mocniejszego, moze sprobuje ten skalpel hak zachwalacie; najpierw jednak skrupulatnie przygotowuje ciało aby je wzmocnic. Nie chce narazic sie na kontuzje a wien ze przy pilatesie mi to nie grozi.
Ciesze sie ze bol kregoslupa juz zelzal, dlugo cie trzyma :(
Za forum zamkniętym jestem na TAK. Na styczniowkach tak piszemy od 5 lat. Nie da sie pisac o wszystkim na otwartym bo podczytywaczy niestety mnostwo.../
Minnie oooo to już wiem, tez ćwiczyłam 8 min abs , legs i rozgrzewkę. fajni są :cool2:cały @ mnie trzyma :confused2:





Robaczku ale się porobiło z zębem, dobrze, ze poszłaś, teraz czeka Cię spory wydatek, ale tak jak mówisz, jeden mniej potem do leczenia. Wasze Walentynki będą super, już sam fakt, ze planujesz niespodziankę. myślę ze nianie się zgodzą, kwestia wynagrodzenia. U nas Walentynki-urodziny-imieniny, tak się akurat złożyło, dzień po dniu, jakas tam okoliczność. Walentynek nie obchodzimy, na urodziny Mikotkowy dostanie prezent, także nie sobie podłączy pod Walentego , jak chce :sorry2::-D A mnie marzy się kino i kolacja, marzenia ściętej głowy, ale pomarzyć można :-D
Co do wątku zamkniętego - tak jak Madzi, mi to rybka w który link klikam. Może faktycznie będziemy mogły mówić sobie po imieniu :) i fotkować sobie :) zwłaszcza że i tak mamy grono zamknięte i nikt nie dołącza.


jestem bardzo :tak:za! wiele razy, mimochodem pisze Wasze imiona, a potem poprawiam, bo forum to jednak forum, dostępne dla każdego, a i zdjęc pewnie byłoby więcej :tak: układacie dzisiaj lego?



Martam jesteś zgłoszona do Sary. a u mnie jutro kolęda. pisuar powiadasz? Minnie podała słuszne argumety, szukaj promo na spłuczkę :-D



Wisienka tulę mocno, kładz się spać, wyśpij się!




Kochane, jak tylko Sara da mi znać, ze dołączyła wszystkie piszące do zamkniętego, zbieramy manatki i tam się urządzamy. :-D Jezlei o kimś zapomniałam, proszę się upomnieć :tak:
 
Ostatnia edycja:
O jakie przenosiny chodzi ?
Mikotku
Już się kładę. Super ze babcia ma dobre wyniki. Ale nerwica to też poważna sprawa. Jak ja,wam zazdroszczę tych ćwiczeń. Ale kiedy ja mam ćwiczyć. Dobrze że P ma wolne to posprzatal i obiad zrobił. Czuję się jak wyrodna matka.
 
Ostatnia edycja:
Mikotku,Saro dziekuje za dopisanie:)

Mikotku jak Zosi ostatnia piatka? Juz odpuscila? Mala dobrze spi i je? Mam nadzieje,ze babcia szybko upora sie z nerwica,to niefajne chorobsko,ale leki teraz sa dobre i szybko dzialaja.

Kingusiu pogniewalas sie? Lacze sie z Toba w bolu w kwesti braku cierpliwosci...kocham moja terrorystke najbardziej na swiecie,ale sa chwile gdzie wychodze sama z siebie...pozniej serce mi peka,ze wrzasnelam...To wszystko z przemeczenia,od ponad poltora roku nie wiem co to dluzszy sen..ba-co to sen chocby 3godzinny i to jednym ciagiem. Jak nie kolki i zabkowanie to karmienia nocne...

Madzia jak maly? Matko ja najbardziej ze wszystkiego boje sie wlasnie gryp jelitowych,odwodnienia i szpitala. Mam nadzieje,ze chorobek chociaz troche pije. Zdrowka!

Robaczku kciuki za Twoj piekny usmiech:)

Gosiu cholernie mi przykro,ze wyniki nic nie wykazaly:(Twoj pies ma wspaniala pania-nie zostawilas go na pastwe losu,walczysz o niego. Mam nadzieje,ze ktos wpadnie na inny sposob,zeby odkryc co mu dolega,zeby obylo sie bez niebezpiecznych zabiegow. Trzymam kciuki za jego wyzdrowienie!
 
Ojoj :( Chciałam poczytać i sumiennie odpisać ale już późno. Muszę się położyć bo rano kiepsko mi się wstaje :( Gdyby Hubulek już ładnie przesypiał nocki mogłabym posiedzieć jeszcze godzinkę i popracować dłużej i poodpisywać Wam ... a tak to wiem, że noc jest z przerwami. Dziś asystentka dentysty pocieszyła mnie, że jej dziecko do 4 rż się budziło.... czyli jeszcze cierpliwości 2 lata mnie czeka :confused:

Już prawie skończyłam moją stronkę. Jutro finish i to co lubię najbardziej - wystawienie faktury :D hehe :) :-D Mikotko moja kochana jeszcze raz dziękuję :* :* :* :* :zawstydzona/y:

Nie mam sił nawet iść do łóżka. Przyrosłam do krzesła... a jeszcze do kominka muszę dorzucić by do rana ciepełko było.

Dobranoc moje kochane :*
 
reklama
Palin wlasnie ta pierwsza pomoc ma byc z plyty, wiec moge tez obejrzec w domu. Chtba Miki odsypia ostatnie nocki ;-) ja M kupuje czekolade,a ma za tydzien imieniny ;-) najlepszego dla niego, miech slucha sie zony ;-)
Robaczku moze Hubi tyle potrzebuje mleczka? Karina nie zawsze ale czasem jeszcze pije mleczko w nocy. Jak to jedynka bedzie siniec? Jest to mozliwe? Nie wiedzialam ovtym o_O dobrze, ze w pore sie zglosilas ;-) ja tez nie mam pomyslu, tym bardziej, ze wypadaja w sobote, tak to zawsze robilam kolacje ze swiecami, bo o romantycznosc M moge zapomniec :-/
Mikoto o namaczalas w cytrtnie rozcienczona z woda? Gdzies czytalam, ze pomaga na pazurki.
Wisienka lobuziaczek :-D powodzenia na audycie!
Madzia o jeej :-( oby nic Tymka nie zlapalo! Kochana mobilizuj sie bo Ci kibicuje ;-) reszcie dziewczyn rowniez! gdzies czytalam, ze jak kark boli po wykonaniu cwiczen to ponoc cos zle sie robilo, ale pewna noe jestem.
Korba przynajmniej znalezliscie plusy braku pradu ;-) dobre i to :-D
Gosiak hmm... U nas to normalka, juz sie przyzwyczailam, zreszta E na pewno wiecej Ci pomaga niz mi M ;-) ale rozumiem, ze zle sie z tym czujesz, moze porozmawiajcie?
Paulunia dobrze, ze Tosiu troche lepiej, co pomoglo na katar? Miko ze strony sasiadki, ze zaoferowala pomoc :-)
Mikoto, Madzia, Palin ja moge tylko zazdroscic, wieczoru we dwoje juz daaaawno nie mieliśmy, M przy kompoe ja tv i tel, a jak go prosze zeby obejrzal ze mna film to wymowki, ze nic nie ma do obejrzenia... Ehhh :-(
Martam uwazaj na siebie! Odpocznij troche! Uu domek :-D a jaki? Powodzenia w budowie i ustaleniu co gdzie i jak ;-)
Teri to u nas choinka powinna stac cały rok, albo powinnismy ja ubierac w listopadzie, bo wtedy chodzi ksiadz po koledzie ;-) uuu w maju? To nie zlr :-D
Mikoto w.sumie to.nie.glupi pomysl bo zdjecia i info moze ktos poznirj wykorzystac na wlasne cele, jestem za ale dostepu nie mam :-/
Emka.moze to.niednorazowa.nocka ;-) trzymam kciuki za kolejne ;-) a skad nerwica u Ciebie?
Wenusjanka ojejku, uwazaj teraz, moze ja usztywnij?

Uff... Udalo sie nadrobic :p (chyba ;-)) dzisiaj nawiedzily mnie kolezanki wiec dzionek. Szybko zlecial. Mloda ponoc nie spala w dzien, ale i tak zasnela o 21:30 :-/ przez godzine z nia siedzialam i probowalam polozyc do snu :-/ nie wiem co zrobic o_O M standardowo juz przy kompie, ja po 22 siebie ogarnelam po ogarnieciu mieszkania. Dzwonilam dzisiaj do instruktorki i umowilam sie z nia na piatek... Nie zbyt mi to pasi, no M ma druga zmiane i z ciezkim sercem musialam poprosic tesciowa aby z nia zostala do 19 :-/ ehh... Musze sie z nia jakos dogadac zeby miec jazdy tylko jak M ma pierwsza zmiane. Takze w piatek chowac sie w domach bo moge wyjechac na ulice miedzy 16 a 18 :p I to chyba tyle... Ide spac bo znowu bedw przysypiac w pracy :-/ spokojnych nocek!
 
Ostatnia edycja:
Do góry