reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

andziak gwarantuje Ci ze po tych paru/ moze parunastu dniach smutku i zawodu zaczniesz sie cieszyc i nie bedziesz juz czula sie tak fatalnie. wierz mi, ja bylam pewna ze bede wyla z rozpaczy az do dnia porodu, ze nie bede cieszyla sie z tego dziecka, a moj maz myslal ze nie chce juz tej ciazy i tego dziecka.....A radosc z tego dziecka, z synka przyszla sama, nie wymuszona.......... a ja tego swojego synka nie wyobrazam zamienic na zadna coreczke:tak:
Zycze Ci zebys jak najszybciej zaczela sie cieszyc i juz nie myslec ze to miala byc coreczka
 
reklama
czesc laseczki :-)

Witam sie z kazda z osobna
best34_%28www.e-gify.pl%29.gif


Andziak gratulacje zdrowego dzidziusia :-)
Mama pozwolilam sobie zobaczyc twoj wykres, wow....&&&&&&&&&&&&&&&&& 3mam mocno :-)
Piranha torba spakowana??????

A ja mam dola jak ode mnie do PL a moze i dalej :( Wkurza mnie ten jakis plyn, ktory ginka wynalazla i tak sobie mysle ze moze ja jestem juz bezplodna???? Cholera jasna, poszlam do niej, zaplacilam sporo kasy i du...a, od was wiem wiecej niz od niej. No nic, trzeba czekac do piatku i porosze o wydruk moich wynikow, jesli tylko bede je miala to wtedy bede Was prosic o interpretacje.

Dziewczyny uciekam bo jest mecz,

Milego popoludnia
 
Andziak Gratuluję syneczka :D i to dorodnego i zdrowego!! Będziesz królową swoich chłopaków :)
Kate dziękuję :) a Alan to niezły mistrzunio :) fotki nowe daj :)
dla ciebie szacuneczek, za ogarnianie wszystkiego, za energię i chęci :)
Patrysia ja patrzę na twoje suwaczki to zazdroszczę-pozytywnie rzecz jasna ;) ...mój Mati w wieku Twojego Dominika, masz już po drodze Alanka i Marcelek w drodze...a ja tu dopiero drugie dziecię dziergam ehh
Aneczka to kochani bracia opiekunowie, chwali się :)
fluidki zwijam chętnie :p
Mama no u nas najpierw maraton trzydniowy, dzień przerwy i jak się okazało że mnie owulka zrobiła w konia..znów maraton trzydniowy:-D
wysiadam...nie powiem, chcica była i miło było..ale dziś to już przemęczenie materiału czuję:-D
&&&&&&& ślę :DDDD
czarodziejka chętnie zajrzę na bloga, a ty rób szkołe wizażu jak masz okazję i chęci:tak:
KAsia tulę, faktycznie lipnie z gin wyszło, miałam nadzieję że coś sensownego doradzi, powie...zadziała..
trzymam kciuki za wyniki
a ty pisz jak tam mecz, bo ja dziś akurat do wieczora w pracy ..

dziewczyny mam pytanie o temometr...pomocy!!!
mój rtęciowy mi dziś upadł i niby nic się nie stało, ale już boję się go używać..kupiłam w aptece elektryczny, niestety tylko z jednym miejscem po przecinku, innego nie mieli. No i pytanie-bo rtęciowym mierzyłam tempkę 10minut, a elektryczny pewnie szybko zapika że pomiar gotowy i co? mam go jeszcze trzymać? wyciągnąć?
 

Truskafka mierz zgodnie z instrukcją i jak będzie pipać :)-)) to wyjmij nie trzymaj dłużej. Ja mam jakiś bezrtęciowy a;;e "ukradłam" mamie rtęciowy i mierzę nim, szkoda że juz rtęciowych nie ma...

Andziak gratuluję zdrowego synusia i trzymam kciuki za to abyś cieszyła się tą ciążą, może jeszcze kiedyś się zdecydujecie... wtedy na maksa osłabiaj plemniory twojego M.

Ja czekam na @ ale dzisiaj już mnie coś brzuch pobolewa na dole i nitki krwi przy podcieraniu zauważyłam. Powiem Wam, że troszkę się denerwuję tym planwaniem bo bardzo mi zależy na córci i już sama nie wiem jaki plan zastosować, z jednej strony się boję że nie załapie 0+12 a z drugiej znajoma ma syna z 8dc...ahhh zrobię wszystko i poprostu co nam pisane to będzie, ale wiem jedno że bardzo pragnę crki i tylko Wam to mówię, bo jak innym, rodzinie to słyszę że to nie jest ważne tylko zdrowie jest ważne, ja to wiem przecież chcę zdrową córcię....głupio się z tym czuję...
 
PatrysiaK mysle ze u Ciebie takie stany wywołują hormony!!!!!
Zobaczysz ze jeszcze bedziesz miala napady euforii..to normalne.
Ale jednaK po porodzie wpadniesz w mega radosc...taK czuje!!! Zobaczysz swoja KruszynKe i zaKochasz sie po uszy:))))
Glowa do góry:)))))

AndziaK rączKi mega mocno zacisniete:))))))
_______________
Dziewczyny a ja mam ostatnio zajawKe na makijaz...Mysle taK sobie czy by nie zrobic kursu wizażu ale dla samej siebie, nauczyc sie podstaw makijazu i roznych trikow, oraz doboru kolorystyki:)))))
Nie wiem czy znacie Blogmakijaz.pl promowany przez Sephora, tam moja Kolezanka na krotkich filmikach uczy wizazu:))))
Bardzo mnie wkreciło:))))))
Lagoon.jpg


ja skaczylam kurs paznokcie wizaz rzesy depilacja i jeszcze inne i sobie nie robie nic komus czasami ;p
 
truskafffka jasne, ze napisze wynik. Moja ulica szaleje, mysle ze dla nich to juz po meczu, bo chodza od domu do domu i sa juz dobrze wstawieni :-). Malo tego moja cora z M sa za druzyna Anglii (tylko dzisiaj) a ja dopiero bede kibicowac jutro naszym, flagi i szaliki w salonie rozwieszone, wiec maja sie wbic znajomi i bedzie super. Pierwszy mecz ogladalam w PL, matko jaka super atmosfera byla :-)
 
Ostatnia edycja:
tasha ja np z Nadia i w tej ciazy cwicze z Nadia spacery po pare km dziennie w tej jezdze rowerem wiem ze nie powinnam ale ja musze sie ruszac;/ a rano i weiczorem takie cw rozciągające bo ja nie potrafie np dopuscic do siebie zeby byc grubym i np pilnuje siebie ;/oczywiście jak mnie cos boli to nie ale wiem ze te cwiczenia mi sie przydadzą przy porodzie :)
a najbardziej mnie maz denerwuje jak mi powie ze gruba jestem masakra a sam wyglada jak slon;/
 
reklama
Andziak... Na penwno Ci smutno i czujesz rozczarowanie...Nie będę Cię pocieszać, ale trzymam &&&&&&&&&&&&& żebyś jak najszybciej oswoiła się z myslą, że masz zdrowego synka, który jest małą bezbronną istotką i chce byc kochanym ;****

Marzycielko,
chyba masz dziś owu skoro tak temp poszła w dół? szkoda, że nie masz testów...

Piranha,
u mnie dzis wielki skok czyli owu się przesynęła i chyba była za drugim podejściem jak myslisz?
Jak tam pranie porbione i ciuszki gotowe Kajusi?:) Ale Ci dobrze, że będziesz miała M tyle czasu przu sobie;))

Mama
mija ale wykres, aby nie zapeszyc tylko mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Noemi,
a w tym cyklu wgl nie było stranek? ale twój wykres wygląda ulala ;)))

Truskaffcia, to teraz po takim wysiłku odpoczywaj, chyba , że M Ci spokoju nie da:-D wiesz chłopy się przyzwyczajają do dobrego:tak:

Czarodziejko
, jak najbardziej rób kurs;* A my będziemy zasypywac Cię pytaniami ;*

kasia, no mecze są strasznie emocjonujące a wgl jak gra"swój" ;))

Daria, tasha, Kniga,Kosmo, Kate, Patrysia, Pierogatka, Aneczka i Reszta Babeczek Buziaki;*****
 
Do góry