reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Marcysiowa , jasne , że można farbować włoski, to bardziej chodziło o amoniak w farbach żeby go nie wdychać.
Ja już też miałam centymetrowe odrosty, nienawidzę odrostów, ja sama sobie teraz farbuje nie chce mi się iść do fryzjera, może przed Świętami się wybiorę.;-)

Teri Gratuluję 12 Tygodnia :tak:

Annagro Witaj , i zaglądaj do nas ;-)

Robaczku,no tak mówili w pogodzie, że jeszcze w piątek w miarę ale sobota już mróz:szok:
Ja też jakoś boję się zamówić spodni z allegro, chyba muszę się dobrze pomierzyć :-)

Robaczek co z naszą herbatką ???
 
reklama
Rany julek, nie mogę sobie spokojnie usiedzieć. Ciasno mi normalnie siedzieć. Niby ten brzuszek nie za duży, ale siadać muszę jak facet :baffled:
 
ale dużo nowych mam jeszcze dochodzi :-) suuper im więcej tym lepiej :tak:
witajcie i napiszcie coś o sobie :happy:
mamawikusi ja do swojego idę 18.12 ale powiedział że bez usg a ja należę do tych niecierpliwych i juz szukam innego lekarza żeby iść na usg przed świętami to najpuzniej 15 tydz wypada bo jak nie zrobie usg przed swiętami to całe świeta będę sie zamartwiać a nie chcę tego w swięta jeszcze jakby mi powiedział co jest to byłyby to dopiero suuuuper święta :-)
 
Skusiłyście mnie na te spodnie i własnie je zamówiłam, wziełam kolor popielaty. Fajnie się prezentują na zdjeciach.
A ja czarne :) Też zaryzykowałam ale przekonują mnie to że się rozciągają.
Też napiszę opinię o nich :)

Kamciak witaj !!!

Palindromea - ja mam największe trudności przy wysiadaniu z samochodu wysiadam jak słoń :D Kilka razy wysiadłam normalnie, czyli szybko to tak mnie strasznie zabolał brzuch, że teraz jedna noga, trzymam się dachu, wstaję, druga noga ... :D:D:D
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!!Jestem kolejna Czerwcóweczką to moja pierwsza ciąża,od wczoraj dopiero na zwolnieniu,bardzo chciałabym do WAS dołączyć,oczywiście jeśli to jest jeszcze możliwe:)
 
Do góry