reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Rusia, 1 Czerwiec 2005.

1. Gość 301

Gość 301 Guest

Daria, ja też miałam od pocztątku do końca ciąży brzuch strasznie nisko.... więc spokojnie;)

Marzycielko, głowa do góry!!! Słońce nie załamuj się, nie ten cykl to będzie nastepny Twój!!!

Mama, no jak pięknie musisz miec.... no takie odzywki są najlepsze:tak:

Piranha, ty Łobuzie:-DPakować mi się proszę raz!:tak:
    Ale mam kłucia w jajnikach kurka siwa ciagle cos...ale śluz nie ten więc wiem, że owu była;-)

2. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

padam na twarz...
    wypiłam 3 piwa-urobiłam sie i nie wiem czy na górę wejdę:confused2:
    jutro oby pogoda dopisała to będziemy dalej dziergać..

śpijcie dobrze kochane:tak::tak:

do jutra!

3. reklama
  4. Czarodziejka

Czarodziejka New Member

Witam Wieczornie:)
    No zawiedziona jestem wyniKiem meczu..Kurcze no...Szkoda ze pL nie zdobyla przewagi...
    po meczu ludzi pod stadionem tłum...ale ogolnie Warszawa pusta:)))))

Piranha A tY PAkuj fatałaszki:))))) Kurcze alez to u Ciebie zlecialo....za chwilke bedziesz miala swoja Kajusie:))))))

TrusKaffka zdjecie Cudo:))))))

PozdrawiasKi babeczKi

5. Piranha

Piranha New Member

Mama, ja mam to samo, ubrań sobie odmówię żeby móc kupić jakąś fajną roślinkę albo coś do akwarium :-D Ja bym chyba umarła po 3 piwach :-), wypadłam z wprawy i już po kilku małych łyczkach robi mi się gorąco. Śpij dobrze!

Marzycielko, fakt, strasznie to szybko zleciało :-) A na poprzednich wykresach były skoki tempki wskazujące na owulkę? I Ty będziesz czekać 9 miesięcy na córeczkę, zobaczysz i wspomnisz moje słowa!

natusia, tak jest!!! :-D Co do tego kłucia to mnie często pobolewały jajniki już po owulce. A może tak na wszelki wypadek zadziałajcie wieczorkiem? :-) U mnie w szczęśliwym cyklu w dniu owulacji (a owulka była dopiero wieczorem) od samiutkiego rana występował już niepłodny, lepki śluz a tempka była już na wyższym poziomie.

Czarodziejko, Wawa pusta bo wszyscy do mnie do Wrocka przyjechali :-D Ano zleciało nawet nie wiadomo kiedy ...ale wciąż do mnie nie dociera, że to już w czwartek zobaczę córcię nie na ekranie USG a na żywo :-)

6. Andziak0307

Andziak0307 Active Member

Jejku Piranha jak ja ci zazdroszcze

7. Gość 301

Gość 301 Guest

Piranha ratuj!!! teraz chciałam zmierzyć ph i się nieznacznie podwyższylo(nie wiem czemu), a sluzu jest sporo i jest taki mleczy, ale dalej sie trochę ciągnie...o co kaman??? Czy taki może być po owulce czy co jest grane??? Chyba dziś zadziałamyyyy, ale mam stresssa :-D
    <a myslisz żeby lepiej poczekac ze względu na zbyt krótki czas brania suplementów?>

Mama śpi słodkooo:-)

Czarodziejko, mmm super Ci tak pachnieć;))) A jak u was? Kiedy fotki będa?:)

Andziak słońce.... Tulę;*************
    Nie smuć się tak bo nam też tu smutaskowo wtedy... jesteśmy z Tobą;*

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Czerwiec 2012
  8. Marzycielka12

Marzycielka12 Member

Piranha dopiero teraz mierze caly cykl od poczatku wiec niestety nie mam porownania.

Natusia powiem ci ze tez mnie dzisiaj jajniki bola, bardziej lewy i jakos tak lewa strona. czuje sie fatalnie dzis i tez mialam troche wiecej sluzu. chociaz tak jak wam juz pisalam wczoraj mi sie juz pojawil gesty zolty sluz. wiec tez juz zgupialam z tym wszystkim :confused:

9. Gość 301

Gość 301 Guest

Marzycielko, a w jakie dni sie przytulaliście? Może warto dziś? Ja tez juz nie wiem co o tym myśleć...myślałam, zę to prostrze... mam sluz 2 dni płodny potem zmiania się w lepki i gęsty, ale dalej się ciągnie (od wczoraj 23.00tak mam).... ehhh chyba synek się szykuje z tego śluzu:))
    Zapodałam sobie teraz sylk:-D a co tam:-D Bo mi obniża ph a jakbysmy się skusili to też z sylkem, bez org, ale wiesz mi sperma strasznie podwyższa ph i mam wtedy ok 7:-(i wszystko na marne... a nie dla mnie są irygacje:no:

M po meczu zaprasza mnie pod prysznic:-D i jak tu z nimi wytrzmać , jak się naszego "planu" nie trzymają:-D

10. reklama
  11. Marzycielka12

Marzycielka12 Member

Natusia na wykresie zaznaczylam kiedy byly przytulanka. widac te serduszka? my chyba tez zaryzykujemy dzis :-D
    moje Ph jest w granicach 4-5. a po seksie ty mierzysz odrazu bo ja dopiero rano i nadal jest niskie. a sylk uzywam tylko przed starankami i pozniej juz nie aplikuje.

mnie jakby maz zaprosil pod prysznic to odrazu bym sie zgodzila :-D

Ostatnia edycja: 8 Czerwiec 2012
  12. Piranha

Piranha New Member

natusia, może jednak dziś była owulka czyli jest u Ciebie standardowe 24-36h po pozytywnym teście? :-) Ja tam bym dziś zaszalała, z Sylkiem jeśli dobrze Ci on służy :tak: A masz Sudafed by połknąć minimum godzinę przed, próbowałaś czy Ciebie wysusza? Jak długo łykasz suplementy bo ja pod koniec ciąży mam potworną sklerozę? :-D

Andziak, i Ty niebawem będziesz się szykować na przyjęcie dzidziusia po drugiej stronie brzuszka ...a czy to będzie Zosia to już dowiesz się niebawem i nareszcie skończy się ta męcząca niepewność. Będziemy myślami i kciukami z Tobą!

Marzycielko
    , kciuki by tempka jutro skoczyła wyżej! Serduszek nie widać, musisz usunąć cenzurę w ustawieniach :-D

Noemi, WOW, jaki skok na wykresie! ...a może ktoś się zagnieżdża? :-)

Kinga, widzę, że dziś masz pozytywa, mam nadzieję, że dobrze wieczór z M wykorzystacie! :-D

Poleć forum