reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Ankaka, MatkaEwa- mój synek też był bardzo smoczkowy, a jak pewnego dnia schowaliśmy wszystkie, to jakby o nich zapomniał ;-)zero marudzenia, zasypiał też bez problemu bez- aż byłam w szoku, więc warto próbować :tak: A było to w listopadzie, więc mam nadzieję, że już zapomniał co to smoczek i nie będzie podbierał młodszemu bratu ;-)

witam się i ja po bardzo długim czasie :-)
 
Hej kobietki :-D

Przywiało mnie po długim czasie. Przywiało mnie, aby złożyć wam najserdeczniejsze życzenia w dniu naszego święta. Oby zawsze było tak cudownie jak dotychczas :-)
 
U nas nic nowego. Dziewczyny rosną jak na drożdżach, szaleją coraz bardziej. Wczoraj Wandziuszka zerwała mi multiramkę ze ściany. Bałam się zajrzeć czy jest cała jak huknęła za kanapę. Czekałam na męża. Alinka za to nam coraz ładniejsza się robi. Blondynka o wielkich niebieskich oczach już potrafi wszystkich zawojować a co to będzie później...

Trzymamy się w miare zdrowo bo od marca tylko (albo aż) zapalenie pęcherza u Wandziuszki ale leki pije ładnie wiec nie jest źle.

A my? My stoimy przed życiowym wyzwaniem. Kupiliśmy projekt domu jednorodzinnego i obecnie bo adoptujemy do warunków rzeczywistych i jeśli zaświeci u nas słonko jeszcze w tym roku stanie cegła na cegle. ;) Sprawy się ciut pokomplikowały, bo nasze mieszkanie od 01.06 stoi puste więc trzeba będzie się mocno skupiać, żeby kasy na miesiąc starczyło ale jestem optymistycznie nastawiona.

Od dzisiaj planuje zaglądać tu non stop. Kocham was!! A jak wybuduję dom to wszystkie was zapraszam na parapetówkę ;P
 
reklama
iiiii ja się witam po baaardzo długm czasie! ;)
dzieciaczki śpią, więc czas na nadrobienie zaległości! :) dopiero odkrywam niektóre wątki, po ponad dwóch latach :szok:


Ostatnimi czasy moje dni były bardzo różne, z przewagą na te nie fajne, dołujące. Ciągle coś się waliło ;/
Od wczoraj wschodzi u mnie słoneczko ... ;) trochę odpoczęłam , poszłam na zakupy ;) < kupiłam sobie aż 3 sukienki, w tym jedna na chrzciny Julka> , wszystko pomału jakoś nabiera kolorów, chyba przez to , że nasze leczenie pomału dobiega końca. Niby to dopiero w sierpniu, więc czekają nas jeszcze 3 chemie, ale mimo to, to już bliżej końca ... :) Antek po ostatniej chemii nie miał żadnych powikłań, mam nadzieję, że i tym razem tak będzie :) a kolejna chemia czeka na nas już w najbliższy wtorek, wtorek 02.06. - dzień urodzin Antka. Mało fajny prezent na urodziny, aczkolwiek bardzo potrzebny, dla lepszego jutra... w CZD jest Fundacja Nasze Dzieci. Organizuja urodziny dzieci, jeżeli wypadają akurat w szpitalu. Więc zgłosiliśmy i my się :) we wtorek będzie czekał na Antka mega dobry tort urodzinowy i prezent nad którym jeszcze myślimy i mamy dać im znać.

Dzieci wstały więc i pisanie się kończy, czas na obiad. :)

PS. dziękuję Robaczkowi za motywację do pisania.. ;) i obiecuję, że będę te pisanie nadrabiać! :tak:
 
Do góry