reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dysplazja szyjki macicy - konizacja elektropetlą

Hej dziewczyny. Ja tez niestety cin 2, elektrokonizacja i zastanawiam się czy jest to problem który będzie nawracal
 
reklama
Dziewczyny po konizacji chirurgicznej, czy może ma któraś takie dziwne objawy jak ja odczuwam takie jakby skurcze mrowienie tam w dole brzucha , 3 miesiące po konizacji.Już się martwię,że znowu coś tam się dzieje do kontroli za pół roku mam.
 
Dziewczyny po konizacji chirurgicznej, czy może ma któraś takie dziwne objawy jak ja odczuwam takie jakby skurcze mrowienie tam w dole brzucha , 3 miesiące po konizacji.Już się martwię,że znowu coś tam się dzieje do kontroli za pół roku mam.
Ja w ogóle nic nie odczuwam po konizacji tylko miałam upławy. O wiele gorzej było po cesarce
 
Dziewczyny po konizacji chirurgicznej, czy może ma któraś takie dziwne objawy jak ja odczuwam takie jakby skurcze mrowienie tam w dole brzucha , 3 miesiące po konizacji.Już się martwię,że znowu coś tam się dzieje do kontroli za pół roku mam.
I wcześniej powinnaś iść na USG. Ja sobie będę robić cytologie płynna wiadomo muszę zapłacić ale nie wytrzymam aż pół roku
 
Dziewczyny po konizacji chirurgicznej, czy może ma któraś takie dziwne objawy jak ja odczuwam takie jakby skurcze mrowienie tam w dole brzucha , 3 miesiące po konizacji.Już się martwię,że znowu coś tam się dzieje do kontroli za pół roku mam.
Hej ja jestem dopiero 4 tyg po elektrokonizacji, ale nic takiego się nie dzieje oprócz plamien.... dziś odebrałam wynik histopatologiczny i jest dobrze :) a u ciebie jak wynik i objawy takie dopiero teraz?
 
Hej ja jestem dopiero 4 tyg po elektrokonizacji, ale nic takiego się nie dzieje oprócz plamien.... dziś odebrałam wynik histopatologiczny i jest dobrze :) a u ciebie jak wynik i objawy takie dopiero teraz?
Kontrola u mnie też dużo wcześniej, nie pol roku pójdę za 4 tygodnie na usg a wynik konsultowalam od razu po otrzymaniu oprócz tego szczepionka gardasil 9, kolposkopia raz do roku. Takie zalecenia od profesora, docenta onkologa ginekologa których ja nie kwestionuje i bardzo chce mu ufać.
 
Kontrola u mnie też dużo wcześniej, nie pol roku pójdę za 4 tygodnie na usg a wynik konsultowalam od razu po otrzymaniu oprócz tego szczepionka gardasil 9, kolposkopia raz do roku. Takie zalecenia od profesora, docenta onkologa ginekologa których ja nie kwestionuje i bardzo chce mu ufać.
U mnie wynik dobry zmiana wycięta cin 2 , margines ciecia bez zmian dysplatycznych, byłam na kontroli po zabiegu 4 tygodnie, wszystko było ok i zalecenia za pół roku,a jaki Ty miałaś Cin? I hpv ? Bo też mi zalecano szczepienie gardasilem
 
U mnie wynik dobry zmiana wycięta cin 2 , margines ciecia bez zmian dysplatycznych, byłam na kontroli po zabiegu 4 tygodnie, wszystko było ok i zalecenia za pół roku,a jaki Ty miałaś Cin? I hpv ? Bo też mi zalecano szczepienie gardasilem
A mi nie zalecono ani Szczepienia ani kolposkopii tylko sama cytologię a miałam cin 2. Dziwne to jest no ale wiem że szczepionka chroni przed szczepami których nie mamy ale ona nie wyleczy wirusa. Nie ma obecnie leku który może pokonać te dziadostwo
 
reklama
U mnie wynik dobry zmiana wycięta cin 2 , margines ciecia bez zmian dysplatycznych, byłam na kontroli po zabiegu 4 tygodnie, wszystko było ok i zalecenia za pół roku,a jaki Ty miałaś Cin? I hpv ? Bo też mi zalecano szczepienie gardasilem
Ja tez cin 2, hpv 16
Jak pójdę na kontrolę to zrobię sobie test na hpv zeby sprawdzić- oznaczyć wszystkie i za chwilę druga dawka szczepionki, minie pol roku to kolejna trzecia i ostatnia.
 
Do góry