reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sylwia ...jasne , masz racje bez męża te chwile nie są już tak wyjątkowe :) życzę , żeby jak najszybciej się udało ...masz już fajnych chłopaków nalezy ci się córa jak nic :tak::tak::tak:
 
reklama
Anka34 napisala mi w sms:
"Wracam do domu.Lekarz stwierdził,że cc zacznął robić jak zacznie się coś dziać i nie ma sensu bym została w szpitalu."

Prosiła,by was poinformowac więc informuję.:-)
 
Anufifi no popatrz jak wiele plusów można znaleźć jak się chce :-). Ja urodziłam w marcu i zawsze myślałam, że tak jest najlepiej chociażby ze względu ze ma się przed sobą całą wiosnę i lato i mozliwość nieograniczonych spacerów z maluchem. Mam kolezankę, która urodziła w grudniu i bała się wychodzić z takim małym dzieckiem na mróz, zaczęła spacery jak miało 4 miesiące.
 
Dzien Dobry
o kurczaki widze ze u Ani juz sie alarm zacząl....
Kurcze mysle ze na dniach swoją wyczekaną coreczke tulic bedzie.....z jednej strony dobrze ze nie zostala w szpitalu bo przynajmniej my ja bedziemy mialy..choc z serca zycze jej aby porod odbyl sie szczesliwie i mozliwie szybko...wierze ze juz nie może doczekac sie kiedy zobaczy swoja małą księżniczkę:tak:
Medio - a nastepna Ty do rozdwojenia? czy są mamy ktore wczesniej mają termin.
Kurcze czas tak zlecial..pamieta twoj wykresik z plusikiem :)
U nas dzis spokojnie..w sensie nie wieje jak przez ostatnich kilka dni...ja po owulce ale coz z tego jak mężusia w domku nie bylo....zresztą jeszcze witamin nie biore wiec puki co ostroznie
Buziaki kochane mamusie, starączki, kobietki
 
Indygo , ja na spacery chodziłam jak chłopcy mieli 2 tygodnie...nie długie , ale wychodzilismy , myslę ze kazda pora ma plusy i minusy ale ja osobiscie nie będę planowac ze względu na porę ...to juz napewno nie na moje nerwy :tak::-D;-):-)
 
Uff na odśnieżałam sie że szok:wściekła/y: ledwo zyje... Ale wiadomosc ktora przekazala Medio postawila mnie na nogi;-):-):-)
Dobrze ze nasza Ania wraca a nie ozstaje w szpitalu i tam czeka..bo chyba nie ma nic gorszego jak lezec tam bezczynnie ,mozna fiola dostac;-)
Pozdrowionka:)))
PS. Anufifi nie dziekuje Kochana coby nie zapeszyc;-):-) i wzajemnie oczywiscie;-)
 
Anufifi kochana bylas w koncy na monitorinku owulki?
Bo przyznaje ze nie wszytskie posty wstecz czytalam ...
ja jakby co mam ginka u ktorego monitoring moglabym wykonywac. Koszt 50 zł...to duzo? malo? czy standartowo?
 
Oooooooooo jaka miła wiadomość Anulka wraca huurrraa...
wiem ze chciala urodzic w grudniu więc może bedzie tak....;-)
Czarodziejka co do monitoringu to ja u jeden placilam 70zł ale jak poszlam w poniedzialek to ten w srode mialam za darmo, czyli po 35złza jedno usg, ale zmienilam ginekolog bo byla straszna i teraz za kazde usg place 50zł;-)
 
reklama
Anufifi no popatrz jak wiele plusów można znaleźć jak się chce :-). Ja urodziłam w marcu i zawsze myślałam, że tak jest najlepiej chociażby ze względu ze ma się przed sobą całą wiosnę i lato i mozliwość nieograniczonych spacerów z maluchem.

ja też myślałam,że taka pora roku jak wiosna fajna na poród ( ja rodziłam 31 marca) i miałam plany drugie też urodzić w tym okresie, no ale cóż nie wszystko można mieć, a teraz zobaczymy co dalej ......... narazie czekam na owulke :tak: a jakby co na monitoring w styczniu ........ :tak:
 
Do góry