reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam wszystkich.
juz wczesniej tu pisałam. Wczoraj byłam na badaniu na dowciapnym usg i jak czarno na bialym widzac bijace serducho uff. kamień z sreca, bo raz już poroniłam.
anulaa_89 powinnas wziac sie w garsc i sparwdzić co tam sie dzieje, jesli to nie ciaza i tak poinnas isc do ginekologa,zeby mogl cos zrobic z tak nieregularnymi cyklami. na innym forum wyczytałam ze da rade to wyregulowac farmakologicznie.
Ja osobiście nie mam objawow poza bolem w podbrzuszu i krzyzu ale to prze kształt macicy ktora teraz sie prostuje. aha no i bol piersi
pozdrawiam wszystkie Panie:-)
 
reklama
Isanka trochę się już ogarnęłam - bo zrobiłam test i wyszedł negatywny, ale teraz się nie mam siły ogarniać całkowicie i pójść do gina bo się BOJĘ że coś nei tak ze mną. Mojemu się wczoraj oberwało za to że test negatywny był.. Pocieszał mnie później, że jego kuzyna żona robiła 10 testów i każdy negatywny, a poszła się zbadac i była w 4 czy 5 tym miesiącu. Także jeszcze mam iskierkę nadziei...
 
Witam serdecznie!!!
Mam pytanie do mam, które były już dwa albo więcej razy w ciąży.
Mam 7 letnia córkę i od 2 lat staramy się o rodzeństwo dla niej. Powiedzcie proszę czy objawy w drugiej ciąży są dokładnie takie same?. jestem świadoma tego, że każda z nas jest inna. Nie wiem dlaczego ale ciągle czekam na takie same objawy jak przy 1 ciąży.
Ponieważ stosujemy z mężem NPR to miałam wykres i szczegółowe notatki z tego czasu i w cyklu w którym zaszłam już 4 dnia fl czułam napięcie w piersiach...i zaczęły bardzo mi rosnąć, mam też zapisane że sutki:zawstydzona/y: mi sterczały cokolwiek to znaczyło:-)
Nie ukrywam, że teraz także często zwracam na to uwagę. Każdy cykl to ogromna nadzieja...ale to już tyle czasu :-(, że boję się cokolwiek myśleć...
 
witam was, mój problem polega na tym że od tygodnia spóźnia mi się @, powinnam dostać ją 27 marca ale jej do dnia dzisiejszego nie dostałam, cały czas mam skurcze w dolnej części podbrzusza.
dodam fakt iż brałam leki antydepresyjne w lutym, ale miesiączka przyszła na czas, jedynie co była mniej obfita niż do tej pory.
zrobiłam 2 testy które wyszły negatywnie i szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć....
 
Witam! zacznę od tego , że miesiąc temu odstawiłam tabletki. Postanowiliśmy postarać się o dziecko. Dwa tygodnie temu zaczęłam mieć dziwne uczucie w stopach i łydkach, takie jak podczas chodzenia na szpilkach kiedy bolą nogi ( ja szpilek nie noszę, tylko okazyjnie) z początku myślałam, że to dyskomfort od moich nowych butów które o dziwo bardzo się rozwlekły mimo, że kupiłam mniejszy rozmiar niż zwykle i buty się "rozciapciały" . Myślałam że przejdzie za pare dni ale czym bliżej terminu miesiączki tym bardziej czuje jak stopy pulsują . Dziś wypada mi miesiączka i jej nie widać, a symptomy takie jak przed miesiączką większe piersi, bolesne, duży apetyt, humory. I dwa dni temu cały dzień byłam bardzo słaba . Noo i jeszcze białawe upławy. Czy to mogą być już objawy ciąży? Nie robiłam testu, sądzę że jeszcze za wcześnie...
 
reklama
Katarzyna, poczekaj jeszcze troszkę, test może nie wykryć ciąży, jeśli HCG będzie miało małe stężenie. poza tym stopy puchną w bardziej zaawansowanej ciąży. może zrób za tydzień test, jeśli nie wykaże Ci ciąży, masz dwa wyjścia: możesz lecieć na beta HCG z krwi (nie kosztuje wiele) albo testować do skutku. na razie się nie denerwuj, może po prostu jesteś osłabiona i organizm tak reaguje... cierpliwości! i fasolki życzę :)

P.S - ja jestem w 14 tc i ani razu jeszcze nie spuchły mi stopy.
 
Do góry