reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Trusia-to jest firma DorJan, model danny sport prestige 2010. Kupiłam go w Krakowie, jak chcesz to podam Ci namiary. Nowy kosztuje 1690 ale dają 10% rabatu przy płatności gotówką. Gondola, spacerówka i fotelik (z daszkiem i osłonką na nogi). Duża torba z przewijakiem, folią przeciwdeszcz. i moskitierą. No i dolna częś gondoli (taczarna) jest ze skóry, tak samo jak rączka. Tapicerka zdejmowana do prania. Ja jestem zadowolona i polecam. Kolorów jest kilka do wyboru.
Jest jeszcze model tańszy o ok. 200zł ale nie ma tych elementów skórzanych, ale za to kolorów więcej.
 
reklama
Filutek jaki zainteresowany widze kreci sie kolo wozka chyba mu sie spodobal :D ja nie mam wózka wcale :-D a wy sie martwicie ze juz ostatnie jestescie :-)
tzn teoretycznie mam, po Agacie, a ona z kolei ma po moim chrzesniaku, który ma 5 lat.. nawet nie wiem jaka to firma, chyba musze sie zebrac wreszcie i pozdejmowac pokrowce zeby przeprac.
 
Trusia-stelaż z gondolą 15kg
Aniu-tak Filuś wyraźnie zainteresowany nowym sprzętem. Obiecałam mu, że będzie mógł wchodzić do kosza na zakupy a tu pech chciał, że zapomnieliśmy tego kosza ze sklepu i w przyszłym tyg. będzie. Filuś niestety musi poczekać na swoą brykę.
 
Ostatnia edycja:
oj Trusia ja mam wózek za 600 zł - używany roan i jestem bardzo zadowolona. Jakoś przeszły mi szaleństwa wózkowe po pierwszym dziecku, kiedy to co kilka miesiecy zmienialam wozek :) A roan mi sie podoba, jest co prawda ciezki, ale to u mnie nie problem zreszta wszystkie tego typu wozki sa ciezkie, duze kola juz sporo waza. U mnie było odwrotnie, tzn to mój mąż upatrzył sobie wozio za 2,5 klocka a ja stawiałam opór.
 
Ja mam używany implast za 800 a on nadal że drogi, znalazł w komisie ciężkiego kloca za 360 i uparł się na niego, mądry jak wyjedzie to ja będę targać na piętro... Mam ochotę wziąć moje odłożone zaskórniaki i jechać i kupić Camaro za 1,2 i finito....
 
Oj to widzę że nie tylko ja bez wozka jeszcze:D Tzn kupiliśmy w sobotę spacerówkę X-Lander 2010 nowiuśką ze sklepu za 800 zł:) Al gondoli nie mamy. Szukam używanej:)
Trusia- kup tego implasta, moja kol miała i była zadowolona. Wjedź mu właśnie tym jego autem na ambicję!!
 
reklama
Do góry