reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

my milismy maraton lekarzowy bo okulista neurlog laryngolog...i w sumie to nawet nie jest zle..neurolog zlacił nam sumplement diety bo Macius ma trudnosci z uwaga..ale sama sie zastanawiam czy warto wydac piniadze bo słyszałam rozne opine...w kazdym razie byle do wrzesnia bo moze znowu uda sie isc na biofedbeck i on pomoze
 
reklama
my nie mamy osobnego watku to napisze tutaj...kardiolog u chłopakow w koncu w porzadku, Mackowi przyznali 8 godzin w miesiacu na wczesniej interwencji wiec mamy 4 godz biofedbecku, 2 godzi terapi ped i 2 godz terapi log...wiec super...oprocz tego w przedszkolu obu dali logopede i Mackowi jeszcze terapie ped...no i mamy korekcyjna...pani reh powiedziała ze Adasiowi juz nie potrzeba reh..( po 4 latach ) i tylko korakcyjna i wszystkie zajecia ruchowe jak najbardziej wskazane...najgorsze jest to ze na biofedbecku wyszło ze u Macka pracuje lewa połkula a prawa...no coz....
 
Oj. dawno mnie tu nie było...
Witam i ja
Kurcze jak dawno mnie tutaj nie bylo:zawstydzona/y::no:jednak staram sie czytac na bierzaco:tak::tak::tak:
Przede wszystkim witam wszytskie nowe wczesniacze mamusie:-)
Ja jestem z dziewczynkami po bilansie czterolatka:tak::tak::tak:No i sa nadal miniaturkowe bo w sumie gabarytowo odpowiadaja mniej wiecej rocznym dzieciom
Wiktoria ma 82 cm i wazy 8900
a Klaudia ma 81 cm i wazy 8600
teraz daje Im do picia nutridrinki i za miesica kontrola wagi
Sa zdrowe i idealnie sie rozwijaja:tak::tak::tak:Chodza do przedszkola i anwet maja narzeczonych:tak::tak::tak:
Tearz w moczu wyszly Wiktorii leukocyty i zelazo w dolnej granicy normy.A tak poza tym to zadnych zastrzezen

Moja Zuza 3,5 roku i 18,9kg waży. Brzuszysko ma jak nic. Spodnie na 110 kupuję. Widocznie uroda za mamą bo Ty szczupła jesteś:-)Czego zazdroszczę oczywiście...

Zobacz załącznik 372775

Zobacz załącznik 372776

Dziewczyny po 5 dniach plastrów mamy taki finał :no: Radźcie jak mam to załagodzić do poniedziałku po południu bo wyjdę z siebie. Wcześniej do lekarza nie trafię. Wczoraj na rehabilitacji nic nie było a dziś sam ogień :no: W całym naszym ośrodku jest tylko jedno dziecko, które ma uczulenie na plastry do kinesiology taping - Paulinka :cool: Pomóżcie, czym smarować, może jakiś domowy sposób???


Oczywiście jak plastry zadziałały i mała w wózku prosto jeździła, nie skręcało jej to musiało się coś schrzanić :wściekła/y:

Taping jest ok może uczulone na ten "klej" w sprayu.

my nie mamy osobnego watku to napisze tutaj...kardiolog u chłopakow w koncu w porzadku, Mackowi przyznali 8 godzin w miesiacu na wczesniej interwencji wiec mamy 4 godz biofedbecku, 2 godzi terapi ped i 2 godz terapi log...wiec super...oprocz tego w przedszkolu obu dali logopede i Mackowi jeszcze terapie ped...no i mamy korekcyjna...pani reh powiedziała ze Adasiowi juz nie potrzeba reh..( po 4 latach ) i tylko korakcyjna i wszystkie zajecia ruchowe jak najbardziej wskazane...najgorsze jest to ze na biofedbecku wyszło ze u Macka pracuje lewa połkula a prawa...no coz....

U nas znowu na odwrót prawa pracuje a lewa niby nic. ale lekarze mówią, że jak po wylewie lewostronnym prawa pracuje to oik. Gorzej jakby lewa pracowala lepiej:baffled:I bądz tu mądry...
 
reklama
Witam, 17 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Wcześniaka, który przypomina o przedwcześnie narodzonych dzieciach i szczególnej opieki, której wymagają te noworodki. Z tej okazji, Europejska Fundacja na rzecz Opieki nad Noworodkami , we współpracy z polską Fundacją Wcześniak oraz innymi organizacjami zrzeszającymi rodziców wcześniaków w całej Europie planuje 23 listopada złożyć w Parlamencie Europejskim "Apel o działania na rzecz wcześniaków". Celem tej inicjatywy jest wdrożenie ogólnoeuropejskich standardów jakości w leczeniu i opiece nad przedwcześnie urodzonymi dziećmi. Wsparcia dla niej może udzielić każdy, kto zagłosuje na stronie kampanii "Ene, mene, mini. Oddajcie swój głos na wcześniaki!"

ene, mene, mini: Welcome Page
 
Do góry