reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test pozytywny jest?

reklama
Oczywiście ze dam znac mam nadzieje ze mnie nie oklamal wczoraj wykonalam ten sam test a tak ciemna szara kreska movie no znowu I dzis rano tez szara a po poluniu takie cos
 
Przyda sie bo juz 35 na karku .
Wykonalam cytologie plynna z typowaniem hpv .chcialam sie przygotowac na ciaze. Dzis dzwonie o wynik a byl tydzien temu I wszystko ok. Nie stety moja mama zmarla 7 miesiecy temu I musimy sie badac .zrobilam badania I tsh wszystko w normie .a ciazy jak nie bylo tak niema I do dzis zwatpilam czy jednak mam to szczęście. Bo człowiek nie uwierzy póki nie zobaczy serduszka
 
reklama
Do góry