reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

moja Oliwka wkolko rysuje czapki elfow i mikolaja oraz ciastoline i stawia w oknie zeby mikolaj wiedzial ze ona tu mieszka i chce dostac ciastoline heh
 
reklama
, a w poniedzialek nawet na czterech, ale raczej musze isc do pracy

i jak samopoczucie..... ;-)

mój starszak jakoś jeszcze nie stawia wymagań na mikołaja, choć muszę go namówić na list bo będzie nam prościej coś mu kupić :tak:a też woli artykuły biurowe,śmiejemy się,że młodszy uczy go bawić sie zabawkami,bo on tylko w książkach siedzi...:tak:
 
witajcie :))
podczytuje was czasem ale ostatnio brak weny na wszystko
na szczęscie wczoraj taki zastrzyk powera miałam i na maluszka juz odświeżone łózeczko czeka wanienke wsadziłam do środka teraz mąz ma mi przymocować przewijak taki duzy drewniany do szafeczki i bedzie komoda z przewijakiem swojego pomysłu :p

u nas jzu powoli dzieci tez rozmawiaja o prezentach a te reklamy w tv mnie wykończą
na szczęscie Zuza ma sprecyzowane gry edukacyjne na komputer chec sie uczyc czytać pisac liczyc itp ma jzu kilka takich i bardzoo sie u nas sprawdzają
Maks kolekcjonuje Lego i tez problemu zbytnio nie ma a w tym roku chyba kupimy Polskie Cobi jak sie nie myle bo recenzje sa jzu na świat i powoli wygrywają z drogimy Lego co cieszy kieszenie rodziców

za kilka dni juz udekoruje kominek powiesimy skarpety i damy tam list do Mikołaja
a na dniach chce piec pierniczki bo je chyba sie piecze szybciej nigdy nie piekłam wiec bedziemy testowac
i ozdoby z masy solnej planujemy zrobic
z
dróka chorowitką życze
tym co pozeganli na lotnisku siostre i jzu tęsknią całuje i tulam
zapracowanym mamą chwili wytchnienia zyczę
szukających pracy odnalezienia jej
 
hej dawno mnienie bylo :)
u nas ok,jakos leci dzien za dniem
mloda zdrowa i lubi isc wypozyczyc ksiazke z biblioteki
teraz czytamy Anie z zielonego wzgorza do poduszki
 
Witam w ten mroźny poranek :-):-)
U nas na termometrze -4st.C i mgła :szok::szok:
Maja ma dzisiaj wieczorkiem w przedszkolu bal na który już się nie może doczekać, tematem przewodnim są paseczki tak więc muszę znaleźć jakaś paseczkową kreację :tak::tak:
Jarzębinka super takie babskie spotkanie, ja wczoraj miałam odwiedziny koleżanki "forumowej" a dzisiaj druga ma przyjechać, bardzo mnie cieszą te nasze znajomości :tak::tak:
 
Witam.U nas chorobowo,obie kaszlące ale tylko Klaudia w domu siedzi.Poza tym szał zakupow prezentowych się rozpoczął.Nie wiem czy znacie cos takiego jak Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupyoja jest tym zachwycona.To są szkice ,kontury zarysy postaci,które trzeba ,zaprojektowac ubrania,buty,wszelkie dodatki,włosy ,no wszystko od podstaw! To jest naprawde wspaniałe,a mojej wychodzą takie piekne projekty ze naprawde sie dziwę skad ona ma taka wyobraznie:tak:i suknie wieczorowe robi i na codzien stroje,no szok.Są tez te notesy z projektowaniem domow,psów,czy koni Ich nie widziałam z bliska wiec nie wiem jak to wyglada.Spójrzcie na to:tak:

Co do tesco to własnie jutro wysyłam sąsiada żeby mi przypilnował jednej zabawki,tzn zamek kucyków filly bo ma byc za pół ceny,zresztą wszystkie zabawki:tak: No i też jeśli ktos ma cyfre + to miał włąsnie okazje na jej rezygnacje,bo zmienili regulamin wiec mozna było pisac wypowiedzenie i zerwać umowa,z czego ja skorzystałam i przechodzę dzięki temu na telewizje n:tak:

Pozdrawiam i zdrówka życzę
 
iwonka jak jestz ta cyfra bo ja mam ichetnie zrezygnuje. mozna wypowiedziec umowe jak sie ma na czas okreslony?

ja chce do tesco ale kurde nie bardzo mam jak... poki co kombinuje
 
reklama
apropo tesco czy jest gdzies jakies gazetki jakie zabawki beda przecenione, ja sie wybieram tamz m i z mala niestety bo nie dam rady inaczej ale ja pojde do kasy a maly ja czyms zajmie w tym czasie potem nieprzezroczysta torba i bedzie git
 
Do góry