reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejka ...bylam na monitoringu w sobotę ..pęcherzyk miał 18 mm , biorąc wszystko pod uwagę ...ekspertka od monitoringu Agnieszka obliczyła mi ze owulka powinna byc we wtorek do 15 :00 , i oby tak było;-):tak:.
Płaciłam 60 zł , za kolejne bede płacic 40 zł.
 
reklama
Beatko,
no właśnie o to nam chodzi w wyliczniu tych godzin, zeby chromoson X wytrzymal do owulki,dlatego trzeba kochac sie te 3 dni przed owulka;-) bo wg wszystkich badań wynika ze meskie Y sa szybsze ale zyja krotko, a te X sa wolniejsze ale zyja długo;-)
 
Anka34 napisala mi w sms:
"Wracam do domu.Lekarz stwierdził,że cc zacznął robić jak zacznie się coś dziać i nie ma sensu bym została w szpitalu."

Prosiła,by was poinformowac więc informuję.:-)
dzieki za info od niej...

Ja w domu,,,ale dopiero poczatek tygodnia..
Cyba widzicie jaka pogoda,,ja dojazd okropny mam,lasem bez odsniezenia,makabra,,

pzdr
 
Witajcie Kochane! Ja tylko na chwilkę bo coś mnie kurcze bierze. Z nosa leci mi jak z fontanny....juz sobie zaaplikowałam czosnek z cytrynka i miodkiem i mam nadzieje że pomoże. Do tego mały mi wymiotował o 5:30, potem powtórka o 12 no i cały dzień nic nie je. Na szczęscie pije i może troszkę chlebka zje...zobaczymy... Mam nadzieję że to jednodniówka bo jutro zostaje z nim sama i jakbym miała jeździć po lekarzach to załamka. Co do mojego szpitala to lekarz na izbie stwierdził że i tak cc będa robić jak sie poród zacznie, zbadał mnie - stan bez zmian, czyli nadal wszystko pozamykane szyjka skrócona , główka napiera i to wszystko. Ciśnienie było ok serduszko dzidzi ok więc stwierdził że nie ma sensu leżeć w szpitalu i mam przyjechac jak sie będzie dziać. W sumie to nie spieszy mi się z tym porodem bo i tak nastawiałam się na grudzień bo przewaznie dzieci rodze wg USG a nie OM a pierwsze USG miałam na 2.12, ale z drugiej strony szkoda bo myslałam że sobie odpocznę od tych moich rojbrów, a tu ....niestety.
Przez ten cały dzień i ten katar nie ma siły nawet poczytac co tam napisałyście ale nadrobię, jak nie jutro to pojutrze, a na razie zmykam do łóżeczka.
Anufifi nie przejmuj sie kochana i nie dołuj nastaw sie pozytywnie bo na negatywne jest jeszcze czas, zreszta zawsze pozytywna mysli przyciągaja pozytywne zdarzenia. Damy radę....jak nie teraz to potem...w końcu nie od razu Rzym zbudowali....Jakby co to wal do agi bo ma na Ciebie pozytywna działanie.
Buziaczki i miłego wieczorku.
 
Beatko a gdzie twój post do ktorego sie odniosłam....:sorry2:

Skasowałam go, nie mam zamiaru na siłę pokazywać że planowanie płci powinno się traktować z lekkim przymróżeniem oka ..... :tak::tak:
Pozdrawiam- Oby Wasze marzenie o dobrze zaplanowanej płci się spełniły.....:tak:
Nawet w książce o planowaniu płci jest napisane, że ta metoda nie daje gwarancji....;-)
 
Beatko nie rozumiem twojego uniesienia ..przecież my tu wszystkie wiemy ze nikt nam żadnej gwarancji nie da , ale popróbowac zawsze można i nikomu to nie szkodzi ...przecież właśnie tego dotyczy cały ten wątek....

Nie nerwuj się ....:-);-):tak:
 
reklama
Do góry