reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czesc dziewczyny :)

Mamakaja
jestesmy z Toba :) trzymaj sie kochana

Airfix to Zaciskam bardzo mocno kciuki za kolejny cykl aczkolwiek poki nie ma @ jestt nadzieja Udanego masz synka :)

Verita duzo zdrowka dla corci:)

Justi zaciskam kciuki aby udalo znalesc sie przyczyne infekcji Cos juz wiadomo po badaniach?

Dorcia rowniez duzo zdrowka dla corci:) a Ty jak sie czujesz? sliczny kociak

Male liski
dobrze ze wszystko ok i ze pojechalac na ip Przynajmniej wiesz ze wszystko jest ok

Iweet
bardzo wspolczuje straty bliskiej osoby:( trzymaj sie cieplo kochana Babcia bardzo madre slowa powiedziala

Piranhu
bardzo mocno zaciskam kciuki zeby to nic powaznego bylo i napewno tak bedzie A jak Twoj humor? dzieciaczki jak sie maja?
Elle
przykro kochana Wierze ze juz niedlugo uda sie

Nuuska juz niedlugo bedziesz narzkac na mdlosci i i ne ciazowe dolegliwosci zobaczysz Duzo fluidow dla Ciebie ~~~~~~~ :*

milego dnia babeczki
 
mamakaja kciuki zaciśnięte &&&


Airfix, udany synek, ale chyba wszystkie dzieci tak mają z dochowywaniem tajemnicy :)


Zakręcona, a jak Ty kochana się czujesz? ale to szybko zleciało, już 34 tydzień.


u mnie dziś test owulacyjny pozytywny, więc owulacja lada chwila, trochę działaliśmy, więc może tym razem :)
a w ogóle taka mdła pogoda, że nic się nie chce, najlepiej przeleżałabym cały dzień pod kocem
 
Lili78 Więc ja trzymam kciuki aby to był Twój cykl &&&& Powodzenia :)

Zakrecia Myslałam własnie o Tobie od wczoraj, jak się czujesz?? Ciężko sie już zrobiło ?? ;) Synuś kopie bardzo ?? Jej to juz nie długo i będziesz go tulić :tak:

Kolejny suprise dziś u mnie @ przylazła :-D Ciekawe co mnie jeszcze czeka dziś ;) Wiec kolejny cykl prawie oficjalnie rozpoczęty, starania od przyszłej niedzieli :D Jeszcze tylko czekam na Piranhe co do rad odnośnie leków.... Nie wiem co z badaniami w 3dc, bo wypadną w sobotę, jutro by był 2dc i akurat centrum medyczne jest czynne, tylko czy coś zrobić jeszcze? UroFuraginum dzis kupilam bo czuje dyskomfort i już, wiec wypłuka troche potas ;)
 
Lilly, Airfix czuje sie dobrze Fakt czasami juz ciezko ale narazie daje rade :) wczoraj lepilam pierogi z mama :) a dzisiaj odpoczywalam mlody kopie i tommocno :)

Airfix
to kciuki za ten cykl &&&&&&&&
 
Maran, moja Kasia też popłakuje w przedszkolu jak przychodzimy. ale wpadłam na pomysł, że zawsze bierze z domu swoją malowankę i siada z nią do stolika i zaczyna malować, wtedy się uspokaja. a potem nie chce wracać, jest pogodna i uśmiechnięta cały czas. może to pogoda? w zimę pewnie gorzej będzie, nie będzie się jej chciało z rana wstawać, bo na 8 jeździmy.
Airfix kciuki za nowy cykl.
Zakręciu jeszcze chwilę i będziesz tulić malucha. już jesteś gotowa na przyjście synka???? podeślij mi trochę fluidków, może uda się zaciążyć:-D
a mi się dzisiaj tak spać chce, zmęczenie mnie jakieś dopadło, nie mam mocy:-)
 
Ostatnia edycja:
Ilaczek u nas tez dzis cisnienie chyba niskie bo Maja nie chciala wstawac rano a my na 8:45 jezdzimy ;) Maja lubi byc w przedszkolu tylko rano rozstac sie jej ciezko z mamusia ;) ale sie przezwyczai.. musi bo ona za rok jyz do szkoly idzie ;) Ilaczek jak jestes zmeczona to moze akurat maluch gniazdko wije &&&&
 
Maggie proszę przekaż Mamakaja że mocno kciuki zaciskam !!! I jutro poproszę o wielkiego buziaka dla małego Casarza !!!
A jak Twoje samopoczucie ???

Ilaczek również ode mnie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Airfix a kopnij że tą @ prosto w doopę !!! Kciuki za kolejny cykl ... owocny oczywiście !!!

Zakręcona szok jak ten Twój suwaczek za...suwa !!! Już niedługo utulisz synusia !!! A mnie się dłuuuuuży ! Czuję się dobrze- mogłoby tak zostać już do samego porodu ( nerki czasami dają o sobie znać ... ale na razie nie jest źle !)

Lilly &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& niech się ściany trzęsą !!!

Piranha jak zdróweczko !!!

Verita o jejuniu ... zdróweczka dziewczyny ... dobrze że szybko zareagowałaś !!!

Nuuśka for U ~~~~~~~~~~~~~~~~~ razem ze wszystkimi typowymi objawami ciążowymi !!!

Macy przepraszam że pytam ...ale ile Ty babooo masz lat !!??? 18 ???

Dziękuję za wszystkie życzenia zdrowia dla Młodej ...biegunka pomęczyła ją jeden dzień i ... wszystko przeszło !!! Wieczorem była głodna jak smok i zjadła więcej kromali ( kanapek-kromek ) niż tata !!!

Dobrej nocy kobitki ... fatalna pogoda sprawiła że idę spać po godzinie 20-tej !
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mamakaja bardzo Wam dziękuję i pozdrawia :-)
Dorciu moje samopoczucie takie sobie jestem słaba i senna ale się jakoś kurujemy oby szybko mineło ! Dobrze zę córcia już lepiej
Justi zdrówka dla synka
Verita zdrówka dla Was
Zakrętko no szok jak suwaczek zasuwa, jesteś następna w kolejce :-)
Airfix to trzymam kciuki za następny cykl
Vivienka, Matik ciężarówki gdzie się podziewacie ?
 
reklama
Dorciu, prawie! Pomylilas się jedynie o 15 lat. :-D Ale jeszcze nigdy mi tyle nikt nie dal. Jeszcze dwa lata temu musiała dowód pokazywać przy kupowaniu alkoholu. ;-)
 
Do góry