reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

O Dorciu kochana. Duchy na pewno. Zaraz dam Ci namiary na facebooka i poczytaj, co o duchach napisałam. Tu każdy w nie wierzy, wiec nie win kota. :-D
 
reklama
Piranhiu badania będę robiła poniedziałek/wtorek i pewnie powtórzę betę
Macy mama jest u nas non stop - tak więc właściwie się bycze :) ale są takie rzeczy, które muszę zrobić i nikt mnie nie wyręczy - jutro zebranie w przedszkolu, mąż jest tak zabiegany, sam ma teraz problemy ze zdrowiem, więc załatwię to sama plus wizyty z dziećmi u lekarzy. Ale poza tym obiecuję leżenie plackiem :) Krwawienia już nie ma, tak więc jest dobrze. jak tam u was? kiedy doczekamy się pierwszej fotorelacji :)?!

Maran niech wykres ładnie do góry ciągnie. Jak dziewczyny w przedszkolu/szkole?
 
Dobry wieczor dziewczyny

Lezymy z Wojtkiem w szpitalu na badaniach co chwike cos sie dzieje ... czytam was wieczorem jak babel spi. ... na tel. Pisac mi ciezko :-(
 
Nusiu mozesz wpisac @11.10

Za wszystkie fasolki i te duze i te male trzymam mocno kciuki

Za kazde kolejne nowe rownie micno


Cudownie by bylo by lista nasza byla juz na koniec roku pusta i wszystkie mialy swoje wymarzone fasoleczki / dzieciaki


Spokojnej nocy


Obiecuje sie odezwac po.powtocie poki vo was podczutuje :-(
 
Verita kurcze zdróweczka dla córci !!! Moją dzisiaj musiałam wcześniej odebrać ze szkoły bo miała biegunkę - jakiś wirus paskudny krąży !!!

Justi kochana ucałuj Smyka !!! Oby znaleźli przyczynę infekcji Wojtusiowych !!!
 
Verita, nie wierzysz w duchy? No co Ty? W Tajlandii wszyscy wierzą i bardzo się ich boją. Własnie za chwilę idę na angielski - mam z grupą Tajów i znowu pewnie dowiem się czegoś nowego i ciekawego. :-)
Małe liski, oj jak masz dobrze z mamą. Ja tak bardzo bym chciała, żeby moja przyleciała, ale pewnie sie nie zdecyduje, a szkoda, bo bardzo byłaby mi potrzebna, a miejsca w nowym mieszkaniu będzie dość. Fotorelacja - na razie o nią ciężko, bo nie wyrabiam. Poza tym nawet nie noszę aparatu. To co mam, to tylko z telefonu. Ale jakbyś chciała zobaczyć kilka na facebooku, daj znac na priva - podam namiary.
Verita, może jakiegoś wirusa złapała. Podaj jej mączkę ziemniaczaną rozpuszczoną w wodzie - to pomaga bardzo. Bez cukru i dodatków.
Justi, oby znaleźli przyczynę.
 
reklama
Do góry