reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
anufifi każdej kobiecie która jest tu na staraczkach zależy ......;-)
Tylko faktycznie na początku staranek jest wielkie szaleństwo i trwa to niestety kilka cykli. Po pewnym czasie przychodzi opamietanie i wtedy czasami się udaje, piszę czasami bo nie zawsze każdej pisany jest szczęśliwy finał. Ale skoro czytałaś wątek od początku- sama doskonale wiesz.....:-D:-D:-D
Jednak trzymam kciuki !!!!!! Tylko nie daj się wkręcić w to szaleństwo, to taka moja dobra rada.

Medio spakowana jesteś do szpitala????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Wiem Beatko , i dzieki za radę ...ja poprostu juz taka jestem ...zawssze wszystko chcę juz natychmiast ...zero cierpliwości :-(
To niestety moja wielka wada ...staram się ale z marnym skutkiem z nia walczyć;-)
 
anufifi te dziewczyny które zaszły w ciąże i celowały na dziewczynkę i udało im się za pierwszym razem, nie mogą być pewne na 100% tego, że dzięki temu że serduszko było 3 doby przed owulacją się sprawdza. Zależy od tego sporo czynników i to potwierdzi każdy ginekolog. Są dziewczyny które serduszkowały 2 doby przed owulką i mają dziewczynki- teoria teorią, medycyna medycyną a natura i tak robi swoje.
 
Anufifi... mam to samo... musze juz i teraz!!! :-) Ale glowa do gory ...uda się !!!!
Ponoc jak sie w cos mocno wierzy ze sie uda to sie udaje!! Jak nie za pierwszym to nastepnym razem!!! Ale nie wolno tracic nadziei;-)
Buziaki:)
 
Beatka ja wiem że to nie jest reguła ...zdaje sobie sprawe ze to tylko jakas pomoc , jeszcze popróbuję ...mam chwile zwatpienia ale potem przechodzi ...ja nie długo sie staram wiec jeszcze przezyję porazke :)
 
anufifi poprostu nie daj się zwariować.
Bo czasami naprawdę można sobie więcej narobić szkody jak pożytku.
Ania miała DUŻO szczęścia że udało jej się tak szybko zajść w ciąże i jeszcze zrobić córeczkę, ale pamiętajmy że była świeżo po porodzie chyba 8 czy 9 miesięcy i jej hormony jeszcze niezle buzowały....;-)
Co do monitorowania cyklu to wiadomo że każdy cykl jest inny- raz możesz mieć owulkę w 16 dc a raz nawet w 9.
U mnie przed starankami było między 13 a 14 dc a potem wydłużało się do 21dc i tu wtedy było moje szaleństwo chęci posiadania dziecka.
Dopiero po kilku miesiącach cykl wrócił na właściwy tor....;-)
 
Aniu kochanie niewiem czego Ci zyczyc chyba szybkiego zobaczenia córuni, i koniecznie napisz jak juz bedziesz po wszystkim, buziaki dla Ciebie juz za niedlugo na zywo potwierdzisz to co my tu tak kombinujemy...;-):-):-D do usłyszenia
 
reklama
Do góry