reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy polecacie Chicco Baby Hug 4 w 1???

Ewwson

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
190
Hejka Mamusie 😊 Zastanawiam się mocno nad zakupem Baby Huga 4 w 1 z Chicco. Czy Wam się przydaje i czy warto inwestować??? ☺ Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia z tym sprzętem.
 
reklama
Hejka Mamusie 😊 Zastanawiam się mocno nad zakupem Baby Huga 4 w 1 z Chicco. Czy Wam się przydaje i czy warto inwestować??? ☺ Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia z tym sprzętem.
Jak najbardziej polecam. Jednak korzystałam z niego tylko pół roku i w ciągu dnia na drzemki i jak chciałam mieć dziecko blisko siebie przy gotowaniu obiadu. Synus bardzo go lubiał.
 
My mamy i to jest fantastyczny sprzęt. Córka ma 3,5 miesiąca i nie wyobrażam sobie bez niego życia szczerze mówiąc. 😁 My co prawda kupiliśmy używany za pół ceny (ale w stanie idealnym, więc warto poszukać na olx), jednak zgodnie stwierdziliśmy, że po tym jak go używamy to warto byłoby dać za niego każdą kwotę. Wykorzystujemy na drzemki czy na zabawę, bo doczepiliśmy do niego karuzelę. ;) Fantastyczna też dla nas była opcja podniesieniado 45 stopni, bo nam ulewała, więc bez obaw mogliśmy ją odłożyć po jedzeniu. ☺️
Jedynie co to polecam pomyśleć o dokupieniu materacyka lub jakiegoś patentu (my włożyliśmy puzzle z kupionej maty piankowej) żeby dziecko leżało na twardym, bo jednak jest miękkie to "podłoże". ;)
 
Ja polecam, używaliśmy do drzemek albo jak np robilam coś w kuchni, to moglam miec syna blisko :) ale tak jak poprzedniczka, polecam dokupienie materacyka, bo ten wklad który jest dołączony jest twardy
 
Bardzo polecam. Córeczka ma 11 miesięcy a ja nadal używam jako krzesełka do stołu. Jak była mniejsza to spała w tym w ciągu dnia. Nie żałuję że kupiłam. Myślę że sprawdzi się jeśli masz większe mieszkanie/dom i chcesz mieć malucha przy sobie. Dokupiłam osobno materacyk i ochraniacze na pasy
 
Bardzo polecam. Córeczka ma 11 miesięcy a ja nadal używam jako krzesełka do stołu. Jak była mniejsza to spała w tym w ciągu dnia. Nie żałuję że kupiłam. Myślę że sprawdzi się jeśli masz większe mieszkanie/dom i chcesz mieć malucha przy sobie. Dokupiłam osobno materacyk i ochraniacze na pasy
 
Ooo super, bo właśnie się niedawno przeprowadziliśmy do domu, czyli warto do większych przestrzeni mieć taką kołyskę na kółkach, fajnie 😊 A powiedz mi proszę coś więcej o tej funkcji krzesełka, czy to praktyczne rozwiązanie? 😉
 
Jak najbardziej polecam. Jednak korzystałam z niego tylko pół roku i w ciągu dnia na drzemki i jak chciałam mieć dziecko blisko siebie przy gotowaniu obiadu. Synus bardzo go lubiał.
Mogę zapytać czemu tylko pół roku? Nie korzystaliście z tej funkcji siedziska/krzesełka? Bo chciałabym się też o niej dowiedzieć więcej 😊
 
reklama
Mogę zapytać czemu tylko pół roku? Nie korzystaliście z tej funkcji siedziska/krzesełka? Bo chciałabym się też o niej dowiedzieć więcej 😊
Wiesz co podnosiłam do góry jak już chwytał zabaweczki, z krzesełka kilka razy, ale nie kupowałam tacki/stoliczka i jak był przypięty pasami to jakoś mi nie pasowało. Jak miał 7 miesięcy kupiłam fotelik do karmienia zajmowało mniej miejsca. Ale teraz jak urodzę znów będę go używać :). Także dla mnie był on pomocny.
 
Do góry