reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Gabi gratulacje........a ten rudy kolor to po którym rodzicu a może po dziadkach?
U mnie w rodzinie jest duzo rudzielców.......
 
reklama
Ze tak wróce jeszcze do kolek, to my uzywamy infacol, ale to niestety dopiero od pierwszego miesiaca mozna stowac.
Dobrze jest tez kłaść często dzidzę na brzuszku lub zrobić okład z ciepłej pieluchy (ja ogrzewam na kaloryferku).
No i tak jak Winia juz pisała, masażyk również jest zbawienny.
A tak poza tym to dobrze jest:
- dopilnować by po jedzeniu dziecku się odbiło;
- umożliwić stałe pory kąpieli,
- z diety matki wyelminować produkty sprzyjające wywołaniu ataki kloki ( ostre przyprawy, pokarmy wzdymające, napoje gazowane, jaja, owoce cytrusowe, słodycze )
Wyczytałam z ulotki ;D ;D ;D
 
:mad: Dzizas, ale po tylku dostalam. 3 godziny dziewczyny mi sie darly, Majka zaczela, a siostra jej wtorowala :( Na dodatek sama bylam (jak zwykle zreszta)  ::)Padam na pysk. Zycze wam spokojnych dni, aby maluszki smacznie sobie spaly!

Gabi, gratulacje ;D

P.S.
Juz nie moge sie doczekac wyjazdu do rodzicow w listopadzie. Prawdopodobnie bedzie to moja pierwsz przespana noc ;D Jak na razie sypiam 3 godzinki na dobe ::)
 
Gabi gratuluje duzego chłopca :)
dzielna dziewczynka z Ciebie

Aniabania
trzymam kciuki, aby przespane noce nastapily jak najszybciej
moja Milenka dopiero zaczyna marudzic nocami, wczesniej budzila sie co 3 godz i po karmieniu usypiala od razu, teraz chce sie karmic po 1,5 godziny i dalej jej malo, potrafi sie znow domagac po 15 min drzemki
boje sie czy jej nie przekarmie, choc naturalny pokarm blyskawicznie sie trawi
 
Aniabania - ja sobie cały czas staram się wyobrazić jak Ty sobie dajesz radę...dzielna z Ciebie babka. Ja czasami nie wiem co robić jak i moja mała długo i głośno płacze a co dopiero jakby tak dwie płakały?
 
Sliczne te zdjatka z naszej galeri!!!Az nie ma ochoty sie jej wyłanczać.
Dzieciaczki już niektóre takie duże a ja jeszce nie mam swojego :p Wyć mi sie chce....buuuuu.... Chciałam chrzciny robić 16 pażdziernika ale chyba nie wyrobie ;). Mały jest mądry.Wie że tatus jeszcze nie skończył wszystkiego w domku i nie ma zamiaru do bałaganu przychodzić ;) ;D.
 
mamy za soba ciezka dobe
Milenka prezyla sie cala noc i nie spalam tylko masowalam brzuszek i karmilam co chwilke
dodatkowo od samego rana mialam kilka rozmow z  "wiedzacymi lepiej"
ciezko mi byc ugrzeczniona po nieprzespanej nocy jak mi ktos sprzedaje spostrzezenia, ze nie wiadomo jak zdrabniac imie mojej coreczki.
nawet nie podejrzewalam, ze mozna cierpiec na taki brak wyobrazni i nie wiedziec jak zdrobnic to imie na kilka sposobow
 
Ineczka współczuje ciężkiej nocy :(
i jeszcze te nerwy, które zafundowała Tobie ta osoba bez wyobraźni :p

swoją drogą ciekawe co wywołało u Milenki taki stan ???
 
reklama
Do góry